Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » ndz sie 25, 2019 4:07 pm

Flavory z USA wymieszane, truskaweczka pachnie tak pysznie, że aż nie mogę się doczekać aż się wyleży. Pachnie taką lepsza truskawką z Dinner Lady. Ci co znają, to już wiedzą że to coś wspaniałego ta alpejska truskawa. Blueberry Muffin cholera, pierwszy raz poczułem zapach deserówki bez tej charakterystycznej mocnej nuty zapachowej i pachnie to mega ciekawie, więc jestem oczarowany na ten moment tym co nam Piotr sprowadził.

Kopcił już ktoś te nowe smaczki od 814? *czajniczek*
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw sie 22, 2019 10:15 pm

@
Awatar użytkownika
Suchy84
Goryl od Solubarome jest to bardzo specyficzny aromat i tak szczerze mówiąc, jeśli chodzi o Twój gust, to mam obawy czy by Ci podszedł. Domyślam się, że spodziewasz się przede wszystkim banana i kokosa jako pierwszego planu, lecz tak na prawdę jest to tytoniówka z nutami tych owoców :) Osobiście tak sobie go trawię ale ma swoje małe grono wielbicieli a jak wiadomo - o gustach się nie dyskutuje. Ale jeśli już diabeł do ucha szepcze, że masz go brać, to pamiętaj, żeby dać mu sporo czasu żeby doszedł do siebie w przeciwnym razie będzie dość płaski.

A dzisiaj dla odmiany postanowiłem skleić sobie recenzję, bo to w sumie jest dział o aromatach a ja też człek i mogę :D Tym razem osobista perełka, kolejna...
Może ktoś tam kiedyś pamięta (i to chyba jeszcze z trawnika) jak zakochałem się w Lacky Strike od eCig Hellas? To mam coś kolejnego podobnego!
Jako że moce przerobowe płuc nie pozwalają mi wszystkiego sprawdzić i wiele rzeczy robię z opóźnieniem, to tym razem aż się pochwalę.

Decadent Vapours - Amber Blend
Tytonie od DV nie są przeznaczone dla każdego, o czym niejeden mógł się przekonać (albo się je kocha albo nienawidzi). Akurat forma i smak tych aromatów bardzo mi osobiście odpowiada,
właśnie za ten specyficzny trawiasto-liściasty posmak, który jest dość wyjątkowy. Również i tym razem nastawiłem się na miks trawiasty a tutaj zaskoczenie :wow:
Pierwszy plan przypomina mi świeżo wymieszanego Lacky Strike od eCig Hellasa, cały ten magiczny bukiet o posmaku drzewo-tribecoidalnym a dopiero później mamy
do czynienia z dekadencką nutą ;) Tylko w tym przypadku czuć idealny liść tytoniu, tak się to fanie ułożyło w tej kompozycji. Jestem pod wrażeniem i przy kolejnym zamówieniu na pewno sprawię sobie prywatnie flaszkę 50 ml. W kwestii technicznej - użyłem bazy 70VG/30PG, stężenie 18 procent (45 ml bazy plus aromat), leżakowane w warunkach bojowych [czyt. raz w aucie a raz w szafce] koło 2 tygodni.

W kolejce czeka na mnie wymieszany ten najnowszy - Carolina Origin / Vapours Mix. Po zapachu przypomina mi Milda Black lub Blakera MB, jeżeli miałbym przyrównać do jakiś pradawnych liquidów :lol: Ale co z tego wyjdzie, to czas pokaże. @
Awatar użytkownika
Waldip
- A jak tam Twój? Czy też leży nadal i oczekuje :roll:


A tak jeszcze na koniec, czy ktoś już próbował 814 - Eudesa i Nantilde? Ja na razie sample porozlewałem, ale na chwilę obecną mam tyle tego przygotowane dla siebie i dla żony, że muszę spasować jeśli chodzi o próbowanie :( Legenda mówi, że Nantilde to taka brzydka siostra Bathildy, ale ile w tym prawdy?
Suchy84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 07, 2019 7:10 am
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Suchy84 » śr sie 21, 2019 3:50 pm

:smile: Solub Arome - Gorilla jakieś opinie na jego temat? Ktoś używał może? Jakoś tak jak go zauważylem to stwierdziłem że to może być ciekawe połączenie smaków. Ewentualnie coś godnego uwagi co bym mógł dorzucić do koszyka ? Ostatnio zamówiłem Heisenberga ( gdyby nie ten posmak anyżu byłby super dla mnie), Pinkmana ( nie jest zły ale nie porwał mnie), oraz Clodomira i Merovee z 814, czego jeszcze z owocówek lub mięt powinienem spróbować :) ?
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pn sie 12, 2019 12:39 am

@
Awatar użytkownika
Suchy84
No to jest ten właśnie plus paczkomatów w dzisiejszych czasach (nie mówię o tym co było 10 lat temu), że w soboty często paczki dochodzą :mrgreen:
A mechanik to dzisiaj na 8 rano, ale tak czy siak przez najbliższe 2 tygodnie raczej będę uwięziony na miejscu, nawet dętka od roweru postanowiła umrzeć więc pozostają mi nogi :lol:
Suchy84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 07, 2019 7:10 am
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Suchy84 » sob sie 10, 2019 7:57 am

No to ja zamówienie składałem w czwartek wieczorem i właśnie dostałem smsa że paczka do odbioru w paczkomacie :D już się nie mogę doczekać aż ich spróbuję,a to tyyyyyle czasu czekać będzie trzeba :(
ps. i jak tam z samochodem,udało się załatwić mechanika ;)?
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » sob sie 10, 2019 12:01 am

@
Awatar użytkownika
yerzu
Ty to chyba też cierpisz na bezsenność :lol: Ale jeśli do teraz się gryzą to widzę, że jednak wytrwały jesteś w postanowieniach :ok:
arturbig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 17, 2017 9:01 pm
Lokalizacja: Chrzanow
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: arturbig » pt sie 09, 2019 11:34 am

VapeLab pisze:No nic, wracam zatem na plac boju... a i jeszcze jedno - @
Awatar użytkownika
arturbig
- Cherry Cherryroot - sytuacja się pokomplikowała, gdyż DV od środy mają nowe coś tam (brazylijski serial jednym słowem) i nie wiem czy naprodukowali tego na ten miesiąc (oni mają linie produkcyjne i plany, więc to jest koszmar trochę załatwiać cokolwiek). Jutro dam Ci znać, czy znajdzie się choć jedna sztuka dla Ciebie, gdyż czekam na odpowiedź. Jeśli tak, to we wtorek czy środę była by u mnie :)

Czekam z niecierpliwością. :beer:
yerzu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: pt sie 02, 2019 7:52 pm
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 23 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: yerzu » pt sie 09, 2019 12:56 am

Ten od kawy o 4 to ja :)

Jak już wiele osób pisało - rewelacyjna obsługa i kontakt. Smaku aromatów na razie nie ocenię bo się gryzą ;) *friends*

Wielkie dzięki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw sie 08, 2019 9:18 pm

@
Awatar użytkownika
lesstro
- Właśnie te stężenia ratują sytuację :) I nie są przekłamane jak na przykład w A&L, bo tam to dawkuję dwa razy więcej a tutaj nie było takiej potrzebny, ba! Nawet wystarczająco wgniata w fotel te 5% :smile:

A co do reszty - ja jestem stety czy niestety uzależniony od pracy a przy okazji życie nocne mi zawsze odpowiadało :smile: Dwa dni temu nawet o 4 rano polecałem komuś kawę w aromacie :lol: Podsumowując - na prawdę dawno nie szedłem spać kiedy na dworze była noc... :mrgreen: A od rana mam karny rower, bo samochód mi padł, więc i nawet jakiś sport się znajdzie *konik*

A tak przy okazji w artykule na wp bodajże czytałem dzisiaj (dotyczącym tego, że kurier Geis wypada z rynku), iż przewiduje się, że w ciągu najbliższych 5 lat paczki będą dostarczane tego samego dnia a w ciągu 10 lat w ciągu 2 godzin *shock* Mam nadzieję, że do tego czasu nasze inhalatory nadal będą tworzyć parę a nie staną się tylko obrazkiem w książce do historii :(
I w sumie mogli by wprowadzić paczki 18+ i nasze (idiotyczne) prawo dopuszczało by sprzedaż wyrobów dla dorosłych przez internet i nie mówie tu tylko i nikotynie ale i o jakiś innych wybrykach :whisky: :evil:

No nic, wracam zatem na plac boju... a i jeszcze jedno - @
Awatar użytkownika
arturbig
- Cherry Cherryroot - sytuacja się pokomplikowała, gdyż DV od środy mają nowe coś tam (brazylijski serial jednym słowem) i nie wiem czy naprodukowali tego na ten miesiąc (oni mają linie produkcyjne i plany, więc to jest koszmar trochę załatwiać cokolwiek). Jutro dam Ci znać, czy znajdzie się choć jedna sztuka dla Ciebie, gdyż czekam na odpowiedź. Jeśli tak, to we wtorek czy środę była by u mnie :)
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:55 am
Lokalizacja:
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: OneOfDragons » czw sie 08, 2019 8:11 pm

Dobry sprzedawca. W jeden dzień. W niecałe 24h z drugiego końca prawie Polski doszła przesyłka. Byle tak dalej!
Pozdrawiam, OneOfDragons

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Prezes91 i 12 gości