SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Awatar użytkownika
sm14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: pt cze 28, 2019 12:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: sm14 » ndz wrz 01, 2019 8:46 pm

Od siebie mogę polecić serial "Synowie Anarchii". Nie mogę się od niego oderwać :wow:
Obrazek
Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: homer21 » ndz wrz 01, 2019 6:29 pm

Wlasnie skonczylem ogladac ostatni odcinek niemiecko-austryjackiego serialu Granica zbrodni, mroczny klimat rytualnych zbrodni rozgrywajacy sie na pograniczu Austrii i Niemiec. Jedna z glownych rol przypadla przepieknym zimowym alpejskim plenerom.
Jesli komus spodobal sie Most nad Sundem lub jego amerykańska wersja The Bridge to z pewnoscia i ten serial obejrzy z ciekawoscia.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » ndz wrz 01, 2019 9:39 am

Master_PiT pisze:Tak przeglądam wątek w poszukiwaniu niewymienionych seriali, które mi się podobały... No i przypomniało mi się kilka :
Jeden z lepszych, które mnie wciągnęły i zarywałem nocki:
Ray Donovan - tytułowy bohater zajmuje się rozwiązywaniem problemów gwiazd i wplywowych ludzi w Los Angeles. Od drobnych wpadek po tuszowanie przypadkowego zabójstwa. Po jakimś czasie serial rozrasta się o problemy rodzinne ( Irlandzka rodzinka, która lubi wypić, zrobić rozrubę itp), po problemy z mafią, kończąc na samym sobie.
Tytułowy bohater nie jest żadnym super bohaterem, ani fighterem niczym Jackie Chan, od po prostu potrafi zachować zimną krew, pochodzi z bokserskiej rodziny i często używa kija baseballowego do rozwiązywania konfliktów.

Też polecam serial Ray Donovan. Właśnie zarywam nocki :lol:
Bardzo dobrze zrobiony, plejada znanych aktorów i znakomita gra.
Pięć sezonów dostępnych na HBO. Sezonów ogólnie jest sześć, a ma być zrobiony siódmy.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: 8A5HUD4 » sob sie 17, 2019 10:27 am

Odnośnie "La Casa De Papel", czyli Domu z Papieru - właśnie zostały zakończone zdjęcia czwartego sezonu.
Premiera prawdopodobnie w przyszłym roku:
https://www.ppe.pl/news/136026/dom-z-pa ... lanie.html
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » śr sie 14, 2019 10:27 pm

Pelikan2 pisze:No i ta Tokio, tak mnie zbulwersowała, że musiałem aż ze 3 kółka wokół bloku zrobić żeby rozchodzić żenadę..

:lol: :lol: :lol:
Ja też przeżywałem tę żenadę :lol: :lol: :lol:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:55 am
Lokalizacja:
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: nieokreślona

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: OneOfDragons » śr sie 14, 2019 10:24 pm

Przykre aj przykre...
Ja seriali nie oglądam, one nie mogą się doczekać na moje kliknięcie myszką a ja wciąż tego nie robię.
Jednakże wyspa i serial to tylko Six. Serial dwusezonowy. Pierwszy był wyśmienity wręcz. Dlaczego ma dwa sezony?
Słyszałem domieszkę prawdy dlaczego tak się stało. Twórcom serialu pomyliły się gatunki. Zamiast serialu sensacyjnego wyszła sensacyjna berbelucha czyli obyczajowy, mało skomplikowany gniot. Jednak iż pierwsza część była naprawdę dobra postanowił bym wziąć ją wraz z drugą, ale to tylko dlatego, że stanowią pewną kompozycję. Zupełnie jakbyśmy patrzyli okiem żołnierza po wojnie w Iraku. To właśnie stąd zamieszanie dało się we znaki w serialotece. Przecież żołnierz nie może cały czas uczestniczyć w wojnie, bo to nie Rambo ;)
Pozdrawiam, OneOfDragons
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Selene » śr sie 14, 2019 10:22 pm

Pelikan2 pisze:
Brrrr, no dawno mnie żadna postać tak nie zbulwersowała.

Mnie też wkurzyła :-| zresztą od samego początku pierwszego sezonu były z nią problemy... W każdej akcji musiała coś zawalić :((
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Pelikan2 » śr sie 14, 2019 10:10 pm

Tomba pisze:Tym razem dla odmiany nie polecam 3 sezonu Domu z papieru. Podobały mi się 2 pierwsze sezony, ale 3 kompletnie mi nie leży.


Mi też kompletnie trzeci sezon nie leży. Według mnie zbyt przekombinowany.
No i ta Tokio, tak mnie zbulwersowała, że musiałem aż ze 3 kółka wokół bloku zrobić żeby rozchodzić żenadę:
UWAGA SPOILER DALEJ:

-zostawiła tego biednego Rio samego na wyspie, bo hohoho, ja taka niezależna wariatka i muszę się wyszaleć. Nie ważne, że szuka nas policja całego świata. Ty tu siedź sam, jedz Mango i rozmawiaj z kamieniami, a ja sama jadę się wyszaleć i nie wiem kiedy wrócę. Co za kobieta tak postępuje.
-następnie, miała pretensję do całej ekipy, że nie chcą rzucić wszystkiego i ratować jej chłopaka, którego jedynym błędem było to, że zadzwonił, kiedy ona hoho szalona wariatka bawiła się na całego zostawiając go samego w cholerę na bezludnej wyspie. -no, ale ona przecież ma temperament i musiała, jak Szympans który nie potrafi powstrzymać swojej chcicy.
-jak już się zgodzili, to hohoh, jaka ja Rambo
-no i końcówka serialu, przyjaciele walczą o życie, część jest ranna, plan idzie zupełnie inaczej nie tak jak powinien i co postanowiła nasza bohaterka? Pomóc? Poświęcić się dla ekipy która rzuciła wszystko i postanowiła ratować jej chłopaka? Nie, nasza słodka wariatka postanawia nawalić się jak szpadel.
KONIEC SPOILERA

Brrrr, no dawno mnie żadna postać tak nie zbulwersowała.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » śr sie 14, 2019 8:57 pm

Mogę polecić kolejny fajny serial: Miasto na wzgórzu (City on a Hill) na HBO.

"Boston, początek lat 90. XX wieku. W mieście szerzy się przestępczość, a gangsterzy działają z cichym przyzwoleniem policji, dla której korupcja i rasizm są normą. Nadchodzą jednak zmiany, których inicjatorem jest zastępca prokuratora okręgowego Decourcy Ward (Aldis Hodge). Ward pochodzi z Brooklynu i zawiązuje niecodzienny sojusz ze skorumpowanym, ale bardzo szanowanym agentem FBI, Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Wspólnie zaczynają prowadzić śledztwo w sprawie rodziny z Charlestown, która napada na samochody pancerne. Gdy sprawa zaczyna zataczać coraz szersze kręgi, cień oskarżenia pada na wielu funkcjonariuszy z Bostonu".

Czekam na premierę ostatniego odcinka pierwszego sezonu, ale już mi się spodobał.
Jest już zamówienie na kolejny sezon.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » ndz sie 11, 2019 7:25 am

Madzia pisze:
Tomba pisze:Tym razem dla odmiany nie polecam 3 sezonu Domu z papieru. Podobały mi się 2 pierwsze sezony, ale 3 kompletnie mi nie leży.

A kiedy będzie 4 sezon? :(( czuję niedosyt...

Na tę chwilę wiadomo, że będzie, ale nie wiadomo kiedy.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Film”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości