Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

davel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 27 lip 2019, 18:58:03
Punkty reputacji: 18
Lokalizacja: SŁUPSK
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 17 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: davel » 18 sie 2019, 16:16:34

Miało być taniej a jest kolekcja ;-)

ObrazekObrazekObrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Hederath
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:56:01
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Hederath » 16 sie 2019, 12:47:55

Niezbyt dopasowany wizualnie, ale dobrze współpracujący Pulse z najlepszym Profile RDA *czajniczek*
Obrazek
Chemik z zamiłowania.
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: 13 paź 2016, 18:28:45
Punkty reputacji: 132
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: WE514 » 15 sie 2019, 13:17:37

Fajny parowniczek i sympatyczne zasilanie :) sześć lat wapowałem MTL( głównie gienki ) , od roku DL obecnie mój NR1
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
kompiler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: 12 kwie 2019, 12:01:27
Punkty reputacji: 1835
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: kompiler » 15 sie 2019, 12:35:18

Ehpro True MTLObrazek

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Metall » 14 sie 2019, 21:16:38

W nawiązaniu do poprzedniego postu i na życzenie Pewnej Użytkowniczki tego Forum wrzucam to, z czego aktualnie i od naprawdę niedawna korzystam
u&t.jpg
Piękna i Bestia ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Tommy Black » 13 sie 2019, 21:13:09

BarthezzVTi pisze:Wracając jeszcze do D7. Mam pytanie do posiadaczy tego moda. Jak wygląda u Was klapka baterii? W moim egzemplarzu nic nie odstaje, ale przy włożonych akumulatorach można ją jeszcze trochę wcisnąć (myślę że tak powinno być). Jednak czasami przy takim wciskaniu zaczyna dziwnie odczytywać poziom naładowania a czasami zgubi (w rozumieniu nie widzi) jednego akumulatora i wyskakuje komunikat "low battery".


Nigdy nie miałem czegoś podobnego. Ta klapka jest arcysolidna i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Podobnie jak wymiana ogniw. Łatwo lekko i przyjemnie. Ale ja zauważyłem jedną dość dla mnie istotną przypadłość. Otóż dolne i górne ( bardziej) krawędzie dekli głównych wykonanych z metalu po prostu się wycierają i widać połyskliwy metal. Na razie jeszcze nie wygląda to źle ale za chwilę... :(
Dodam że nie noszę D7 w kieszeniach, służy mi wyłącznie w domu jak na razie a w samochodzie czasem go zabieram na wieś w gustownym zamszowym etui.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Metall » 13 sie 2019, 21:11:51

Dlaczego chmurzę? W innym wątku napisałem dokładnie dlaczego. Po prostu był to kolejny sposób na rzucenie śmierdzieli. I okazał się naprawdę skuteczny. Tak skuteczny, że został ze mną na dłużej, no i jest do nadal :)
Trzy, a może i nawet już 4 lata temu byłem zmęczony fizycznie i finansowo śmierdzielami, jak również nieskutecznymi metodami, które miały mi w tym pomóc. W końcu wylądowałem w pewnym sklepie, który wtedy był w powijakach, a teraz jest już potęgą w PL. Kupiłem zestaw składający się z dwóch baterii ego Joyetech 1100 mah i dwóch parowników Vision CC (grzałka górnego typu ze sznurkiem, teraz to historia). I było to dobre. Naprawdę dobre. Chyba z cztery miesiące miałem spokój od analogów. No ale potem trafiłem na całą serię jakichś lipnych grzałek, które bobrzyły już niemiłosiernie po trzech buchach. Do tego wycieki z parownika, skroplony liquid na pinie od baterii. To skutecznie zniechęcało. Pamiętam, że kombinowałem jeszcze z jakimiś bateriami Vision Spinner z regulacją napięcia i jakimś parownikiem od Kangertecha, ale to nie zmierzało ku dobremu zakończeniu. I tak w niedługim czasie wróciłem do analogów.

W kwietniu zeszłego roku mój kumpel, który razem ze mną eksperymentował z eGo i Vision CC, ale też na tym poległ, przyniósł niespodziewanie na plenerowy wypad jakiegoś prostego sticka od Smoka (choć wywalił go po miesiącu, bo mu ciekł). Powiedział, że jego laska nie znosi smrodu fajek, a on nie ma zamiaru rezygnować ze strzału w płucko, więc uciekł do przodu w EIN. Jakoś nie przypadł mi do gustu ten pomysł, uważałem go nawet za dość daremny podczas namiętnego zaciągania się analogiem przez wzgląd na wcześniejsze doświadczenia. Jednak już za dwa dni byłem w starym/nowym vapeshopie z nadzieją, że skoro technika poszła trochę do przodu to może teraz ma to jakiś głębszy sens niż wtedy. Gościu jak usłyszał, że palę faje, ale chcę się przerzucić na antysmrody wcisnął mi Excceda D19 i powiedział, że to mi wystarczy na początek i że będę zadowolony. Zawsze sceptycznie podchodzę do takich tekstów od sprzedawców, ale ten miał rację w 100%. Jechałem na tym sprzęcie prawie 1,5 roku. Zdążyłem nawet przerzucić się z gotowych liquidów na własnoręcznie robione. No ale z czasem zaczęło mi brakować chmury (przez to zacząłem też czasami sięgać po analogii i poczułem, że zło znów powraca i bierze mnie w szpony). Nie na co dzień, tak okazjonalnie. I zaczęło się poszukiwanie czegoś lepszego. Bardziej zaawansowanego...

No i w końcu znalazłem. Choć poszukiwania trochę trwały i kosztowały, bo mam w szafce trochę sprzętu, który używałem 1 lub 2 dni i uznałem, że to nie to czego chcę. Niektórych nawet nie zdążyłem rozpakować, a już szły następne. Niestety zakaz sprzedaży EIN przez neta trochę utrudnia mi pozbycie się tego. Ale to już inna historia...

I stanęło na tym, że dla łechtania własnej próżności i chęci posiadania czegoś nietuzinkowego stałem się posiadaczem Uwell Crown IV z Checkmate. To takie moje małe cacuszko, które w domowym zaciszu pieści mnie, a ja je :D Choć jest bardzo poręczny, to jednak jego waga jest dość zauważalna. Poza tym gdyby coś mu się stało, chyba bym się rozpłakał jak dziecko. Dlatego sprawiłem sobie jeszcze sprzęt do "ciorania" (praca, plener itd.), który spisałem na straty w chwili zakupu, a przynajmniej zaboli to tylko finansowo, ale serce nie pęknie. No i jest lżejszy i prostszy w obsłudze. Tesla Invader 4X z Joyetech ProCore Aries. To ma już tylko działać, nie musi robić wrażenia.
PoProstuDawid
Płeć: nieokreślona

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: PoProstuDawid » 11 sie 2019, 18:41:51

Idealne połączenie Aegis solo plus Intake zalany do pełna, i kochany Wąsosz :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
adiif1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 20 lip 2019, 18:10:16
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: adiif1 » 11 sie 2019, 17:06:59

Z jednej choroby w drugą, w ciągu miesiąca 3 zasilania i 2 parowniki
Vaporesso luxe z Serpent Elevate
Pranormal 250c :ed: z Kylin'em M
Plus goły Wismec Sinuous P80

Obrazek
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: 22 gru 2017, 03:44:32
Punkty reputacji: 187
Lokalizacja: Białystok
Otrzymał podzięk.: 87 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: BarthezzVTi » 10 sie 2019, 23:53:19

I ja się pochwalę dzisiejszym zakupami [emoji1]
Udało się dorwać DJV D7. I muszę przyznać że jestem nim zachwycony [emoji3531]
Na zdjęciach wygląda na cegłę, ale w rzeczywistości trzyma się go bardzo wygodnie (w moim odczuciu oczywiście). Zastanawiałem się jeszcze nad Minikinem V3, ale do D7 przekonała mnie jedna, blacha rzecz. Mianowicie centralnie umiejscowiony konektor. Dodatkowo wpadł na niego Asgard mini RDA od Vaperz Cloud (nie widziałem o nim tematu na Salonie [emoji6]). Bardzo przyjemny. Budowa decka przypomina Kali V2 od qp.
Wracając jeszcze do D7. Mam pytanie do posiadaczy tego moda. Jak wygląda u Was klapka baterii? W moim egzemplarzu nic nie odstaje, ale przy włożonych akumulatorach można ją jeszcze trochę wcisnąć (myślę że tak powinno być). Jednak czasami przy takim wciskaniu zaczyna dziwnie odczytywać poziom naładowania a czasami zgubi (w rozumieniu nie widzi) jednego akumulatora i wyskakuje komunikat "low battery". Wystarczy znowu poddusić klapkę i wszystko wraca do normy.
Uważam że to normalne przy takiej konstrukcji ponieważ w Gboxie miałem dokładnie to samo [emoji846]
Uff rozpisałem się [emoji16]Obrazek

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości