E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: pangello » pt sie 16, 2019 8:05 pm

@
Awatar użytkownika
Salus
, imho waporyzacja suszu daje największe efekty w najkrótszym czasie. Ale zauważyłem sam po sobie, posiadając już dobrych parę tygodni epapierosa i testując różne liquidy (obecnie rodzimej produkcji z DobreKonopie - Mary Jane CBD 200mg - bardzo fajny smak i zapach) - często gdy mi się nagle pogarsza (nie będe pisał co mi dokładnie jest ale sprawy neurologiczne) i wezmę parę wdechów eliquidu, to jest poprawa :)

Waporyzacja suszu to wiesz jest cały proces, wydobyć susz z paczuszki, wsadzić do młynka, zmielić, nałożyć do wapka, nagrzać no i buchać całą parominutową sesje na raz bo szkoda jak już się nagrzeje. Jest to pewien rytuał zabierający dość 'sporo' czasu i miejsca na przygotowania - i ma to swój urok. Działa jak na mnie najmocniej ale nie da się w każdych warunkach na szybko tego zrobić nie mają uprzednio 'załadowanego' sprzętu.

I tutaj wchodzi EIN - który mogę w sekunde wziąść i parę/naście razy wziąść kojące, przyjemne, głębokie wdechy. Czy działa tutaj bardziej CBD w eliquidzie czy sam fakt głębszego oddychania przez pewną chwilę (co też działa kojąco na umysł) tego już nie wiem - pewnie jedno i drugie.
Salus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 15, 2019 9:44 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: Salus » czw sie 15, 2019 9:56 pm

A tak najprościej rzecz ujmując, to co lepiej w przypadku "niedociągnięć" neurologicznych (e-liquid czy susz z waporyzatora) ?
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: pangello » sob sie 03, 2019 7:20 pm

@
Awatar użytkownika
emilx
Oleji sie nie wapuje, tylko susz waporyzatorami i e-liquidy epapierosami. Olej jest do spożywania.
emilx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 03, 2019 6:15 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: emilx » sob sie 03, 2019 6:54 pm

Moim zdaniem warto palić wapować takie oleje CBD, tyle że trzeba kupić je z pewnego źródła, to jest ważne.

 ! Wiadomość od: DooshPastesh
Ważne też jest w naszej Salonowej społeczności powiedzieć powitalne "cześć" > KLIK
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: pangello » sob sie 03, 2019 9:30 am

@
Awatar użytkownika
gentillo
susz z CBDRemedium ma trochę 'sztucznie' podniesione stężenie CBD bo same kwiaty są dodatkowo opryskiwane ekstraktem z suszu (niby tez naturalnego no ale zawsze to nie jest 100% natural kwiat wtedy). Spróbuj np Amnesia Hase z Konpongeo Sklepu. I jeśli po tym nadal będziesz miał negatywne objawy to w ogóle powinneś zaprzestać raczej waporyzacji konopii. Być może dla ciebie stężenie CBD w ziołach z Remedium jest za duże.

Przyjmujesz jakiekolwiek inne suplementy lub leki?
gentillo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn lip 29, 2019 5:31 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: gentillo » sob sie 03, 2019 7:55 am

Takie. Obrazek

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: pangello » sob sie 03, 2019 7:28 am

@
Awatar użytkownika
gentillo
Podaj nazwe i firme suszu, który tak na ciebie działa. Może dostałeś jakąś lipe ;D
gentillo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn lip 29, 2019 5:31 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: gentillo » pt sie 02, 2019 10:07 pm

No właśnie wprost przeciwnie. Trudniej mi zasnąć i budzę się w środku nocy.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: pangello » pt sie 02, 2019 9:26 pm

@
Awatar użytkownika
gentillo
Dużo nie testowałem tego jeszcze (kolejne susze jadą) ale póki co moje ulubione, których działanie najlepiej odczuwam to: Amnesia z KonopnySklep oraz Super Silver Haze z CBDRemedium.

A nie odczuwasz poprawy jakosci i głębokości snu? Oraz szybkości zasypiania? Ja akurat miałem z tym przeogromne problemy i teraz śpie jak dziecko i zasypiam też szybko.
gentillo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn lip 29, 2019 5:31 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: gentillo » pt sie 02, 2019 7:41 pm

Nie mam teraz jak zrobić zdjęcia a z głowy nie pamiętam. Jeden dostałem jako próbkę do vaporyzatora a drugi kupiłem w przypadkowym sklepie. Podaj może których Ty używasz żebym sobie zamówił i spróbował.

Zresztą prośbą ogólna jeśli ktoś ma jakiś dobry sprawdzony susz to proszę o podanie tutaj.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości