Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 01 wrz 2019, 13:23:26

insomniac pisze:Witam, po Rumunie i Komuchu może nie zrobię wejścia smoka ale przedstawię się jako entuzjasta porządnej chmury o smaku owoców. Lubię Dripery, RTA ale nie pogardzę porządnym stock coilowym atomizerem. Posiadam 2 squonk mody od Asmodusa (Luna, Pumper 18), Joyetech eVic, KangerTech K-box mini, Tesla XT mini. Driper Wotofo Profile, 2 sztuki Ello Duro na sytuacje awaryjne i nabywam właśnie Wotofo Unity RTA Mesh. Pomoge jak tylko mogę :D

Witaj,

Nie martw się, udało Ci się zrobić wejście smoka już wczoraj na czacie, choć ten smok ewidentnie cierpiał na ADHD ;)

I nie olałem Cię, bo jednak Ci odpisałem. Niestety nic już nie poradzę na to, że moja odpowiedź Cię nie zaspokoiła.

Tak czy siak, jeszcze raz witaj :bender:
insomniac
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:09:19
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: insomniac » 31 sie 2019, 23:07:56

Witam, po Rumunie i Komuchu może nie zrobię wejścia smoka ale przedstawię się jako entuzjasta porządnej chmury o smaku owoców. Lubię Dripery, RTA ale nie pogardzę porządnym stock coilowym atomizerem. Posiadam 2 squonk mody od Asmodusa (Luna, Pumper 18), Joyetech eVic, KangerTech K-box mini, Tesla XT mini. Driper Wotofo Profile, 2 sztuki Ello Duro na sytuacje awaryjne i nabywam właśnie Wotofo Unity RTA Mesh. Pomoge jak tylko mogę :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 30 sie 2019, 12:07:04

Zajace pisze:...użytkuje do tej pory swojego IPV 3Li i jak do tej pory mnie nie zwiódł.


Nie wiemy co prawda co to jest ale musisz być jak Odyseusz przywiązany do niego zamiast masztu.No i chyba nie śpiewa... ;)

Zajace pisze:Chętnie pomogę w sprawach konstrukcji własnego boxa chociaż nie wiem czy to nie przeżytek już.


Ale że co? Box własny przezytek czy pomoc w budowie?

Wiesz, w taki dzień jak dziś, Marco Polo wyruszył do Chin. A my zbudujemy tego boxa!

Witaj w Salonie! *wino*
Zajace
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2019, 11:16:47
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Zajace » 30 sie 2019, 11:52:05

Witam wszystkich!

EIN użytkuje od 4-5 lat. Ostatnimi czasami nie jestem na bieżąco z nowymi produktami, a to dlatego że użytkuje do tej pory swojego IPV 3Li i jak do tej pory mnie nie zwiódł. Chętnie pomogę w sprawach konstrukcji własnego boxa chociaż nie wiem czy to nie przeżytek już.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 29 sie 2019, 21:04:48

Iceman924 pisze:...nadszedł czas zrobić konto aby pouczyć się od bardziej kompetentnych i obeznanych w temacie. Wiadomo, będę pytać


Myślisz że ci kompetentni to my?



Ano, nie mylisz się. Mamy medal, nie pamiętam już jakiego koloru, z Mistrzostw Świata w Kompetencji na 3000 m z przeszkodami stylem przez płotki z oszczepem.

Jasne że będziesz pytać. Możesz pytać, więc będziesz. Czemu miałbyś nie pytać?

Rozmawiają dwa kameleony:
– Powiedz mi stary, co Twoim zdaniem jest najważniejsze w życiu?
– Zawsze być sobą.


Zawsze bądź sobą a będziesz kameleonem...wróć, będziesz dobrym waperem.

Witaj w Salonie! *wino*
Iceman924
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:04:42
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Iceman924 » 29 sie 2019, 20:08:48

Hejka, chmurze jakoś od 3 lat, ale nadal jestem zielony w wielu kwestiach. Forum obserwuje jakoś od pół roku w miarę regularnie, aż nadszedł czas zrobić konto aby pouczyć się od bardziej kompetentnych i obeznanych w temacie. Wiadomo, będę pytać :D
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 28 sie 2019, 09:36:29

Vapros97nunchaku pisze:Witam, jestem nowy. Vapowałem przez 4 lata a przez ostatnie dwa same analogi i tyle rzeczy się pozmieniało, a chciałbym wrócić do vapowania, ale jestem zielony przez postęp techniczny - zatrzymalem sie na vaprosie. Nie wiem co nabyć. Liczę na pomoc i dziękuję :)

Jesteś nowy, ale bystry. Z pierwszym postem trafiłeś idealnie w odpowiedni dla niego temat. A to rzadkość. To wyczyn na miarę Wybrańca z Matrixa. Aż przyznałbym Ci za to punkta, ale nie mogę (za cienki jestem? przecież mój obwód pasa temu przeczy).

Oczywiście, że Ci tutaj pomożemy z wyborem. Przeczytasz setki postów, tysiące propozycji, miliony opinii nt. sprzętu do wapowania. Tego tańszego i tego droższego, i nawet tego obleśnie i nieprzyzwoicie droższego. Tego lepszego, i tego gor... (nie, tego nie) jeszcze lepszego. Będziesz miał taką pomoc w wyborze, że będziesz pławił się w opcjach. Zaczniesz w końcu prosić, aby ta pomoc została wstrzymana, byś mógł zaczerpnąć tchu i wypłynąć na powierzchnię trzeźwego myślenia.

Tak więc podsumowując: Witaj *friends*

PS
A już tak na serio. Jeżeli chcesz to mogę Ci pomóc na samym początku przygody z EIN i rzuceniu śmierdzieli:

viewtopic.php?f=57&t=6578
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 28 sie 2019, 08:45:00

Vapros97nunchaku pisze:...tyle rzeczy się pozmieniało, a chciałbym wrócić do vapowania, ale jestem zielony przez postęp techniczny...


No właśnie, ten postęp techniczny. Rozumiemy Twój ból. Kiedyś w takim supermarkecie za 5 zł można się było najeść i napić a dziś wszędzie te cholerne kamery.No ale to nieuchronne ponoć, zanim znów powrócimy do ery kamienia rozłupanego. Bo z tego postępu to zostanie żywy człowiek ale bez żywej pracy.
Postęp techniczny mierzy się również wzrostem technicznego uzbrojenia pracy żywej, dającym wzrost jej wydajności. Przesłanką uzasadniającą szerokie stosowanie tej metody jest to, że stosunkowo łatwo wymiernym efektem postępu technicznego jest oszczędność pracy żywej (przede wszystkim dzięki zmniejszeniu pracochłonności produkcji). Dla tego celu posługujemy się re- wyrażającą stosunek wartości (początkowej, brutto) środków trwałych (Mt), przypadającą na jednego zatrudnionego (Z), czyli techniczne uzbrojenie pracy żywej, mierzone wartością produkcyjnych środków trwałych na jednego robotnika. Wracaj więc jak najszybciej i efektywniej do wapowania, pókiś żywy...

Witaj w Salonie! *wino*
Vapros97nunchaku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2019, 01:38:59
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Vapros97nunchaku » 28 sie 2019, 01:46:00

Witam, jestem nowy. Vapowałem przez 4 lata a przez ostatnie dwa same analogi i tyle rzeczy się pozmieniało, a chciałbym wrócić do vapowania, ale jestem zielony przez postęp techniczny - zatrzymalem sie na vaprosie. Nie wiem co nabyć. Liczę na pomoc i dziękuję :)
oxrygon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2019, 19:57:35
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Peterborough
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: oxrygon » 26 sie 2019, 19:46:57

Tommy Black pisze:
oxrygon pisze:Oprócz aromatów mają w ofercie tzw herbaty kwitnące, które polecam.
Moja żona była nimi zachwycona mimo, że nie wyglądają tak pięknie jak na zdjęciach - i tak robią wrażenie.


Nie wszystko jest piękne na zdjęciach co wygląda pięknie na płótnie, czasem trzeba użyć deski albo wykonać rycinę. Tylko żony robią wrażenie nawet na desce.

PS
Z Peterborough masz tylko 120 km do Londynu.A z Londynu do Warszawy 1 451 km, do Krakowa 1 418 km, do Poznania 1 172. No, wszędzie blisko. Wpadaj jak najczęściej.

Witamy w Salonie! *wino*


W wypadku herbaty wrażenia wizualne są tylko dodatkiem (może zbędnym aczkolwiek przyjemnym) do wrażeń smakowych.

Co do odległości jest mniej różowo niż ci się wydaje. Przejechanie ok 1800 km zajmuje samochodem jakieś 17 do 20 godzin.
A jakieś 4 lata temu zaostrzenie kontroli przed eurotunelem ( skutek napływu inżynierów i lekarzy) i poważny wypadek w okolicach Drezna poskutkowały 27 godzinami.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości