Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wertjacek » 03 wrz 2019, 20:27:46

Tyle mnie matka ziemia nosi na tym padole :)
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 03 wrz 2019, 20:19:58

wertjacek pisze:Cześć

Mam na imię Jacek,mam 50+ i wapuję sobie już 3,5 roku.Idzie mi nieźle.Pozdrawiam.

Cześć,

A co to jest to tajemnicze "50+"? Tanka masz o pojemności ml 50+? Opór na grzałce masz omów 50+? Bawełny w setupie masz kilogramów 50+? Czy może sprzęt masz cali 50+?

Hm, nikt tu jeszcze tak tajemniczego wejścia nie miał.

Witam i pozdrawiam! *friends*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 03 wrz 2019, 20:15:05

wertjacek pisze:Mam na imię Jacek,mam 50+ i wapuję sobie już 3,5 roku.Idzie mi nieźle.Pozdrawiam.


Jesteśmy Salonem Rozchmurzonych, najczęściej. Czasem Zachmurzonych. Mamy ok. 4 lat i też idzie nam nieźle. Też pozdrawiamy.

Witaj w Salonie! *wino*
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wertjacek » 03 wrz 2019, 20:11:15

Cześć

Mam na imię Jacek, mam 50+ i wapuję sobie już 3,5 roku. Idzie mi nieźle. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 03 wrz 2019, 07:46:25

TechN00b pisze:E-Papierosa używam od 4 miesięcy i w poszukiwaniu wiedzy natrafiłem na to forum.


To akurat nikogo nie dziwi. No może Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz PT Rektorów większości wyższych uczelni.Wiedzy u nas nie brakuje ale może czasem lepiej pójść do jakiejś szkoły. To oczywiście nie dotyczy Ciebie @
Awatar użytkownika
TechN00b
bo akurat dobrze trafiłeś i w tę wiedzę zostaniesz zaopatrzony czy chcesz czy nie.

No i pokazałeś spoiler.Podobno zielony? Wiesz, skoro świt to wszystkie Ferrari są szare. Taki kraj...

Witaj w Salonie! *wino*
TechN00b
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 20:38:04
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Włoszakowice
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: TechN00b » 03 wrz 2019, 00:28:52

Witam szanowne grono.
E-Papierosa używam od 4 miesięcy i w poszukiwaniu wiedzy natrafiłem na to forum. Mam nadzieję, że zaspokoi ono moją chęć zdobycia większej wiedzy w tym zakresie i zakończy moje tułaczki w poszukiwaniu odpowiedzi ;). Co mogę wnieść na forum? Gdyby ktoś potrzebował zapakować coś w karton, to służę pomocą. Pracuje w firmie produkującej kartony już trochę czasu i miałem okazję pozwiedzać różne działy i części produkcji (głównie technologia offsetowa, choć ostatnio mam okazję pracować na cyfrowej drukarce wielkoformatowej). Momentami jest to dla mnie temat na tyle intrygujący, że potrafię o nim nawijać i nawijać (czyt. przynudzać). Poza pracą i wapowaniem zajmuję się również np. fotografią amatorską (mocno amatorską :lol: ), elektroniką, informatyką czy swoją zieloną bestią (główny pożeracz moich funduszy) :P.

Nie wiem, czy napisałem za dużo, czy za mało, ale miło było napisać wam te parę słów o mnie ;).
► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 02 wrz 2019, 11:18:55

Obywatel pisze:Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowany na forum i je regularnie przeglądam ale jeszcze się nie przedstawiłem.


Lepiej późno niż później albo wcale jak powiedziała pewna hrabina spóźniając się na już spóźniony pociąg.

Obywatel pisze:Zapewne jak dla wielu z was była to alternatywa w rzuceniu papierosów, która jak u mnie przerodziła się po jakimś czasie w hobby.


E tam zaraz hobby...to nasz styl życia po prostu. Hobby to u nas się zliczyć nie da nawet. Tyle mamy zainteresowań, dobrze trafiłeś.

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
BarBastek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:43:35
Punkty reputacji: 33
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: BarBastek » 02 wrz 2019, 11:13:49

Witajcie,
Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowany na forum i je regularnie przeglądam ale jeszcze się nie przedstawiłem.
Mam na imię Bartek. EIN pomogły mi rzucić analogi, na początku hybrydowo, później już bez śmierdzieli. Chmurzę od 5-6lat i czuję się zdecydowanie lepiej niż w okresie palenia tytoniu.
Zapewne jak dla wielu z Was, była to alternatywa w rzuceniu papierosów, która jak u mnie przerodziła się po jakimś czasie w hobby.
Mam nadzieję, że wiele się nauczę od bardziej doświadczonych waperów, jak i pomogę komuś, służąc radą i swoimi doświadczeniami :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Metall » 01 wrz 2019, 22:24:44

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
, niestety, inni są zmuszeni zaspakajać się we własnym zakresie :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 01 wrz 2019, 20:14:53

insomniac pisze:Witam, po Rumunie i Komuchu może nie zrobię wejścia smoka ale przedstawię się jako entuzjasta porządnej chmury o smaku owoców.


Nie mamy nic do Rumunów a Komuchów to zna tu tylko kilka osób. @Madzia, @
Awatar użytkownika
Tomba
i kilku już zbanowanych... :-P

A ta chmura to ma smak jakich owoców"? Egzotycznych czy takich naszych co przy drodze można zakupić jeśli się zwolni w odpowiednim momencie.

insomniac pisze: Pomoge jak tylko mogę


To jest deklaracja na piśmie. Są świadkowie. Zacznij trenować pomoc I stopnia na razie.

Witaj w Salonie!

PS
I co to za zaspakajanie @
Awatar użytkownika
Metall
a? A inni?

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości