Damn Vape Doom RTA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Tommy Black » wt wrz 10, 2019 5:43 pm

Dam dość dobry film z setupem Dooma, jeśli ktoś ma ochotę tak dopieścić go...

Doom RTA Wicking Guide - Damn Vape - The Darth Vaper


https://youtu.be/-8wkeoC0ETU
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Superlux » wt wrz 10, 2019 5:32 pm

@
Awatar użytkownika
BarthezzVTi


Ciekawe skąd biorą tych sprzedawców, z fejsa ? :lol:

Jeżeli chodzi o układanie waty to robię to dokładnie tak samo jak Vic Mullin z " Vaping with Vic "...i jest cudownie.
Ponieważ mam go od niedawna to cały czas sprawdzam nowe sety. Z waty chyba najbardziej podeszły mi Angorabbit, CB Prime i CB v2 ale wata od Wotofo też ładnie się spisuje, zwyczajna Muji również nie przynosi wstydu. Demon Killer, Kendo i Koh Gen Do odpadły w przedbiegach. Nie sprawdzałem jeszcze Feather Cotton, no i czekam na dostawę Firebolta. Siatki też różne od obu OFRF-ów począwszy, przez statki na szpulach - KA1 80, SS316L 200 aż po stare zapasy mesha z TMC - 200, 325, 400, 500. Naprawdę jeszcze dużo czasu przede mną zanim odnajdę swój ideał. Ale nawet teraz, na samym początku już jestem nieźle podjarany :jupi: i nie wiem czy nie kupić sobie drugiego, czarnego :mrgreen: . Wiem że to jest szaleństwo, zakupocholizm i takie tam inne ale ja prawie zawsze robię tak z parownikami które mnie zauroczyły. Dlatego mam po kilka Dvarvów, Nexgenów, Origenów, Kf Prajmów...To są zapasy na wypadek wojny :lol: .



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom RTA

Postautor: BarthezzVTi » wt wrz 10, 2019 4:50 pm

Superlux pisze:@BarthezzVTi

No i jeszcze jedno - ten stały deck z otworami to lepsza cyrkulacja powietrza, Doom atakuje z wszystkich stron. Do porównań ( spośród podobnych konstrukcji ) mam tylko Kylina M i z czystej uczciwości powinienem sobie dokupić jeszcze Profie Unity ale coraz mniej mi się chce.



W jednym z lokalnych VS są świecie przekonani że te otwory od spodu to przepływ powietrza i się zastanawiają jakim cudem to nie wylewa i jest ciąg.
Za to dopływ lq jest świetny.
Jak ukladacie nośnik w otworach? Zakładacie całe, czy wręcz przeciwnie pozostawiacie je otwarte?
Zauważyłem że całkowicie upchane otwory - słaby transport, za dużo luzu w nich - może trochę się spocić. U mnie skończyło się na tym, że zostawiam delikatna przestrzeń i wszystko śmiga jak należy :)
Co do nośnika to używam CB prime. Jeden pasek dzielę na pół po długości i pół po szerokości i pasuje idealnie. Czyli jeden pasek starcza na cztery wikowania :)
Dzisiaj kupiłem drugiego DOOMa. Wniosek, nie użyczać Żonie sprzętu bo można go szybko stracić [emoji16]
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Tommy Black » wt wrz 10, 2019 1:26 pm

Azgar pisze:Jestem w szoku, parownik jest świetny i bardzo prosty w obsłudze, tym bardziej że tu się praktycznie nie układa bawełny..


Rzeczywiście, bardzo prosty w obsłudze w teorii. Albo kiedy się już nabierze wprawy, a tej wprawy warto nabrać bo atomizer jest świetny. Natomiast wyjmowanie i wkładanie tego decka jest dla mnie koszmarne.

Azgar pisze:Do testów użyłem blaszek Wotofo 0.17 ohm Kanthal A1.
Doom zjada Profile RDA smakiem i kulturą pracy przy mocy niższej o 5-15W...


Zgadza się. Mam właśnie ten setup który zrobił @
Awatar użytkownika
Azgar
:bender: tylko ze swoją bawełną. Kylin M przegrywa na całej linii. Jeśli opanuję ten deck to kupię jeszcze dwa Doomy. :)
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: eferzet » wt wrz 10, 2019 5:46 am

@
Awatar użytkownika
Superlux
Ja mam wszystkie trzy i naprawdę nie warto kupować innego mesha, póki nie wyjdzie coś nowego. Kylin M przegrywa oddawaniem smaku, a Profile konsekwencją w "wickowaniu" (wiem, że są tacy, którzy zawsze z Unity wyciągają co najlepsze, ale ja cenię sobie łatwość obsługi).
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Superlux » pn wrz 09, 2019 10:00 pm

@
Awatar użytkownika
BarthezzVTi


No i jeszcze jedno - ten stały deck z otworami to lepsza cyrkulacja powietrza, Doom atakuje z wszystkich stron. Do porównań ( spośród podobnych konstrukcji ) mam tylko Kylina M i z czystej uczciwości powinienem sobie dokupić jeszcze Profie Unity ale coraz mniej mi się chce.



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: ndz sie 04, 2019 9:36 am
Lokalizacja: 100lica
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Ronin » pn wrz 09, 2019 7:45 pm

Kurde...poczytałem, poczytałem i zamówiłem :P
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom RTA

Postautor: BarthezzVTi » pn wrz 09, 2019 7:24 pm

Taaa... Jest na tyle świetny że muszę zamówić drugi egzemplarz... Bo ten co sobie zanabylem to przechwyciła moja Żona i powiedziała że go już nie odda Dla mnie to akurat na plus, bo wymiana nośnika a nawet całego zespołu grzewczego z nośnikiem to czas potrzebny na ułożenie grzałki w iNtake'u :)
Ale po kilku dniach użytkowania DOOMa dochodzę do wniosku że stały deck ja w DOOMie jest o wiele lepsza opcją niż ruchomy tak jak w Profile. Nośnik równomierniej się układa i lepiej dolega do siatki.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Azgar » pn wrz 09, 2019 11:37 am

Miałem okazję używać przez kilka dni.


Drobne porównanie do Profile RDA.
Jeśli chodzi o wygrzewanie siatki to te trzy ząbki z każdej strony jednak faktycznie robią robotę, siatka wygrzewa się równiej, zaczyna bliżej środka i ogólnie pięknie. :mrgreen:

Do testów użyłem blaszek Wotofo 0.17 ohm Kanthal A1.
Doom zjada Profile RDA smakiem i kulturą pracy przy mocy niższej o 5-15W... :wow:

Jestem w szoku, parownik jest świetny i bardzo prosty w obsłudze, tym bardziej że tu się praktycznie nie układa bawełny.. :ok:
Trzeba również powiedzieć że przez trochę ponad dwa dni nie uronił nawet kropelki liquidu. :ok:
Brawo dla Damn Vape! :brawo:
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom RTA

Postautor: BarthezzVTi » pt wrz 06, 2019 7:53 am

Sprawdzał ktoś czy pasują do niego szkła powiększające? Dzisiaj chyba wybiorę się po niego do VS :)

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości