Pierwszy e-papieros, filozoficzno-moralne rozważania o EIN

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
lukens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 20, 2019 12:27 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Pierwszy e-papieros

Postautor: lukens » pt wrz 20, 2019 6:49 pm

Byłem dzisiaj w sklepie VCP, ale też nic nie załatwiłem, bo dostawę będą mieli w przyszły piątek.
Zostaje przy m*********
 ! Wiadomość od: Metall
Salon nie jest miejscem na takie wyznania ani żarty. Każdego z użytkowników obowiązują pewne zasady, które zawarte są w Regulaminie Forum.
:/

Miewałem w życiu epizody kiedy paliłem fajki i inne, i nigdy nie miałem problemu tego odstawić, więc nie rozumiem z czym macie problem. Mogę Wam pomóc wygrać z nałogiem, adres do wysyłki waszych petów podam na pw :P
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Pierwszy e-papieros

Postautor: Maciejko » pt wrz 20, 2019 6:30 pm

Ja już po prostu zamieszkałem z komornikiem. Sukcesywnie oddaję mu po kawałku mieszkania. Na razie okupuje połowę kuchni (na szczęście tę bez lodówki), fragment łazienki z umywalką i kanapę w salonie. Regularnie dobiera sobie, wedle potrzeb, przedmioty do zajęcia.

A wracając do tematu. @
Awatar użytkownika
lukens
nie wiem czy tu jeszcze w ogóle zajrzysz? Czy uznałeś nasze komentarze za niestosowne i poszedłeś po pomoc gdzie indziej? Nie wiem tego, natomiast odradzam Ci kupowanie EIN, jeżeli wcześniej nie miałeś do czynienia z nikotyną. Po co? Wiesz jak to szybko uzależnia? Z papierosami było u mnie tak samo, to przecież tylko dla relaksu, okazjonalnie. A potem, cóż, poszło lawinowo.
Zaczniesz wapować wieczorami, dla relaksu. I nawet się nie spostrzeżesz, kiedy zaczniesz wapować całymi dniami. :smile:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pierwszy e-papieros

Postautor: iron64 » pt wrz 20, 2019 6:20 pm

No dokładnie, cały dzień się nie odzywałem, bo siedziałem w szafie. Komornik stał pod drzwiami i nie chciałem, żeby światło zobaczył, bo zabrałby mi ostatniego moda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Pierwszy e-papieros

Postautor: Metall » pt wrz 20, 2019 4:43 pm

Marcinczajka pisze:@lukens dla relaksu? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo stresujące jest wapowanie. Wycieki, zwarcia, spalone grzałki, bobry. To jest forum dla masochistów, źle trafiłeś. *no_1*

Taaa, i jeszcze te ciągłe wizyty komornika spowodowane braniem chwilówek bez opamiętania na zakup kolejnego, lepszego, cudownego sprzętu :wtf:
Awatar użytkownika
Gnimko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 02, 2019 6:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Pierwszy e-papieros

Postautor: Gnimko » pt wrz 20, 2019 4:11 pm

Na początku zawsze ma się ochotę czegoś spróbować i się zarzeka, że tylko rekreacyjnie. Potem spróbujesz sobie wapować z dodatkiem nikotyny i jest po tobie *no_2* . Także tak jak koledzy wyżej odradzam zakupu. Kadzidełko, herbata + lo-fi chill hop i też będzie dobrze :ok:
“Watching you guys makes me want to get my sh*t together...”
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Pierwszy e-papieros

Postautor: Raz2trzy » pt wrz 20, 2019 3:56 pm

Marcinczajka pisze:@lukens dla relaksu? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo stresujące jest wapowanie. Wycieki, zwarcia, spalone grzałki, bobry. To jest forum dla masochistów, źle trafiłeś. *no_1*


Najlepsze w tym jest to, że to nie jest zwykły straszak przeciw osobom, które chcą wejść w śmiertelny nałóg tylko prawda :-|

@
Awatar użytkownika
lukens
Popatrz jakie z nas skrzywione nałogiem psychole, że mimo tego wszystkiego potrafimy siedzieć i jeszcze cieszyć się, że ''hoho, rzuciłem fajki ''. :lol: Palenie to okropny nałóg.
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Pierwszy e-papieros

Postautor: Marcinczajka » pt wrz 20, 2019 1:42 pm

@
Awatar użytkownika
lukens
dla relaksu? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo stresujące jest wapowanie. Wycieki, zwarcia, spalone grzałki, bobry. To jest forum dla masochistów, źle trafiłeś. *no_1*
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pierwszy e-papieros

Postautor: Maciejko » pt wrz 20, 2019 1:29 pm

Dla relaksu wieczorem to polecam dobrą herbatę/piwo/alkohol (niepotrzebne skreślić) i jakąś ciekawą książkę. ;)
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Pierwszy e-papieros

Postautor: Metall » pt wrz 20, 2019 1:18 pm

Wg mnie nie jest Ci potrzebny żadny e-papieros. Tym bardziej dla relaksu.
lukens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 20, 2019 12:27 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Pierwszy e-papieros, filozoficzno-moralne rozważania o EIN

Postautor: lukens » pt wrz 20, 2019 1:17 pm

Cześć. Mam ochotę kupić sobie jakiś sprzęcik do puszczenia chmurki wieczorem dla relaksu.
Nie palę fajek, nie mam zamiaru vapować całymi dniami, więc pojemność i akumulator nie muszą być potężne.
Zależy mi na solidnej chmurze i dobrym smaku.
Naoglądałem się recenzji na YT i wytypowałem Smoka Stick V9, ale później trafiłem na wasze forum i mam mętlik w głowie.
Budżetowo chciałbym się zamknąć w 200zl.
Znajdzie się dla mnie coś odpowiedniego? Pozdrawiam.

 ! Wiadomość od: Metall
Witaj, biorąc pod uwagę, że jesteś nowym użytkownikiem Forum to zapraszam Cię do tego tematu, zgodnie z powszechnie panującą w Salonie tradycją:
viewtopic.php?f=89&t=12
Oczywiście o ile masz jeszcze na to ochotę.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości