E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: pangello » sob wrz 21, 2019 8:39 am

kagart pisze:Witam.
Jeden z rodzimych jutuberów od efajek na swoim filmie, w którym odnosi się do ostatnich "wieści" z USA stwierdza, że za tymi przypadkami chorób i zgonów stoi CBD. Ma ktoś jakieś szersze informacje na ten temat?



Nie CBD, a jakieś nielegalne e-liquidy z THC:

That’s a critical distinction in the Oregon case, according to the American Vaping Association, which has blamed the recent spate of lung illnesses on illegal vape pens that contain THC

https://eu.usatoday.com/story/news/heal ... 218501001/

Tu drugie źródło:
The CDC's recommendation for THC devices is more direct: No one should buy THC or cannabinoid vaping products off the street and no one should modify or adulterate e-liquids purchased from a manufacturer. The Food and Drug Administration wants smokers to stop vaping THC oil products entirely.

https://abcnews.go.com/Health/vaping-de ... d=65691076


Ten twój youtuber jak już coś mówi, to mógłby się chociaż powołać na jakieś źródła, do których podałby link.

P.S. A tak apropo, jeśli to jakaś okrutna prowokacja to wprowadzając na czarny rynek celowo wadliwe eliquidy z THC mogą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, zniechęcić do e-papierosów, a również i samej marihuany.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1881
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

E-liquid z CBD ?

Postautor: DooshPastesh » sob wrz 21, 2019 6:39 am

Oczywiście, że mamy. To nie CBD, a syntetyczne THC.
Ten wątek, powinien nieco rozjaśnić twoje wątpliwości.

viewtopic.php?f=23&t=6815&p=73252#p73252

Wszędzie szerzy się dezinformacja koncernów tytoniowych. Na szczęście my, Salonowicze, stoimy na straży prawdy. Daj spokój z domorosłymi pseudo dziennikarzami z YouTube, poczytaj artykuły i oficjalne fakty z linków z tego wątku.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
kagart
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 26, 2019 3:19 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: kagart » sob wrz 21, 2019 5:29 am

Witam.
Jeden z rodzimych jutuberów od efajek na swoim filmie, w którym odnosi się do ostatnich "wieści" z USA stwierdza, że za tymi przypadkami chorób i zgonów stoi CBD. Ma ktoś jakieś szersze informacje na ten temat?

 ! Wiadomość od: Maciejko
Regulamin pkt. 4!
Przy okazji nie zapomnij się przywitać w odpowiednim wątku: KLIK
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: pangello » czw wrz 05, 2019 7:31 pm

@
Awatar użytkownika
Salus
Jak w sprawach neurologicznych to najlepiej waporyzacja suszu, lepiej działa od e-liquidu. Natomiast jeśli się uprzesz na eliquid to chyba najlepiej jakiś tzw POD (automatycznie włącze grzałke przy zaciąganiu się), ale lepiej taki co ma ze 3 stopnie regulacji.

Jeśli chodzi o MOD to ja mam Wismec P80 + Nautilus Aspire 2.
Wypróbowałem już e-liquidy kilku różnych firm: Kush, Eneca, DobreKonopie i najbardziej mi pasuje produkt naszej rodzimej firmy, tj DobreKonopie, ich produkt MaryJane z 200mg CBD. Najprzyjemniejszy dla gardła, delikatny smach i zapach i chyba najlepsze działanie spośród liquidów, które testowałem.
Awatar użytkownika
DasNiko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: wt paź 30, 2018 9:14 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 17 razy
Płeć: nieokreślona

E-liquid z CBD ?

Postautor: DasNiko » śr sie 28, 2019 1:27 am

sikor pisze:Tego nie wiedzialem, że niweluje THC :)
Skąd i za ile te CBD kupujecie?



CBD nie jest w Polsce zakazane, więc masz sporo sklepów typu dr Ziółko, SklepCBD.eu, KonopneKuracje itd.
gentillo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn lip 29, 2019 5:31 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: gentillo » czw sie 22, 2019 12:46 pm

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to nam na sprzedaż waporizer z małymi gratisami. Zapraszam na PW.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
gentillo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn lip 29, 2019 5:31 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: gentillo » wt sie 20, 2019 8:36 am

Mam pytanie dotyczące waporyzacji. Mam dość polecany sprzęt czyli Fenix Mini. Staram się kierować poradami z sieci. Problem w tym, że urządzenie produkuje bardzo małą ilość "pary". Nawet pierwszy mach to praktycznie zero "pary" przy wydechu. Smak czuję, ale "pary" praktycznie nie wydycham. No i efektu na moje bóle nie ma żadnego, dlatego się zastanawiam czy urządzenie pracuje prawidłowo. Próbowałem kilku rodzajów suszu i na wszystkich jest podobnie.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
poprostumk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 19, 2019 10:11 am
Lokalizacja: Białystok
Płeć: nieokreślona

E-liquid z CBD ?

Postautor: poprostumk » pn sie 19, 2019 10:14 am

Tak, ja korzystam z liquidów od Harmony, może cena przerażać niektórych, ale za to mają dużą zawartość CBD więc pomagają. Ja kupuję tutaj http://www.wujekcbd.pl, moim zdaniem mają najtaniej ale resztę pozostawiam wam, moi drodzy :bry: *girl_f*
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: SzamanDM » pt sie 16, 2019 9:00 pm

Chyba już to pisałem ale z powodów czasowych rano zwykle wolę olejek pod język, chociaż też wolę waporyzację kwiatków. I lepiej to na mnie działa. Waporyzacja oczywiście. Lepiej pomaga w kwestiach typowo zdrowotnych. Jeszcze EIN w wersji konopnej nie próbowałem. Może najwyższy czas.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Salus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 15, 2019 9:44 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: Salus » pt sie 16, 2019 8:51 pm

@
Awatar użytkownika
pangello
, właśnie w sprawach neurologicznych chcę spróbować wdychania. Polecisz może jakiś e-papieros ?

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości