Amatorska wpadka - ku przestrodze

Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Amatorska wpadka - ku przestrodze

Postautor: Szymon » pn wrz 30, 2019 8:57 pm

666mAh pisze:To nie paranoja. Ja tam nie wierzę w to "shake&vape"


No niby racja, ale każdy miał pewnie taką sytuację, że mu się spontanicznie skończył liquid i musiał się ratować co miał pod ręką. Po swoich doświadczeniach powiem, że faktycznie lepiej jak poleży :smile:
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Amatorska wpadka - ku przestrodze

Postautor: breyger » ndz wrz 29, 2019 9:35 am

Dla mnie też płyn jest lepszy jak poleżakuję. Tak samo jak Żurek lepszy na drugi dzień.
Mnie zawsze świeżo wymieszane gryzą i czuć delikatnie jakby były mocniejsze.
Parowniki: SmokTfv8cloudbeast, VandyVapeKylinM, WOTOFORecurve, JoyetechProCoreAries
Zasiłki: SmokXcube180W, TeslaPunk220W, VoopooX217, AegisMax100W
Było: Stingray Nemesis Fogger4.1, KayfunLite MutationXV2, DarkHorse, Sigelei100 EleafiStick50 SMPLK, Zephyrus
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Amatorska wpadka - ku przestrodze

Postautor: 666mAh » ndz wrz 29, 2019 1:37 am

To nie paranoja. Ja tam nie wierzę w to "shake&vape". Owszem są premixy które wymieszasz z shotem, zalejesz baniak i smakują ale po kilku przypadkach jednak wolę odstawić mieszanke choćby na dzień i co jakiś czas potrząsnąć butelką. Pierwszy z brzegu przykład a było ich więcej - dinners lady lemon tart wychwalany wszem i wobec. Wymieszałem z shotem, zalałem na oczywiście nową grzałkę i....dupy nie urwało wbrew oczekiwaniom. No i poszedł do szafki. Po chyba tygodniu czy dłużej rzucił mi się w oczy, nalałem na próbę i butla poszła mi chyba w rekordowe 3 dni, jeszcze rozcinałem nożem i odciągałem strzykawą żeby wszystko zużyć :D
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Amatorska wpadka - ku przestrodze

Postautor: Marcinczajka » czw cze 20, 2019 6:06 am

Najlepiej jakby sobie taki premix po zmieszaniu z szotem poleżakował gdzieś w cieniu (a może to tylko moja osobista paranoja :D )
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Amatorska wpadka - ku przestrodze

Postautor: Szymon » śr cze 19, 2019 8:24 pm

Dzisiaj postanowiłem złożyć swój ulubiony setup Unity Profile Mesh. Taki setup trzeba zalać jednak czymś fajnym i z tej okazji oraz długiego weekendu wybrałem jednen z premix-ów Vampire Vape (jedna z moich ulobionych firm) - 80/20, co miało być małą odskocznią od samogonów. Po złożeniu setupu oraz zalaniu premixem smak był obrzydliwy (jeśli w ogóle można to było nazwać smakiem). Nie było jednak czuć spalenizny, czy też metalu. Wtedy przypomniałem sobie, jak jakiś czas temu zostałem poczęstowany liqidem 6mg (obecnie vapuję między 1,5-3 mg ze wskazaniem na niższą wartość). Przypomniałem sobie, że po dolaniu shota do premix-u było bardzo mało miejsca w butelce. Shot się przez to prawie nie zmieszał. Ten beznadziejny smak to był prawie czysty shot. Po wylaniu z bazy, ponownym przemieszaniu i wymianie bawełny smak jak zwykle doskonały.

Wniosek płynie taki, że należy zawsze dokładnie zmieszać shot, co ma jeszcze większe znaczenie przy gęstych premix-ach (80/20)

Ps. nigdy nie myślałem, że polegnę po latach doświadczeń na tak banalnej czynności :smile:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości