Były burmistrz Danzhou ukrywał w domu 13,5 tony

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Były burmistrz Danzhou ukrywał w domu 13,5 tony

Postautor: Metall » czw paź 10, 2019 6:27 am

@
Awatar użytkownika
Icey33
ja od lat zbieram znaczki, a ostatnio zacząłem i mody. I naprawdę zbieranie złota jest bardziej dochodowe i opłacalne.
Awatar użytkownika
Icey33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: wt paź 01, 2019 10:45 am
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 60 razy
Płeć: Mężczyzna

Były burmistrz Danzhou ukrywał w domu 13,5 tony

Postautor: Icey33 » czw paź 10, 2019 6:10 am

Zawsze w takich historiach zastanawia mnie i ciekawie kilka rzeczy.
Po pierwsze - skąd on wziął tyle tego złota? Nikt się nie zorientował, że codziennie po trochu wynosi ze skarbca?? To nie jest 13,5 kg tylko 13,5 TONY!!!
Druga sprawa - wywieść z kraju tego nie mógł bo zaraz by go złapali, chociaż z drugiej strony z taką ilością pieniędzy to mógł sobie spokojnie kupić jakiś transport po cichu.
Ostatnia sprawa to po co mu tyle kasy?? Zachłanny że aż odwłok boli od patrzenia :P
Chociaż może to po prostu kolekcjoner :D

Jedni zbierają znaczki, inni mody, a on zbierał sobie sztabki złota i banknoty. Ot - zwykłe hobby :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Były burmistrz Danzhou ukrywał w domu 13,5 tony

Postautor: Tommy Black » czw paź 10, 2019 5:43 am

Obrazek

Celowo nie napisałem w tytule czego bo nie lubię aż tak agresywnych tytułów. Otóż ten zaradny chiński, były już burmistrz, ukrywał w domu:

286 000 milionów juanów w gotówce - ponad 40 milionów dolarów - oraz 13,5 i pół tony złota w tajnej piwnicy swojej rezydencji. A skromna ta rezydencja to kilka tysięcy metrów kwadratowych.

https://youtu.be/fycXr8O7WfU

Naprawdę trudno zrozumieć czemu się nie dzielił z kolegami...ale teraz koledzy podzielą się sami, bo burmistrz zapewne już niczego nie potrzebuje.

PS
Muszę zajrzeć do swojej piwnicy...

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości