RDA na squonka, jaki?

Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2066
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:20:09
Punkty reputacji: 4890
Lokalizacja:
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podzięk.: 149 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: Metall » 02 lis 2019, 08:34:54

To jest Widowmaker a nie WiNdowmaker :-P
Awatar użytkownika
Pafcio82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 19 sie 2019, 20:58:35
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Rumia
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RDA na squonka, jaki?

Postautor: Pafcio82 » 02 lis 2019, 08:29:10

Ze swojej strony mogę polecić Asgard Mini. Na singla i Duala, chociaż przy dwóch grzałkach robi się dość ciepło. Jeszcze nie udało mi się go przelać w przeciwieństwie do DJV Mark1.
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: 26 lip 2018, 19:46:31
Punkty reputacji: 1073
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: salto » 02 lis 2019, 02:17:03

Kristof90 pisze:Cześć, też szukam RDA. Jak ten Asmodus i jaki model „nowy” nabyłeś? Możesz wyjaśnić „zatapianie grzałki”? Tzn. squonk na tyle aby przykrył cała grzałkę a nie tylko nogi nośnika a przy tym nie wylał z RDA airholami? Dzięki.


To model Barrage. Jest to górny niekonfigurowalny nawiew z kierowanym strumieniem. Wszystkie te trzy elementy razem są fajne. Atomizer też. Pomimo, że przyszedł jakiś czas temu, dopiero - z przyczyn technicznych - dobę temu go przechwyciłem. Nie jestem w stanie się globalnie wypowedzieć o jego możliwościach, gdyż nie mam przy sobie ulubionych grzałek. Sam przeiwew jest zestrojony - jak dla mnie - świetnie oraz dobrze współgra z komorą. Jeśli miałbym go jakoś opisać to ogólnie jest to LRDTL. Czuć lekkie, aczkolwiek nienachalne tłumienie cugu. Na tyle nienachalne, że nie zwalnia prowadzenia macha. Wlicz też w moją ocenę efekt nowej zabawki, która się udała, tj. przemnóż to przez 0.7 wyjdzie wtedy w miarę rzetelna subietywna ocena tego rozpylacza.

Dokładnie to miałem na myśli o zatapianiu grzałki, co napisałeś. Dodam, że squonk na butelce. Rzecz w tym, aby liquid wrócił do niej. I zostawił ociekający nośnik jak po dobrym zalaniu, aczkolwiek nie przelaniu drippera od góry. Jakieś 2.2s. zajmuje powrót całej zalanej komory na PG70/VG30. Mogli się pokusić o większą dziurkę z uwagi na górnodolotową konstrukcję, dla tych co wapują odwrotnie VG70/PG30. Dal mnie jest --suboptymalnie. W razie czego jest Dremel. Ultrawygoda zatapiania górnodolotowca - bez zamka - jest nie do podważenia. A smak topielca epicki.


:beer:
Obrazek
Kristof90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:51:29
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: Kristof90 » 02 lis 2019, 01:16:01

salto pisze:
Raz2trzy pisze:@ salto @
Awatar użytkownika
Haze
moglibyście coś od siebie dodać?


Z małych dripperów to Taifun BTD, z dużych VV Windowmaker. Ten drugi na youtube.com nie zbiera dobrych opinii, jednak Ci youtuberzy, co chleb jedzą, gówno wiedzą. Tak mawiała Babcia mojego kolegi. W obu można zatopić grzałkę, jest to istota drippera. Wszystkie BFA**, w których nie można jej zatopić, są imho źle zaprojektowane. Obiecująco wygląda nowy Asmodus, do weekendu powinienem go mieć, na razie nic więcej nie wiem o nim. Zatopić go można. Odsysanie tu jest ultraważne. Słyszałem, że Hussar Legacy jest spoko, ale nie miałem na razie go. V1 można było zatopić tak jak BTD, na klik, tu pewnie będzie podobnie, to nasi, więc inżynierię znają. Ale warto sprawdzić przed zakupem. To gorsze rozwiązanie - klik - ale zatapialne. Drugim wyjściem jest strumień kierunkowy. jest tu trade off. Wygoda vs smak. Dobry BFA powinien być wygodny i mieć wystrzałowy smak. Te dwa, co podałem na poczatku są odpowiednio na klik oraz strumień kierunkowy.

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
nie doczytałem, że na 2 grzały, to Windowmaker z tych co podałem tylko. Ja go używam na jednej, ale dwie przyjmuje, raz go tak odpaliłem, dla mnie za mocny, ale smak no wiesz 1.5x. Z propozycji, które padły, aby przyrównać, to znam tylko Profile, jak dla mnie nie ma on smaku w ogóle. Ma za to drobnokropelkową chmurę. Ale ja mam mniejszościowe poglądy, więc się nie sugeruj za bardzo.


:beer:
_________________________-
** BF-RDA

Cześć, też szukam RDA. Jak ten Asmodus i jaki model „nowy” nabyłeś? Możesz wyjaśnić „zatapianie grzałki”? Tzn. squonk na tyle aby przykrył cała grzałkę a nie tylko nogi nośnika a przy tym nie wylał z RDA airholami? Dzięki.
Awatar użytkownika
EmPe82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: 21 kwie 2018, 19:29:06
Punkty reputacji: 611
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 308 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: EmPe82 » 15 paź 2019, 20:45:19

Ja używam na zmianę Kali v2 i Wotofo Recurve Dual RDA i jestem bardzo zadowolony. W Recurve najlepiej wrzucić dwie grzałki bo na singlu nie odda pełni smaku. Za to w Kali v2 poza oczywiście dualem który spisuje się super można wrzucić jedną naprawdę wielką grzałke. Zdarzało się że skręcałem i montowałem singla o średnicy 6mm, napychałem pełno waty bo miejsca nie brakuje i zaczynała się ostra jazda. Tak że polecam te dwa.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: 26 lip 2018, 19:46:31
Punkty reputacji: 1073
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: salto » 15 paź 2019, 20:10:33

Na rysunkach tego może nie widać, ale grzałke 3mm da się ustawic na tyle nisko, że jest zatopiona a liquid jest niżej wlotów.



:whisky:
___________________________
PS Z meshów, to mam Cthulu Iris bardzo smaczny. Ale wymaga przeróbki, gdyż się grzeje. Jak go przerobię, to być może go bedę sugerował. O ile się buda nie będzie grzać. Chmura jest ok.
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: 17 cze 2015, 20:58:15
Punkty reputacji: 15124
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 339 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: Haze » 15 paź 2019, 20:00:22

Raz2trzy pisze:@salto @
Awatar użytkownika
Haze
moglibyście coś od siebie dodać?

Jeśli odpada C4 to pomyślałbym jeszcze o Pulse2.
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: 02 kwie 2019, 08:27:55
Punkty reputacji: 1070
Lokalizacja:
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: Raz2trzy » 15 paź 2019, 19:51:36

salto pisze:
Raz2trzy pisze:@ salto @
Awatar użytkownika
Haze
moglibyście coś od siebie dodać?


Z małych dripperów to Taifun BTD, z dużych VV Windowmaker. Ten drugi na youtube.com nie zbiera dobrych opinii, jednak Ci youtuberzy, co chleb jedzą, gówno wiedzą. Tak mawiała Babcia mojego kolegi. W obu można zatopić grzałkę, jest to istota drippera. Wszystkie BFA**, w których nie można jej zatopić, są imho źle zaprojektowane. Obiecująco wygląda nowy Asmodus, do weekendu powinienem go mieć, na razie nic więcej nie wiem o nim. Zatopić go można. Odsysanie tu jest ultraważne. Słyszałem, że Hussar Legacy jest spoko, ale nie miałem na razie go. V1 można było zatopić tak jak BTD, na klik, tu pewnie będzie podobnie, to nasi, więc inżynierię znają. Ale warto sprawdzić przed zakupem. To gorsze rozwiązanie - klik - ale zatapialne. Drugim wyjściem jest strumień kierunkowy. jest tu trade off. Wygoda vs smak. Dobry BFA powinien być wygodny i mieć wystrzałowy smak. Te dwa, co podałem na poczatku są odpowiednio na klik oraz strumień kierunkowy.


:beer:
_________________________-
** BF-RDA


Cholera, ta konstrukcja Windowmakera od Vandy Vape wygląda genialnie. Aż dziw mnie bierzę, że z nim się nie spotkałem.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: 26 lip 2018, 19:46:31
Punkty reputacji: 1073
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: salto » 15 paź 2019, 19:38:25

Raz2trzy pisze:@ salto @
Awatar użytkownika
Haze
moglibyście coś od siebie dodać?


Z małych dripperów to Taifun BTD, z dużych VV Windowmaker. Ten drugi na youtube.com nie zbiera dobrych opinii, jednak Ci youtuberzy, co chleb jedzą, gówno wiedzą. Tak mawiała Babcia mojego kolegi. W obu można zatopić grzałkę, jest to istota drippera. Wszystkie BFA**, w których nie można jej zatopić, są imho źle zaprojektowane. Obiecująco wygląda nowy Asmodus, do weekendu powinienem go mieć, na razie nic więcej nie wiem o nim. Zatopić go można. Odsysanie tu jest ultraważne. Słyszałem, że Hussar Legacy jest spoko, ale nie miałem na razie go. V1 można było zatopić tak jak BTD, na klik, tu pewnie będzie podobnie, to nasi, więc inżynierię znają. Ale warto sprawdzić przed zakupem. To gorsze rozwiązanie - klik - ale zatapialne. Drugim wyjściem jest strumień kierunkowy. jest tu trade off. Wygoda vs smak. Dobry BFA powinien być wygodny i mieć wystrzałowy smak. Te dwa, co podałem na poczatku są odpowiednio na klik oraz strumień kierunkowy.

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
nie doczytałem, że na 2 grzały, to Windowmaker z tych co podałem tylko. Ja go używam na jednej, ale dwie przyjmuje, raz go tak odpaliłem, dla mnie za mocny, ale smak no wiesz 1.5x. Z propozycji, które padły, aby przyrównać, to znam tylko Profile, jak dla mnie nie ma on smaku w ogóle. Ma za to drobnokropelkową chmurę. Ale ja mam mniejszościowe poglądy, więc się nie sugeruj za bardzo.


:beer:
_________________________-
** BF-RDA
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: 13 lis 2018, 15:39:29
Punkty reputacji: 10
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RDA na squonka, jaki?

Postautor: 8A5HUD4 » 15 paź 2019, 16:44:17

Dual - HellVape Passage RDA
Single - Cthulhu Mjölnir
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości