SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » czw paź 17, 2019 7:24 pm

kaper pisze:Chyba jeszcze nikt nie polecił Mindhuntera

Przyznaję - dobry serial. *friends*
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Pelikan2 » czw paź 17, 2019 1:39 pm

kaper pisze:Chyba jeszcze nikt nie polecił Mindhuntera


Pierwszy sezon Mindhuntera to takie 7/10, natomiast drugi to absolutny sztos. Drugi sezon Mindhuntera to bezapelacyjnie najlepszy serial jaki widziałem w 2019 i Top10 wszystkiego co widziałem(a serialów oglądam dużo, w sumie to wszystko poza anime i jakiś ciężkich społeczników i LGBTQ) *puk*
Obrazek
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: kaper » czw paź 17, 2019 10:42 am

Chyba jeszcze nikt nie polecił Mindhuntera
https://www.filmweb.pl/serial/Mindhunter-2017-764111
Netlfix jakoś specjalnie nie reklamował tego serialu, a szkoda bo to bardzo dobry kryminał. Nie będę tutaj za bardzo się rozpisywał, tylko napisze że tak jak są w tym serialu pokazani słynni seryjni mordercy, to nie widziałem tak w żadnym innym filmie, charakteryzacja na mistrzowskim poziomie, podobnie jak i gra aktorska.
Dwa sezony dość krótkie z czego ten drugi lepszy od pierwszego i będą zapewne kolejne, a materiału na ten serial jest tyle że sezonów może być naprawdę wiele, pod warunkiem że nadal pieczęć nad nim będzie miał Fincher którego chyba nie trzeba przedstawiać :).
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » czw paź 17, 2019 9:04 am

Raz2trzy pisze:Jest jeszcze serial Better call Saul, o tej śliskiej adwokacinie, oglądałeś może? Serial potrafi zaskoczyć i widać, że to sprawka Gilligana, ale chowa się w cieniu Breaking Bad.

Bezpośrednio po obejrzeniu Breaking Bad próbowałem oglądać Better call Saul, ale już mnie nużyło i skończyłem po 3 odcinku.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Raz2trzy » śr paź 16, 2019 3:53 pm

Tomba pisze:Zapewne wielu z was oglądało bardzo dobry serial „Breaking Bad”. Na platformie Netflix pojawił się szumnie zapowiadany film "El Camino", który miał być .....
No właśnie. Nie wiem czy miał być, ale wiem, że takiego gniota dawno nie oglądałem. W ogóle nie mam pojęcia co ktoś chciał tym osiągnąć.
Zapodaję link do recenzji, która w 100% jest zgodna z moimi odczuciami: https://serialomaniak.pl/recenzja/el-ca ... e-recenzja
Recenzję warto przeczytać i na tym skończyć. Oglądanie tego gniota, to strata czasu.




Ja mam lekko inne spojrzenie na El Camino, może też temu że jestem świeżo po obejrzeniu całego serialu po raz pierwszy.
Moim zdaniem film jest świetnym smaczkiem, takim zwieńczeniem losów jednego z głównych bohaterów (wiadomo, mowa o Jessim ), czego bardzo mi brakowało po ostatnim odcinku.Z resztą, od pewnego momentu darzyłem go chyba największą sympatią z wszystkich bohaterów, więc może moje spojrzenie jest lekko zakrzywione. Obraz ładny, kadry nienaganne, dobrze odwzorowany chociaż troche taki odświeżony ( może z tym gorzej?) klimat serialu, może faktycznie w porównaniu do wybuchowej, zaskakującej i mega wciągającej fabuły serialu i mistrzowskiej reżyserki ten film lekko kuleje, ale jednak gniotem bym go nie nazwał.

Jest jeszcze serial Better call Saul, o tej śliskiej adwokacinie, oglądałeś może? Serial potrafi zaskoczyć i widać, że to sprawka Gilligana, ale chowa się w cieniu Breaking Bad.
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: kaper » śr paź 16, 2019 3:51 pm

A ja się nie zgodzę :P.
Film co prawda nie jest jakiś wybitnych lotów, ale klimat jest, ja to osobiście bardziej traktuje jak 2 ostatnie odcinki BB. To taki bardziej ukłon dla fanów tego serialu i nic więcej, takim dopełnieniem całości. Ogólnie mógł powstać albo i nie i też by nic się nie stało.
Oczywiście go nie polecam jak ktoś BB nie oglądał, bo to bez sensu by było :).
Awatar użytkownika
PoprostuRafal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 2:44 pm
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: PoprostuRafal » śr paź 16, 2019 2:52 pm

A tak czekam do weekendu aby obejżeć ten właśnie film, jako że serial był jednym z fajniejszych jakie oglądałem, mega mnie wciągał, a tu takie kwiatki. Trudno, odejdzie na dalszy plan. Od siebie mogę polecić serial Grimm na netflixie.
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: shpongled » śr paź 16, 2019 2:30 pm

Moja towariszka obejrzała i mówi mi że słabizna, co ciekawe wcześniej czytałem jakąś recenzję gdzie bardzo sobie ten film chwalono, więc się trochę napaliłem a wygląda na to że dupa.
***** ***
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » śr paź 16, 2019 7:05 am

Zapewne wielu z was oglądało bardzo dobry serial „Breaking Bad”. Na platformie Netflix pojawił się szumnie zapowiadany film "El Camino", który miał być .....
No właśnie. Nie wiem czy miał być, ale wiem, że takiego gniota dawno nie oglądałem. W ogóle nie mam pojęcia co ktoś chciał tym osiągnąć.
Zapodaję link do recenzji, która w 100% jest zgodna z moimi odczuciami: https://serialomaniak.pl/recenzja/el-ca ... e-recenzja
Recenzję warto przeczytać i na tym skończyć. Oglądanie tego gniota, to strata czasu.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Szymon » pn wrz 30, 2019 9:08 pm

Z klasyki to bez wątpienia godny polecenia jest pierwszy sezon Fargo - dwa kolejne też są bardzo fajne, przy czym Billy Bob Thorton z pierwszego jest już raczej nie do pobicia - dla mnie kwintesencja czarnego charakteru :smile:

Wróć do „Film”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości