DOVPO Blotto RTA

Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

DOVPO Blotto RTA

Postautor: DooshPastesh » czw paź 31, 2019 5:51 am

Mam i ja. Zakupiłem żeby w końcu odłożyć wysłużonego Kylina V2 na emeryturę. Na szybko, po pierwszym setupie mogę podzielić się kilkoma spostrzeżeniami. Po pierwsze, jest ogromny. Jest większy niż K2 i to sporo, do tego bubble glass i Już nie mam sprzętu na którym wyglądał by proporcjonalnie. Szkoda że oddałem Teslę. Zakładanie setupu jest banalnie proste jak w Kylinie. Na razie sprawdzam w dualu, na dwóch fusedach od Fat Cloud. Na duży plus zaliczam zakręcamy top cap. Mój egzemplarz nie ma problemu ze szkiełkiem, siedzi bardzo ciasno na uszczelce z kołnierzem. Airflow jest bardzo cichy i przyjemny ale ciaśniejszy niż Kylin v2. Blotto ma dość luźny pierścień przepływu powietrza, mógłbym się pokusić o stwierdzenie, że za luźny. Na szczęście jest bardzo mały i raczej nie powinien się sam przekręcać. Nie zauważyłem tego niestety podczas macania sklepowego. Dodam jeszcze, że jest suchutki, nic nie cieknie i nie poci się.
Najwazniejsze, smak. Jeden setup nie upoważnia mnie niestety do obiektywnej opinii, o tym wypowiem się jeszcze, później. Powiem jedynie, że chmurę generuje potężną, gęstą i wilgotną. Można dwiema chmurami zabielić spore pomieszczenie. W mojej ocenie efekt jest spektakularny!
Czy jest lepszy od K2? Jeszcze nie. Mam nadzieję, że kilka setupów później będzie lepszy. W kolejce już czekają braidy oraz jakiś single coil (K2 świetnie smakuje nawet na gołym drucie :mrgreen: ).

P.S: Jestem zakochany w Kylinach, stanowią one mój Graal smaku i ciężko będzie je pobić choćby ze względu na przekonania i uprzedzenia :D
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Superlux » pt paź 25, 2019 1:52 am

Blotto w promocji -

https://www.vaporl.com/dovpo-blotto-rta ... metal.html

Po wpisaniu kodu - BLOT

Wychodzi nam - 21-22 usd, nie widziałem taniej ale być może komuś się to uda. Tutaj ( wbrew zdrowemu rozsądkowi ) lepiej łączyć zamówienia, dwa mody = jedna paczka. Wtedy większe niż na ft koszty wysyłki jakoś się zamortyzują.



:beer:
Obrazek
Dunar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 18, 2019 12:20 am
Lokalizacja: Charsznica
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Dunar » pt paź 18, 2019 12:33 am

*help* Wie ktoś może czy dostanę go gdzieś w Krakowie ?
Awatar użytkownika
slop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:08 am
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 39 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: DOVPO Blotto RTA

Postautor: slop » czw paź 17, 2019 10:13 pm

Czy ktoś przypadkiem nie chciałby odsprzedać szklanej "prostej" tubki od Blotto? :)
trusiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 12:26 pm
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 199 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: DOVPO Blotto RTA

Postautor: trusiu » czw paź 17, 2019 4:51 pm

Jak gdzieś czytałem jest to RTA ze smakiem oddawania jak RDA. Muszę się z tą opinią zgodzić.

Tak jak pisałem wcześniej. Na jednej grzałkę jest bardzo dobrze. Na dwóch jest wyśmienicie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
BarBastek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: śr cze 19, 2019 12:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 17 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: DOVPO Blotto RTA

Postautor: BarBastek » śr paź 16, 2019 8:29 pm

Czy ktoś jeszcze wypowie się odnośnie tegoż parownika? Noszę się z zamiarem kupna ale nie wiem jak daje sobie radę na jednej grzałce. Setupu na dwie grzałki nie używałem od dawna i wystarcza mi na pojedynczych ale może ten parownik sprawi, że wrócę na podwójne [emoji3]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
yerzu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: pt sie 02, 2019 7:52 pm
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 23 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: yerzu » wt paź 08, 2019 12:01 am

To jest wada tego czajnika. Chyba jedyna - nie trzyma się więc jest jak zaplanowali :) Z twoją sztuka wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
slop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:08 am
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 39 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: DOVPO Blotto RTA

Postautor: slop » pn paź 07, 2019 7:52 pm

Czy Wam szkielko nie trzymało się do górnej części atomizera od nowości? Jaką macie tam na górze uszczelkę? Płaską czy taką z "kołnierzem"?
Pytam bo zastanawiam się czy przypadkiem nie ma dwóch wersji tych uszczelek - u mnie są z kołnierzem i póki co od nowości ta uszczelka trzyma szkiełko.
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: DOVPO Blotto RTA

Postautor: 8A5HUD4 » ndz paź 06, 2019 8:42 pm

Do Blotto mi podchodziły dual Braidy 26ga + 40ga*2(=)*16, Ni80 od GeekVape -> łącznie wychodzi jakieś 0,17 Ohm.
Dostępne w e-dymie.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: pawel999 » ndz paź 06, 2019 4:35 pm

Zapuściłem więc dwie grzałeczki: fused clapton Los Coilos Ni80 / 0.20 (3x0.4)x0.1 / 6 wraps i jest fajnie :-)
Swoją drogą może ktoś jakieś inne grzałki do duala na ten parownik poleci?

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r i 30 gości