RDA na squonka, jaki?

Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:41:29
Punkty reputacji: 18
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RDA na squonka, jaki?

Postautor: sthEn » 23 lis 2021, 19:03:10

RDA na podwójny mesh... Trzymajcie mnie, bo zemdleję.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
VOOPOO DRAG 2 + PROFILE UNITY RTA
DOVPO TOPSIDE DUAL + PROFILE RDA
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: Tommy Black » 23 lis 2021, 18:23:20

Z nowości?

Chyba nic nowszego i ciekawszego zarazem, się ostatnio nie pojawiło...

Obrazek

Wotofo Mrjustright1 Profile PS Dual Mesh RDA

Jest o nim obszerny temat... a także recenzja filmowa @
Awatar użytkownika
Haze
go.
Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:41:29
Punkty reputacji: 18
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: sthEn » 23 lis 2021, 18:09:13

Pozwolę sobie odświeżyć ten raczej stary temat.

Profile RDA nie nadaje się do squonkowania ze względu na ilość potrzebnego "wkładu" pod grzałką, samogon 70/30 niezbyt współpracuje i nie chce się przecisnąć. Coś konkretnego do polecenia może macie z "nowości"?
VOOPOO DRAG 2 + PROFILE UNITY RTA
DOVPO TOPSIDE DUAL + PROFILE RDA
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: 02 kwie 2019, 08:27:55
Punkty reputacji: 1070
Lokalizacja:
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: Raz2trzy » 01 mar 2020, 20:01:25

Mam Widowmakera i z powodzeniem na nim wapuję. Generalnie to szukałbym dalej jakiegoś fajnego RDA (i pewnie poszedłbym w kierunku jakiegoś singla z ciekawie rozwiązanym dopływem powietrza typu Recurve), bo mimo że WM jest fajnym i przyjemnym w odbiorze squonkiem, to jednak chciałbym jeszcze sprawdzić kilka ciekawych konstrukcji. WM jest z tych raczej prostych, ale bardzo efektywnych konstrukcji.
Tomaszek123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:19:04
Punkty reputacji: 35
Lokalizacja: Bytom
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RDA na squonka, jaki?

Postautor: Tomaszek123 » 01 mar 2020, 17:45:18

Raz2trzy pisze:Cześć!
Mam zamiar squonkować. Myślałem, że wybór RDA nie będzie zbyt dużym problemem, ale jednak jest. [emoji38]
Szukam takiego, który cudownie odda smak.Wiadomo, na tym zależy najbardziej.Ale co jeszcze?
Fajnie,jakby miał dosyć głęboką studnię, bo już wiem, że będę cholernie go przelewał.
Nie może być to C4, bo przeciąg powietrza jest strasznie w moim mniemaniu MTL-owy, więc odpada.
Fajnie, jakby miał możliwość montażu i singla,i duala, ale generalnie planuję Dual.

No i tak w sumie, jedyne co mnie zainteresowało to (poza DJV Mark 1, którego już mam) to Drop od Digiflavor.

Salonowicze, pomożecie? *czajniczek*
Śledziłem temat przez jakiś czas i ciekaw jestem na co ostatecznie się zdecydowałeś?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: 13 lis 2018, 15:39:29
Punkty reputacji: 10
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RDA na squonka, jaki?

Postautor: 8A5HUD4 » 02 lis 2019, 18:13:46

Co racja, to racja. Tylko z regulacją jest ten problem, że mało co daje. Miałem parownik dłuższy czas i nadaje się do fajnych i masywnych grzałek, ale Braidy moim zdaniem średnio już do niego pasuje. O plecionkach nie wspomnę.
Jak ktoś lubi regulować przepływ powietrza, raz chmurzyć na ciasnym rDTLu, a raz na otwartym DTL, odradzam.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Michal Kokot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:28:41
Punkty reputacji: 11
Lokalizacja: Bytom
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RDA na squonka, jaki?

Postautor: Michal Kokot » 02 lis 2019, 12:49:25

HellVape Passage RDA ma piękny przepływ, można przez niego oddychać wręcz
Atomizery: Asmodus C4
Zasilanie: Dovpo Topside Dual SE
Awatar użytkownika
EmPe82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: 21 kwie 2018, 19:29:06
Punkty reputacji: 611
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 308 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: EmPe82 » 02 lis 2019, 10:38:06

Ja od siebie mogę polecić Kali v2
Pięknie śmiga na dwóch grzałkach, super oddanie smaku, miejsca na soczek też bardzo dużo i przepływ powietrza wielki. W singlu można założyć wielką grzałke, która tez będzie super działać . Ja osobiście skrecałem grzałki o średnicy 6mm.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: 26 lip 2018, 19:46:31
Punkty reputacji: 1073
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: salto » 02 lis 2019, 10:11:04

Metall pisze:To jest Widowmaker a nie WiNdowmaker :-P

Windowmaker, jego dysze kierunkowe wyglądają jak uchylone okna. Vandy Vape pomyliło się na pudełku, u nich błędy to standard, tu na szczęście tylko pudełko źle wydrukowali.


:beer:
Obrazek
Kristof90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:51:29
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna

RDA na squonka, jaki?

Postautor: Kristof90 » 02 lis 2019, 10:06:40

salto pisze:
Kristof90 pisze:Cześć, też szukam RDA. Jak ten Asmodus i jaki model „nowy” nabyłeś? Możesz wyjaśnić „zatapianie grzałki”? Tzn. squonk na tyle aby przykrył cała grzałkę a nie tylko nogi nośnika a przy tym nie wylał z RDA airholami? Dzięki.


To model Barrage. Jest to górny niekonfigurowalny nawiew z kierowanym strumieniem. Wszystkie te trzy elementy razem są fajne. Atomizer też. Pomimo, że przyszedł jakiś czas temu, dopiero - z przyczyn technicznych - dobę temu go przechwyciłem. Nie jestem w stanie się globalnie wypowedzieć o jego możliwościach, gdyż nie mam przy sobie ulubionych grzałek. Sam przeiwew jest zestrojony - jak dla mnie - świetnie oraz dobrze współgra z komorą. Jeśli miałbym go jakoś opisać to ogólnie jest to LRDTL. Czuć lekkie, aczkolwiek nienachalne tłumienie cugu. Na tyle nienachalne, że nie zwalnia prowadzenia macha. Wlicz też w moją ocenę efekt nowej zabawki, która się udała, tj. przemnóż to przez 0.7 wyjdzie wtedy w miarę rzetelna subietywna ocena tego rozpylacza.

Dokładnie to miałem na myśli o zatapianiu grzałki, co napisałeś. Dodam, że squonk na butelce. Rzecz w tym, aby liquid wrócił do niej. I zostawił ociekający nośnik jak po dobrym zalaniu, aczkolwiek nie przelaniu drippera od góry. Jakieś 2.2s. zajmuje powrót całej zalanej komory na PG70/VG30. Mogli się pokusić o większą dziurkę z uwagi na górnodolotową konstrukcję, dla tych co wapują odwrotnie VG70/PG30. Dal mnie jest --suboptymalnie. W razie czego jest Dremel. Ultrawygoda zatapiania górnodolotowca - bez zamka - jest nie do podważenia. A smak topielca epicki.


:beer:


Dremel? Nie umieju znaleźć :P Też właśnie chcę coś z butlą a nie pompką mimo, że dobrą ofertę dostałem na Revenant delta ale tam jest pompka + kiepski RDA :(( anyway wymarzony to Asmodus C4 ale go nie ma nikaj więc Recurve single albo ten nowy Barrage (lub Blank, dostałem info że dostępny jest jakiś nowy asmodus ale sprzedawca nie pamiętał modelu) no i pod to jakiś modzik, topside wymarzony ale też nie ma nikaj :cry:

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Moonrise i 36 gości