asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: salto » wt gru 03, 2019 2:52 pm

@
Awatar użytkownika
ErNOL
, jakby co, to grzałka wysoko. Końcówka tunelu powietrznego musi schodzić ponizej linii dolnej grzałki. Innymi słowy spod grzałki musisz widzieć - świat - na wskroś tunelu, który się tam robi. Na końcach tunelu wypadają wyloty jego pionowej części. Piszę o tym dlatego, ze tam są takie nacięcia dla zmyłki. A róznica jest zasadnicza. Można też grzałkę dać pod kątem, wtedy nośnik nie wchodzi w światło tunelu.

Mi ten dripper bardzo przypasował. Teraz większość sprzętu musi być z założenia jakaś szczególna, mieć tzw. innowacje. A ten jest właśnie zwykły, do zwykłego smacznego wapowania, Można go jeszcze unowocześnić. Looknij na dripek i buteleczkę...

Obrazek

Obrazek




:whisky:
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: ErNOL » wt gru 03, 2019 2:29 pm

Kupiony za śmieszne pieniądze. Grzechem byłoby nie wziąć... Wykonanie super, spasowanie też super. Przeciąg dla mnie w sam raz - ani za luźny, ani za ciasny. Jest tak jak lubię. Squonkowanie bez wycieków. Trochę głośny.
Smak oddaje fajnie.
@
Awatar użytkownika
salto
- dzięki za wyczerpujący opis. Chyba będzie pierwszym RDA, który dłużej zagości na modzie.

Pozdro.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: salto » wt gru 03, 2019 10:21 am

@
Awatar użytkownika
ErNOL
- tak, jest bardzo dobrym dripperem. Jest porządnie zaprojektowany oraz jest dopracowany. Imho, to właśnie w ten sposób powinny powstawać atomizery, jako gotowe systemy; przeliczone oraz ustawione z jakimś zamysłem. O zatapianiu pisałem powyzej. Zatapianie jest automatyczne, nie dotykasz drippera, jezeli nie zmieniasz grzałki. Tym samym nawiew jest górny. Strumień jest prowadzony kanałami pionowo poniżej poziomu grzałki i łamany o pół kąta prostego pod grzałkę, kształtką na dole, już na wolnej przestrzeni. Cap jest gruby, ma radiatory, przede wszystkim wkomponowane optycznie. W odbiorze przypomina cap torpedo, tyle że jest scięty o pół prostego. Dripek do wymiany. Mam na nim fabrycznigo Hybrid Comb Bubba. Powinni go dołaczać do zestawu. Świetnie też działa jako dripper. Lejesz mu bez spiny. Bulgocze, machniesz rurką i opróżniasz komorę; zostaje ociekący nośnik. Świetna sprawa. Widac, że ktoś nad tym siadł i pogłówkował. Przewiew ma dobrany do normalnego wapowania**. Jest zarówno cug, jak i tłumienie. Pod to ma przeliczoną komorę. Smak jest pochodą wszystkiego, co wyżej.


:whisky:
___________________________
** Przyrównując do czegoś znanego, wyobraź sobie Tajfuna GT4 z kominem 810; w usawieniu otwartym, na dyszy z zestawu. Przy takim ustawieniu i kominie TGT4 miałby mierzalnie, jednnak pomijalnie większy przewiew.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: Azgar » wt gru 03, 2019 10:08 am

Widziałem go w sklepie w Grójcu w cenie (jeśli dobrze pamiętam) 150zł.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: ErNOL » wt gru 03, 2019 8:42 am

Mam kilka RDA, ale jakoś nie mogę do końca się z nimi zaprzyjaźnić. A to wycieki, a to AF nie taki itp. Chciałbym zrobić ostatnie podejście do drippera. Czy ten, według Was, jest dobrym rozwiązaniem. Mam okazję wyrwać za około 120pln... Nowa sztuka. Dajcie znać.
PS. Pewnie będzie pracować z Dovpo Topside Dual Carbon.

Pozdro.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: Raz2trzy » sob wrz 28, 2019 9:33 am

Jak przelot będzie większy niż w C4 to moje marzenia się spełnią ^^>
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: 8A5HUD4 » sob wrz 28, 2019 8:57 am

Jest to nowość, więc z dostępnością może być problem. Lecz na pewno już gdzieś jest, zresztą sam wczoraj dostałem informację od przyjaciela, że w połowie przyszłego tygodnia zaopatrzy się w kilka sztuk w sklepie.
Jeżeli fenomenem dorówna C4, to podejrzewam, że lada moment będzie on dostępny wszędzie, bo będzie popyt.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: salto » sob wrz 28, 2019 8:51 am

Wygląda bardzo obiecująco. Mam tu na myśli zatopienie waty i cofnięcie liquidu. W zasadzie tylko górnodolotowce potrafią zrobić pełne zanurzenie z biegu. Cholernie mało jest tego typu sprzętu. Automatów o smaku drippera.

8A5HUD4 pisze:[...] w Polsce [...]

Jest do wyhaczenia?


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: 8A5HUD4 » pt wrz 27, 2019 10:30 pm

Obrazek

Drogie Panie, Drodzy Panowie,
Chciałbym wam przedstawić dzisiaj Barrage RDA, które powstało w kolaboracji firmy AsMODus oraz Thesis.
Jak to mawia AsMODus:
"Bombardujemy Cię smakiem dzięki naszemu najnowszemu parownikowi RDA na jedną grzałkę - Barrage.
Dzięki wspólnym wysiłkom, zarówno nas samych, jak i VapingWithThesis stworzyliśmy ostateczny single coil RDA.
Atomizer zbudowany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co daje mu bardzo mocną konstrukcję.
Zainspirowaliśmy się naszymi poprzednimi parownikami i ulepszyliśmy ten projekt.
Konstrukcja bazy jest niewiarygodnie duża, co daje Ci dużo miejsca na tworzenie setupu według Twojego widzimisię.
Deck posiada konstrukcję dwusłupkową z masą miejsca na grzałkę, która dodatkowo zapewnia łatwość obsługi.
Barrage wykorzystuje system górnego przepływu powietrza, który jest ukryty w "płetwach radiatora", nadając mu jednolitą konstrukcję.
Wloty wypływowe są umieszczone w taki sposób, że o wyciek nie musisz się martwić!
Szczeliny rozdzielają napływające powietrze prosto w dół, aż do momentu, gdy wejdzie ono w kontakt z dwoma zboczami wyfrezowanymi na decku, które następnie kerują powietrze w stronę dna grzałki, umożliwiając kubkom smakowym udanie się w cudowną podróż!
Przepływ powietrza co prawda nie jest regulowany, ale zapewnia doskonały opór przy zaciąganiu się przy DTL.
Ze względu na duże zapotrzebowanie waperów, Drip Tip 810 został wykonany w stylu Goona, z dużym, szerokim otworem."


Obrazek

Obrazek


Cena w Polsce wynosi około 140 zł.


Poniżej recenzja by Mike Vapes:
https://www.youtube.com/watch?v=43O2x7T4KAU
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości