Vapor Giant KRONOS 2s RTA, MTL & DTL

Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapor Giant KRONOS 2s RTA, MTL & DTL

Postautor: lesstro » śr gru 04, 2019 12:15 pm

Ja też, ale wybrałem wersję 25 mm. Poza brakiem LQ, to resztę trochę "zerżnęli" od SQuape'a Nduro. Po konstrukcji wnioskuję, że efekt będzie satysfakcjonujący, tzn. coś co lubię, czyli coś pomiędzy DL'em i MTL'em. Oby tylko klon był cokolwiek przyzwoicie wykonany, bo z tym to różnie bywa.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Vapor Giant KRONOS 2s RTA, MTL & DTL

Postautor: Wampir z Pniew » śr gru 04, 2019 11:54 am

@
Awatar użytkownika
zuczek
Fajnie, że wrzuciłeś o nim info :) Mój v1 jeszcze krąży wśród znajomych.
Już Ci wyjaśnię dlaczego jest o nim cicho. Wszystko wiąże się z polityką Niko i Mario, czyli właścicieli VG.
Mało kto wie, ale byłem dystrybutorem Vapor Gianta jakieś 4 lata temu. Współpraca zakończyła się w momencie
wejścia TPD i konieczności rejestracji parowników. Niestety VG nie było zainteresowane, żeby znajdować się u nas
na rynku mimo że oferowałem ogarnięcie tego. Tym sposobem VG ograniczył swe podboje i znany jest przede wszystkim
w krajach niemieckojęzycznych, zwłaszcza ze współpracy z inTaste.

Dla mnie jest to ogromna szkoda, bo ja i żona korzystamy tylko z parowników Vapor Gianta :cry:
Nie ma bardziej niezniszczalnych konstrukcji i wiem to z doświadczenia :brawo:
Awatar użytkownika
zuczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 05, 2018 5:37 pm
Lokalizacja: Żory
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podzięk.: 92 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapor Giant KRONOS 2s RTA, MTL & DTL

Postautor: zuczek » śr gru 04, 2019 11:23 am

Parowniki i firma o której w Polsce jest dość cicho a to światowa czołówka i półka high end.
Nowy pomysł i nowy wypust parownika, który mą łączyć przyjemność z użytkowania w opcji MTL ale i DTL.
Zbiera bardzo dobre opinie i recenzje.
Średnica: 23mm
Wysokość: 43mm

Producent informuje:

" ...
The Legend is back!

Der KRONOS 2 S has a Diameter of 23 mm und can be used with a restrictive DTL or MTL airflow. The KRONOS 2’s looks are just as versatile as it’s airflow. It comes with a second polycarbonate Tankshield and a second MTL polycarbonate Drip Tip. The Airflow streams sideways, directly onto the coil of this -easy to use- -single coil- rebuildable atomizer, no matter if you choose to use the 4 X 1,8mm airholes for DTL or the 2 X 0,8mm airholes for MTL. Thus we can guarantee a quiet airflow and intensive Taste. The liquid flow doesn’t need mesh wicks and the childproof Top-Cap prevents accidental opening by curious children.

single coil RBA with direct airflow
restrictive DTL airflow (4 X 1,8mm) and MTL airflow (2 X 0,8mm)
Alternative PC Tankshield and PC DripTip inclusive
up to 4,5 ml Tank capacity
Made of high quality stainless steel (1.4301), and polycarbonate
Logo shield can be rotated 360°
Made in Austria
with authentification code to verify the autenticity of the atomizer
Child-proof TopCap
..."

VG Kronos 1.jpg


VG Kronos 2.jpg


VG Kronos 3.jpg


VG Kronos 4.jpg


Czekam na swojego :-).
Parownik został już sklonowany.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości