Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: AdamDz » śr mar 16, 2016 1:30 pm

Jeśli ktoś szuka czegoś chmurodajnego to polecam atomizer do dripu Sapor, dużo miejsca na dwie grzałki, nowatorskie aihole u góry i nadmuch od góry, dzięki czemu trudno go przelać, sporo miejsca na liquid jeśli grzałki podniesiemy dość wysoko, pomieszczenie można zadymić w błyskawicznym tempie, oczywiście najlepiej do tego nada się liquid zerówka :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: robert » śr mar 16, 2016 12:47 pm

ostałem dziś bazę RTA do Tritona.Wygląda jak grzałka ,duża rozbieralna grzałka.Wszystko w małym ,zgrabnym blaszanym pudełku.Czytelny rysunek ,instrukcja w języku polskim,komplet uszczelek i zapasowe śrubki do mocowania nóżek grzałki. W zestawie był także mini śrubokręt i bawełna.No i jedna zrobiona grzałka,bez bawełny.Na szybko skorzystałem z gotowej grzałki.Zrobiłem ,zalałem ,mod pokazuje 0,5 ohma.Nie moja bajka,więc później zrobię swoją.Zmontowałem korzystając z tego co było w pudełku bo ciekaw byłem.Ciekawość zaspokoiłem ,jest dobrze.Jeśli ktoś z Was ma tritona niech kupi RTA.Gotowe grzałki są drogie i nie wiadomo jak z nimi będzie z ich kupnem.
http://poster82.pl/grza%C5%82ki/rta-asp ... etail.html
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: julka1973 » ndz mar 06, 2016 9:26 am

A ja od dwóch dni używam prawie tylko nautka. :P :shock:
Jakoś tak te wszystkie inne przestały mi smakować. :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: toska » ndz mar 06, 2016 7:48 am

robertanisz pisze:Pozwoliłem sobie odkopać stary wątek który założyła Toska.


Jk już Robert włożył troszkę pracy w odkopanie wątku , to też coś dopiszę :-D

Od czasu założenia tego wątku okryłam wiele różnych parowników i niestety każdy jest lepszy od mojego ukochanego nautka :oops:

Parownik który zajmuje u mnie nr 1 to Morph , niby jeśli coś jest do wszystkiego to jest to doopy , ale to nie w tym przypadku :D
Ilość i rodzaje grzałek jakie można użyć na tym wariacie jest kosmiczna a do tego 2 rodzaje bazy RBA , po prostu bajka :mrgreen:
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: robert » ndz mar 06, 2016 7:34 am

Pozwolę sobie jeszcze coś dopisać.To coś jest bardzo ważne moim zdaniem.Regulacja przepływu powietrza ,dobrze działająca.No i druga ,też bardzo ważna i ułatwiająca życie waperowi.Regulacja ilości płynu dostarczanego na grzałkę.Myślę że to się bardzo przyda podczas robienia swojej grzałki.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: robert » sob mar 05, 2016 4:16 pm

Pozwoliłem sobie odkopać stary wątek który założyła Toska. Aspire Triton 2 jest godnym ,jak nie lepszym następca nautiliusa. Dziś wszyscy używamy atomizerów na bazie RBA.Sam też tak czynię.Jeśli jednak ktoś szuka czegoś na gotowe grzałki ,to niech się zastanowi nad Tritonem 2.To taki pewniak ,nie kaprysi ,nie leje.Wszystko super spasowane.W komplecie z parownikiem dostajemy zapasowe szkiełko i dwie grzałki.Jedna 1,8 oma i druga 0,5 oma.U poster 82 widziałem gotowe grzałki Ni i grzałkę RTA,czyli do samodzielnego zrobienia.Tych jeszcze nie mam ,na razie.Pykam sobie na 1,8 na 12 w i jak dla mnie wystarczy.Oczywiście też wole Huragana czy Crowna,ale jako gotowiec Triton2 jest naprawdę dobry .Nigdy nie pokona większości tanków z RBA,ale jako następca Nautiliusa sprawdza się bardzo dobrze.
Shake_me
Płeć: nieokreślona

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: Shake_me » czw gru 10, 2015 1:57 pm

Wspaniale, bardzo Wam dziękuję!!
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: matatiti » czw gru 10, 2015 1:43 pm

Shake_me pisze:@matatiti - dziękuję, za wyjaśnienie, bo już miałam taki mętlik z różnymi wersjami i klonami, że zwyczajnie pogubiłam się co jest czym. Powiesz mi jeszcze ile kosztuje taki, jaki udało Ci się zdobyć (i być może uda jeszcze raz), czyli nie klon? :) Natomiast jeśli chodzi o klon, to w razie czego mam przytulać Kaj-Tek Lite Plus ?


Do wieczora dam znać, a jego cena będzie podobna do tego linkowanego przez Gosię. Jak się nie uda i nie zależy Ci na oryginalnym, to weźmiesz tego z edyma i też będziesz zadowolona ;)
:budda:
Awatar użytkownika
gosiaby
Waperka
Waperka
Posty: 214
Rejestracja: wt lip 07, 2015 1:10 pm
Lokalizacja: Kaszuby
Podziękował: 775 razy
Otrzymał podzięk.: 379 razy
Płeć: Kobieta

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: gosiaby » czw gru 10, 2015 12:44 pm

Ja widzę jeszcze jedną zaletę tej śrubeczki - zmusza mnie do gimnastyki pod stołem w celu jej znalezienia ;)
Ten https://e-dym.pl/promocje/1500-bf-kaj-t ... igar-.html jest też fajny. Niestety, tylko wczoraj i dzisiaj przez chwilę był w najlepszej cenie.
Shake_me
Płeć: nieokreślona

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: Shake_me » czw gru 10, 2015 11:19 am

Na Kajtka jestem już zdecydowana, żadna śrubka do napełniania mi nie straszna przy tak świetnych recenzjach ;) O kręceniu grzałek czytam od kilku tygodni, mam zebrane linki do Waszych poradników, więc myślę, że z tym sobie poradzę :) @
Awatar użytkownika
matatiti
- dziękuję, za wyjaśnienie, bo już miałam taki mętlik z różnymi wersjami i klonami, że zwyczajnie pogubiłam się co jest czym. Powiesz mi jeszcze ile kosztuje taki, jaki udało Ci się zdobyć (i być może uda jeszcze raz), czyli nie klon? :) Natomiast jeśli chodzi o klon, to w razie czego mam przytulać Kaj-Tek Lite Plus Tobeco?

@Riccardo - cena boooli, ale zdecydowanie będę go miała na uwadze, bo zapewne dwa czajniki do kręcenia własnych grzałek (Kajtek i Subtank) to będzie za mało dla kogoś, kto lubi zmieniać smaki 3 razy dziennie.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bertoVapes i 22 gości