Obiegówka, obiegówka!

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Awatar użytkownika
E-Styx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: wt paź 15, 2019 3:27 pm
Lokalizacja: W-wa i okolice
Podziękował: 170 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: E-Styx » pt gru 13, 2019 2:57 pm

Przesyłka w drodze, zobaczymy ile tym razem potrzeba czasu na dostarczenie, bo z konieczności również skorzystałem z usług pocztowców.

VapeLab pisze:tym chemicznym i morderczym dajcie czas, one muszą leżeć, przy czym z moich obserwacji w sumie wynika, że one stają się po czasie jeszcze bardziej intensywne...
Zresztą wszystkie tak mają z nich.

Tego się właśnie obawiam, że ze stężenia 15% będę zjeżdżał na ~ 5%, czyli na tyle, ile najczęściej bywa w moich mieszankach :)
Obecnie katowane: El Cabrón + Pegasus 70W, Engine + Defender 200W, Engine Nano + TOO
"Właśnie odkryłem, że w kontaktach z ludźmi przydaje się solidna, dębowa decha"
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: Wampir z Pniew » pt gru 13, 2019 12:18 am

Widzę, że rozpoczął się sezon na zabawę z pocztą :)
Najlepiej złożyć reklamację online i zapomnieć, w końcu odpiszą kiedyś a zajmuje to mniej czasu, niż użeranie się z obrażoną Panią na poczcie (choć o swojej złego słowa nie powiem, ale mnie tam znają i jest to zadupie w sumie :-D ).

Ogólnie nie bierzcie pod uwagę tych etykiet, one są tylko zastępcze, które klei producent na kolanie, są mało czytelne jak widać, tylko do testów, reszta i tak idzie w kanistrach.
Jak już wcześniej pisałem, cześć z nich to opcje beta, wyboru dokonywał producent, bo dałem mu wolną rękę na wstępie, żeby nie być zbytnio nachalnym, one i tak będą
zmieniane. Też odnoszę wrażenie, że proponowane stężenia przy niektórych są mocno zawyżone, bo aż czuć, że w powietrzu wisi siekiera :diabel:
Ja i tak będę szedł również w minimalizm, lubię czerń i biel tak więc będę się trzymał tej konwencji, albo czegoś podobnego, co nie będzie wymagało "oczu kąpieli".

No i przepraszam, za nadprogramowe zużycie dwóch aro, ale w założeniu w ogóle one nie miały iść do obiegówki, ale później stwierdziłem, że w sumie lepiej niech każdy chętny coś sobie tam sprawdzi, chociażby jako ciekawostkę :brawo:
No i faktycznie, tym chemicznym i morderczym dajcie czas, one muszą leżeć, przy czym z moich obserwacji w sumie wynika, że one stają się po czasie jeszcze bardziej intensywne...
Zresztą wszystkie tak mają z nich.

O opinię proszę tylko prawdziwe, bez ubarwiania.

Aha i bym był zapomniał, słodzik, bo niektóre ku mojemu nieszczęściu go mają:
Dear Piotr, (zwrot grzecznościowy, który powinien raczej brzmieć "Ło Panie, znowu on")
There is sucralose in the following flavors :
Berry Fight, Exotic Mix, Fire bird, Mad Mango and Remix. In few
month, there will be no more sucralose in our formulas, it will be replaced
by another sweet molecule.

Nie wiem czy się obawiać, czy po prostu dadzą tu ethyl maltol, to się okaże...
Awatar użytkownika
E-Styx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: wt paź 15, 2019 3:27 pm
Lokalizacja: W-wa i okolice
Podziękował: 170 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: E-Styx » czw gru 12, 2019 7:33 pm

@Madzia - informuję, że dotarło :) Próbki rozrobione, dziękuję Pani Zielonej za umożliwienie dopisania się do tej obiegówki. Oczywiście również serdecznie dziękuję @VapeLab za udostępnienie aromatów do testów. Jutro paczuszka leci do @
Awatar użytkownika
azael
'a.

Kilka słów o pierwszych wrażeniach.
Bardzo podoba mi się design etykiet, odbiegający od większości tego, co się obecnie spotyka. Elegancka prostota z jednym zastrzeżeniem - jak dla mnie mało czytelne są nazwy aromatów. Powinny być raczej umieszczone w kontrze na czarnym tle - tak jak zaprezentowane jest logo firmy.

Same aromaty zapowiadają się dosyć obiecująco. Starałem się nie wąchać ich przed rozcieńczeniem bazą (bo nie ma to raczej większego sensu), "przewąchałem" dopiero rozrobione próbki po kilku godzinach od wymieszania. Co też nie ma większego sensu, ale tu już nie mogłem się powstrzymać :) Na 14 próbek 2 czy 3 mają praktycznie naturalny zapach. Pozostałe (poza kolejnymi trzema) nieco chemiczny, ale w zdecydowanie przyjemnym tego słowa znaczeniu. Natomiast te ostatnie 3 walą chemią na zasadzie zmywacza do paznokci zakroplonego jakimś owocem. Celowo nie piszę które, bo gdy wyleżakują, to wszystko może ulec totalnym zmianom.

Próbki mieszałem zgodnie z sugerowanymi stężeniami. Są na tę chwilę zapachowo (poza dwoma czy trzema) bardziej intensywne niż większość nierozcieńczonych aromatów, których normalnie używam. Jeśli intensywność zapachu przełoży się proporcjonalnie na smak, to próbki będą dla mnie kompletnie niewapowalne w sugerowanych stężeniach. Profilaktycznie rozrobiłem je w butelkach 30 ml, aby można było w razie konieczności znacznie je rozcieńczyć. Ale to wyjaśni się dopiero za jakieś 2 tygodnie.
Chyba najbardziej jestem ciekaw tej lemoniady, która choć przeraża kolorem, to pachnie bardzo intrygująco.

Faktycznie z tymi dwoma klonami jest dosyć cienko. Może być problem, żeby starczyło dla wszystkich chętnych.
Obecnie katowane: El Cabrón + Pegasus 70W, Engine + Defender 200W, Engine Nano + TOO
"Właśnie odkryłem, że w kontaktach z ludźmi przydaje się solidna, dębowa decha"
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: jaaano » czw gru 12, 2019 1:21 pm

Generalnie to niech się wezmą do roboty bo przesyłki stoją ale nie przeszkadza im to za każdym razem na siłę oferować batonika a może gazetkę czy poradnik księdza B. "Jak żyć" :facepalm:
btw. nadawca może scedować reklamację na adresata >:
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: azael » czw gru 12, 2019 1:07 pm

Myślę, że w zupełności wystarczy wysłać @ z numerem przesyłki i zrzutem ekranu z monitoringu jako reklamację z określonymi żądaniami. Muszą odpisać. Również wyznaję filozofię Maurera, mnie nikt nie daje za nic złotówek. Przy takim wielkim żelbecie niech tylko dziennie 20 osób zostanie tak zrobiona: 20*2 (np) to jest 40 zł, razy 30 dni...
Powinniśmy, jako klienci, być świadomymi swoich praw i wychowywać rynek.
Obrazek
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: jaaano » czw gru 12, 2019 12:11 pm

Madzia jeśli w Twej naturze jest choć pierwiastek fighter'a śmiało możesz wchodzić na ring zwany reklamacją bo o ile nie dla wszystkich te parę złociszy stanowi powód do roztrząsania o tyle jak mawiał Franc Maurer " w imię zasad " warto coś z tym zrobić >:
Jeśli Pani w okienku stwierdza że przesyłka w droższej wersji dotrze jutro to jest to zawarcie również umowy ustnej z której niewywiązanie się pomimo obowiązującego regulaminu poczty powinno skutkować nie tylko zwrotem złociszy ale też najzwyklejszym - przepraszam.
Ja wiem że PP jest po uszy zabetonowana zaszłościami z przeszłości i Panie w okienku czują się jak rozkapryszone królowe balu ale zafundowanie im od czasu do czasu zimnego prysznica rękami przełożonych czy to u nich na dywanie czy na miejscu w obecności innych klientów daje dziką satysfakcję ;)
I proszę mi nie mówić że to też ludzie bo uwłacza to tym którzy ze swoich obowiązków wywiązują się należycie.
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: azael » czw gru 12, 2019 11:43 am

Wg statusu wydłubali ją już z paczkomatu.

Ale faktycznie tak jest paczkomatami, wczoraj drobny zakup na Alledrogo i dzisiaj paczka paczka już czeka na odbiór. Myślę, ze to też zależy od popularności paczkomatu. Ten pod firmą, gdzie pracuję, dwa razy dziennie jest obsługiwany.
Obrazek
pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 15, 2019 7:06 pm
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: pioter994 » czw gru 12, 2019 11:14 am

Myślę że może należy spróbować paczkomatem jak kto może. Nadanie w granicach 9-13zl zależy z jakiej strony (12,19 Z sendit) . Wszystkie paczki jakie zamawiałem w tym /tamtym tygodniu dochodziły w 24h od wysłania. Aktualnie sam nadałem paczkę do paczkomatu do azaela wczoraj . Zobaczymy kiedy dojdzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
E-Styx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: wt paź 15, 2019 3:27 pm
Lokalizacja: W-wa i okolice
Podziękował: 170 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: E-Styx » czw gru 12, 2019 8:29 am

Zwróciłem uwagę na ten express na etykiecie, dlatego też popełniłem wcześniejszy post. Aby inni nie czuli się zawiedzeni tempem działania obiegówki oraz aby nie przepłacali, skoro to i tak nie ma sensu. Z doświadczenia wiem, że mniej więcej od połowy listopada ani pocztowcom ani kurierom nie należy zbytnio wierzyć.

PS. Pocztowcom nie należy wierzyć nigdy. Potrafią połamać metalową kulkę i zgubić drugą.
Obecnie katowane: El Cabrón + Pegasus 70W, Engine + Defender 200W, Engine Nano + TOO
"Właśnie odkryłem, że w kontaktach z ludźmi przydaje się solidna, dębowa decha"
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: Selene » czw gru 12, 2019 8:13 am

Masakra :bec: dopłaciłam za ekspress.. Pani powiedziała, że będzie na drugi dzień :smutna: ręce opadają...
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość