E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

E-liquid z CBD ?

Postautor: Selene » pn lut 10, 2020 10:41 pm

Wydaje mi się, że @
Awatar użytkownika
venom_666
ma rację.. Też o tym czytałam, że CBD nie wywołuje efektów psychoaktywnych i nie powoduje żadnych efektów odurzających. Tak przynajmniej powinno być. ;)

PS
O znalazłam.. W Konopnysklep to czytałam. Proszę.. https://konopnysklep.com.pl/smartblog/6 ... s-thc.html
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: amnum » pn lut 10, 2020 10:34 pm

venom_666 pisze:Chyba mylisz teraz CBD z THC :mrgreen:
Przy CBD nie masz objawów ;) jedynie możesz być ciut spokojniejszy, odrobinę bardziej wyluzowany i mieć osłabione receptory bólu. Nie odczuwasz też tak zmęczenia.
To całkiem legalna u nas substancja i całkowicie nie psychoaktywna.


CBD też działa psychoaktywnie tylko trzeba wiedzieć od jakiego producenta kupić. To sak samo jak z marihuaną 0,2% THC. Niby mało, ale coś czuć... CBD występuje obok THC i również jest psychoaktywne.
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: SzamanDM » pt lut 07, 2020 3:20 pm

Z tym brakiem psychoaktywności bym się kłócił. CBD ewidentnie uspokaja, relaksuje, rozwesela czasem. Powoduje pewien dystans do chaosu, który jest dookoła. Różne kwiaty ustawione na CBD i mające teoretycznie dozwolone 0,2% THC mają też różne działanie. To tylko roślina. Nie da się jej zmusić do 0,2% i koniec, a badane są jedynie próbki suszu, a nie całość tego co urosło w ziemi. Może w małych dawkach nie da się tego odczuć.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: venom_666 » pt lut 07, 2020 3:11 pm

Chyba mylisz teraz CBD z THC :mrgreen:
Przy CBD nie masz objawów ;) jedynie możesz być ciut spokojniejszy, odrobinę bardziej wyluzowany i mieć osłabione receptory bólu. Nie odczuwasz też tak zmęczenia.
To całkiem legalna u nas substancja i całkowicie nie psychoaktywna.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: amnum » pt lut 07, 2020 2:36 pm

MA pisze:Dla mnie od zawsze nadrzędna jest zasada - "Nie masz do czegoś 100% przekonania/pewności... nie ruszaj" - gdyż jedyną ochroną wapera jest jego rozum.

Poleganie na reklamowym bełkocie połączonym z wypasioną szatą graficzną opakowań jest (delikatnie rzecz ujmując) niezbyt rozsądnym zachowaniem. :blush:


Jakiś czas temu miałem zastój w samogonach i popróbowałem co nieco premiksów. Nawet już nie pamiętam marki, ale miał w sobie niby CBD... Jako osoba, która wie, jak działa marihuana, nie poczułem nic. Być może chodzi tylko o marketing, by przyciągnąć młodzież... Co nie zmienia faktu, że czuję się pewniej kiedy palę własne rzeczy, robione przez siebie. Nadal nie mam pewności kiedy kupuję przez internet koncentraty i aromaty, ba nawet bazę... Zawsze jest jakaś loteria... Mniejsza - większa, ale jest zawsze. Jestem typem eksperymentatora uzależnionego od przyjemności. Nie miałbym nic przeciwko temu, by zalegalizowano marihuanę w Polsce i tak jak Indie, pójść śladami przełamania prohibicji i zaczęcia zarabiania na tym jako niesuwerenne Państwo z rozwijającymi się i kwitniejącymi, wewnętrznymi biznesami które co prawda są kontrowersyjne, ale lepsze to niż wódka...Akurat lubię alkohol, ale tylko w miksie z MJ, żeby się zrelaksować. Nie palę non stop. Mam wiele uzależnień i jestem tego świadom. Nie rozumiem tylko dlaczego nie można wyłamać się z tłumu na tle Państw Europejskich i zalegalizować w Pełni niektóre, pewne środki psychoaktywne. Pamiętam boom na dopalacze w 2008 roku i wiem że na takie rzeczy jest popyt. Wiem że ten temat tyczy się ewentualnego CBD w śladowych ilościach, ale dałoby radę wreszcie odbić się od dna i jako państwo Polskie wewnętrznie cieszyć się napływem budżetu, jak i zniwelować skutki eksperymentów. W Holandii jest mnóstwo sklepów z tego typu substancjami i przede wszystkim wspaniałymi odmianami rośliny, których działanie jest zupełnie inne i przyjemniejsze niż to co można dostać "od typa z pod ciemnej gwiazdy i wielkiego dillera, czegoś co rośnie samo"... Za parę lat stare pryki odejdą, albo będą chciały uzyskać przywileje mas i wtedy żeby się utrzymać dadzą od biedy parę substancji. Sprowadzanie medycznej Marihuany to szczyt głupoty i brak rozumu, oraz rozeznania. Gdyby rządzący postarali się, to dzięki tym przyjemnościom stać byłoby na to by ludzie nie musieli przebywać w spartańskich warunkach (czyli stany szpitali które wołają pomstę do nieba, szpitalne jedzenie i tym podobne). Polska nie jest w tragicznym położeniu. Tragiczne jest to że nie dajemy sobie możliwości, by móc stać się monopolistą + zyskiwać niebagatelne kwoty. Świat się zmienia, szkoda tylko że Polacy trzeźwieją budząc się przeważnie z ręką w nocniku... :)
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 843 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: Alchemik » czw lut 06, 2020 11:16 am

Dla mnie od zawsze nadrzędna jest zasada - "Nie masz do czegoś 100% przekonania/pewności... nie ruszaj" - gdyż jedyną ochroną wapera jest jego rozum.

Poleganie na reklamowym bełkocie połączonym z wypasioną szatą graficzną opakowań jest (delikatnie rzecz ujmując) niezbyt rozsądnym zachowaniem. :blush:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Maniu877
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 06, 2020 7:38 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: Maniu877 » czw lut 06, 2020 8:34 am

Oprócz olejków są tez inne produkty, których można spróbować, jak kapsułki na przykład. Jeśli chodzi o liquidy do waporyzacji to fajne działanie mają te PG/VG: 80/20. Na dodatek nie są drogie, i można je wszędzie dostać, ja polecam Bucholandię, wszystko zawsze na czas i mają spoko wybór. :P :D

 ! Wiadomość od: Ramses
Witaj @
Awatar użytkownika
Maniu877


Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: SzamanDM » czw gru 12, 2019 10:34 pm

Najbezpieczniej jest waporyzować nieprzetworzone (oprócz suszenia oczywiście) kwiaty w specjalnych waporyzatorach do nich stworzonych.
Druga droga to olejki pod język.
W świetle tego co stało się w USA nie polecałbym liquidów opartych na konopiach do EIN.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
eSCe
Płeć: nieokreślona

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: eSCe » czw gru 12, 2019 10:26 pm

To jak panowie w końcu z tymi CBD bezpieczne to jest?
Też natknąłem się na kilka artów gdzie nie do końca te LQ były zachwalane, powyżej są dwa przykłady, w sieci da się znaleźć jeszcze kilka.

Zastanawiałem się nad zakupem na testy ale mam mieszane uczucia...
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-liquid z CBD ?

Postautor: SzamanDM » czw gru 12, 2019 11:12 am

Gdyby tak miało być to dałoby się wyhodować trujące szczepy. Jednak nic takiego nie ma miejsca, a szczepów mamy tysiące.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości