Dziewczyna z Wejherowa

Co nowego piszą o e-papierosach?
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: Wampir z Pniew » sob sty 04, 2020 9:56 pm

Będąc w jej wieku niejedną rzecz wdychałem bądź wprowadzałem do organizmu inną drogą :-D
W razie komplikacji zawsze zwalało się na zmęczenie czy zatrucie pokarmowe, wszak winnego zawsze trzeba znaleźć.
Klej też można wciągać, ale co by matce powiedziała? EIN brzmi lepiej, bo to teraz modne i nie brzmi ćpuńsko :co:
Awatar użytkownika
Grabski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: pn sie 05, 2019 4:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: Grabski » sob sty 04, 2020 8:33 pm

lesstro pisze: ... aż się dziwię, że nikt jeszcze w ten sposób nie próbował przyjmować kawy albo alkoholu (a może próbował :lol: ).


Próbowali wódkę z aromatem :evil_dance: Były wymioty i ból głowy (oczywiście nie ja).

Generalnie lekarze (w moich stronach) mówili , że najbardziej można się obawiać gliceryny ," która skrapla się na płucach i nie ma jak się z nich wydostać". Śmiałem się jak rozmawiałem z lekarzem z onkologii i twierdził , że IQOS jest dużo zdrowszy :facepalm1: Zapytałem ile za to dostaje, ale nie zrozumiał dowcipu :brawo:
Chmurze na -> Topside Dual SE + Dead Rabbit V2 RDA / Recurve Single

Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: iron64 » pt sty 03, 2020 3:31 pm

Oczywiście, bo zwykły papieros ma za sobą niezwykłą kopertę, a koperta jak wiadomo pozwala i pomaga przejść dowolne testy i badania.
Obrazek
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: lesstro » pt sty 03, 2020 7:44 am

SzamanDM pisze:Wlać można też benzynę do zbiornika.

Trochę Cie nie rozumiem i rozumiem zarazem. Tzw. e-papierosa wymyślono do zasadniczo do przyjmowania nikotyny i wątku pobocznego czyli chmurki. No i się zaczęło ludziska zaczęły kombinować z innymi używkami; aż się dziwię, że nikt jeszcze w ten sposób nie próbował przyjmować kawy albo alkoholu (a może próbował :lol: ). Drzewiej THC i inne tego typu substancje, legalne czy nie, skręcali, bongowali czy dawali w żyłę. Tego typu kombinacje adaptacyjne do e-papierosa na własną rękę skończyły się tym czym się skończyły i na pewno w przyszłości nie zabraknie głupców, którzy wpadną na równie genialne pomysły. Owszem mamy liquidy z CBD i elektroniczne podgrzewacze do suszu i tego trzeba się trzymać. Nieświadomość społeczeństwa jest wielka, jak czarna dziura w centrum galaktyki. Więc nic nie poradzisz na to, że takie niewinnie legalne CBD "oberwało" rykoszetem w czasie polowania na wapowanie. Głównym winowajcą jest ludzka głupota, a ta, jak wiadomo, nie zna granic i tak to pozostawmy.
A tak pobocznie, ciekawe czy zwykły analogowy papieros "przeszedłby" dopuszczenie do spożycia po podstawowych badania sanepidu? Co pan na to, panie ministrze P.? :palicygaro:
Obrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: SzamanDM » pt sty 03, 2020 12:27 am

Wlać można też benzynę do zbiornika. Może kopnie. W końcu jest źródłem energii.
O to mi od jakiegoś czasu chodzi, że pieczone są medialnie oraz branżowo (słynna ulotka) całkowicie niewinne składniki liquidów.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: Frankosio » czw sty 02, 2020 11:08 pm

SzamanDM pisze:Ustalmy fakty:

1. Od używania konopii nikt nigdy nie umarł. Tyczy się to wszystkich ich gatunków i ich składników (THC, CBD, terpeny itd.)
2. Liquidy z CBD i/lub THC są na legalnym rynku dostępne od lat. Na polskim rynku również, pomijając THC. Nie było w związku z używaniem ich żadnej choroby zepsutych płuc czy śmierci mimo kilku letniej obecności na rynkach.
..........//.........
Ze względu na to co wyżej, przyczyną śmierci i chorób jest coś zgoła innego niż produkty konopne i liquidy z nikotyną lub bez. Tylko co (lub kto)?

Owszem, jeśli mówimy o czystym THC, CBD czy nikotynie stosowanych/używanych w odpowiednich proporcjach.
A CO można znaleźć w tych substancjach opisał Stary Chemik którego fragment zacytuje
afera amerykańska z lewymi liquidami z THC i octanem tokoferylu. Ponad 2 tys. ludzi w szpitalach, kilkadziesiąt na cmentarzach

Cały tekst tu... Marzenia Starego Chemika na 2020 i polecam też ten... Nie eksperymentujcie! Ostrzeżcie innych
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: SzamanDM » śr sty 01, 2020 9:18 pm

Ustalmy fakty:

1. Od używania konopii nikt nigdy nie umarł. Tyczy się to wszystkich ich gatunków i ich składników (THC, CBD, terpeny itd.)
2. Liquidy z CBD i/lub THC są na legalnym rynku dostępne od lat. Na polskim rynku również, pomijając THC. Nie było w związku z używaniem ich żadnej choroby zepsutych płuc czy śmierci mimo kilku letniej obecności na rynkach.
3. Pacjentki owej z TVN szukałem w internecie. Nie znalazłem na popularnych socjalach. Jak na tak młodą osobę to dość dziwne. Prawdopodobnie imię zostało zmienione i/lub nie pochodzi z Wejherowa. Może nie umiem szukać.
4. Pacjentka nie używała produktów konopnych czyli następuje tu podwójne wykluczenie zważywszy na fakt 1 i 2.

Ze względu na to co wyżej, przyczyną śmierci i chorób jest coś zgoła innego niż produkty konopne i liquidy z nikotyną lub bez. Tylko co (lub kto)?
Materiał tvnu uważam za sfabrykowany przez Pinkasa i lekarza, który używa zwrotu „palenie e-p”. Młoda osoba mogła mieć istotnie problemy z płucami ale przyczyna ich była inna. Ani EIN koszernie z nikosią, ani produkty konopne.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: Frankosio » śr sty 01, 2020 4:51 pm

Że też nikt nie uświadomi kretynów wygłaszających te swoje "słuszne i trafne" opinie, że e-papieros to tylko urządzenie, które samo z siebie nie jest niebezpieczne jeśli używa się go zgodnie z przeznaczeniem.
Szkodzić może a nawet zabić (jak podają ostatnie doniesienia) to, czym się napełnia e-papierosa.
To co tam wlewamy i co następnie wdychamy to nasz świadomy wybór, bo trzeba być bezmózgiem żeby zalewać EIN płynem niewiadomego pochodzenia.
Skoro komuś nie wystarcza para z VPG okraszona jakimś smaczkiem i dodaje "gówno" po którym chce dostać "kopa" i mieć "odloty", a po tym wyląduje w szpitalu lub odwiedzi wrota hadesu to żadna ustawa tego nie zmieni. Żadne zakazy ani ograniczenia tego nie wyeliminują. Zakazany owoc zawsze będzie pożądany przez małolatów.
Zamiast straszyć i pierd***ć głupoty w mediach jakie to EIN jest niebezpieczne, lepiej uświadamiać i nagłaśniać, że szkodzi i zabija to gówno które sobie dolewają.
We wszystkich znanych mi przypadkach zachorowań i śmierci kojarzonych z używaniem EIN jakie zostały publikowane i nagłośnione w ostatnich latach, wcześniej lub później wychodzi na jaw, że poszkodowani wdychali THC (i pochodne) lub inne substancje. NIKT NIGDZIE nie stwierdził, że zachorowała choć jedna osoba od wapowania olejku/liquidu czy samego VPG.
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: DamianGR » wt gru 31, 2019 8:27 am

@
Awatar użytkownika
wiesiekj
od tego otwierania noża w kieszeni to mi sie już dziury w spodniach porobiły ;)
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: SzamanDM » pn gru 30, 2019 2:21 pm

Pinkas z tvn-em próbuje wpędzić społeczeństwo do bańki informacyjnej. Jednostronny materiał. Jakiś urywek wypowiedzi branży. I to w czasie gdy tradycyjnie wielu ludzi obiecuje sobie zerwanie z nałogiem. Przekaz jest znowu jasny.
Co to za lekarz co zawyrokował, że ta młoda ma płuca uszkodzone od EIN? Z ust lekarzy zwrot „palenie e-papierosa” brzmi jakoś tak, że strach się u nich leczyć.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość