Fountine v2

irys
Płeć: nieokreślona

Re: Fountine v2

Postautor: irys » pt gru 18, 2015 7:32 am

Cicho mówiłem, bo synek już spał.
Życie jest krótkie i śmiać się trzeba.. nawet z siebie :)
@Tommy ... nie zmienię, ale tatuaż z Homerem też mam :)
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fountine v2

Postautor: matatiti » czw gru 17, 2015 2:27 am

Przypominam, że znajdujemy się w dziale technicznym, a nie w off-topie i osoby zaglądające tu, oczekują wiedzy na temat związany raczej z przedmiotami w nim umieszczanymi. Starajmy się nie bałaganić i chociaż stwarzać pozory porządku na forum, dbając o przejrzystość tych tematów.

irys pisze:niestety nagrałem ten filmik. https://www.youtube.com/watch?v=zlL3t3m691Q Już po kilku piwkach więc ...... Z góry przepraszam za jakość, moją osobę i słownictwo. Daję go Wam bardziej dla śmiechu niż rzetelnego opisu.


Tylko ze względu na ten wpis, postanowiłem nie wyrzucać do kosza pozostałych postów, nie mających absolutnie nic wspólnego z tematem tego parownika. Brawo za zdrowy dystans do siebie i za odwagę Irys :beer:

irys pisze:Mati to o tym rozmawialiśmy w drodze ze zlotu


Owszem rozmawialiśmy i liczyłem na to, że zabierzesz ten parownik ze sobą na WSW na którym się nie pojawiłeś. Niewiele się na jego temat dowiedziałem z filmiku, więc liczę na to, że dodasz tu jeszcze kilka słów od siebie. Z chęcią bym zobaczył zdjęcie bazy tego czajniczka.
:budda:
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Fountine v2

Postautor: dorota » śr gru 16, 2015 3:58 pm

Tommy Black pisze:.Liczy się sztuka,te antrakty mgły,pomiędzy szeptanymi aktami.Ta wzniosła konstatacja o urywaniu dupy.Ten wzrok wypatrujący absolutu...lub choć strumyka chmielu...A wszystko okraszone dostojnym ,stoickim niemal spokojem,absolutną pewnością jutra.

zapomniales o polmroku , ktory nadaje temu wszystkiemu ten no...nastroj :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fountine v2

Postautor: Tommy Black » śr gru 16, 2015 2:53 pm

dorota pisze:
irys pisze:Z góry przepraszam za jakość, moją osobę i słownictwo. Daję go Wam bardziej dla śmiechu niż rzetelnego opisu.

Irys, chlopie to jest fantastyczny film!!! szkoda ze tak cicho mowisz , bo ja przyglucha jestem, wiec czesci nie slysze. No ale chyba najwazniejsza info o tym *czajniczek* uslyszalam : " doopy nie urywa" :twisted: "no ale dziala! spoko" :lol:
dzieki ! dawno sie tak nie usmialam :lol:
Naprawde Irys wielkie dzieki!


Tym razem,podbudowany wielką sztuką,zgadzam się z Dorotką.Sztuką wielką jest ten dokumentalny zapis wielkiego eposu,homeryckiego eposu wprost,poświęconemu temu czemuś o nazwie Fountine.I to coś naprawdę nie jest tu ważne.Liczy się sztuka,te antrakty mgły,pomiędzy szeptanymi aktami.Ta wzniosła konstatacja o urywaniu dupy.Ten wzrok wypatrujący absolutu...lub choć strumyka chmielu...A wszystko okraszone dostojnym ,stoickim niemal spokojem,absolutną pewnością jutra.Tak grają tylko wielcy,trzeba mieć antyczną brodę,antyczny spokój w sobie.
;)
PS
Irys,a nie myślałeś o zmianie nicka? Homer - brzmi i pasuje,a koszulkę już masz....
Awatar użytkownika
gosiaby
Waperka
Waperka
Posty: 214
Rejestracja: wt lip 07, 2015 1:10 pm
Lokalizacja: Kaszuby
Podziękował: 775 razy
Otrzymał podzięk.: 379 razy
Płeć: Kobieta

Re: Fountine v2

Postautor: gosiaby » śr gru 16, 2015 2:52 pm

dorota pisze:Czy ja dobrze pamietam, ze to byly te cukierki z makiem?!?


Nie tylko z makiem (tych akurat nie lubiłam)

Obrazek
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Fountine v2

Postautor: dorota » śr gru 16, 2015 2:36 pm

jch-root pisze:Od dziecka lubiłem Irysy :) Byś więcej wypił - byś głośniej gadał :beer: :P

Czy ja dobrze pamietam, ze to byly te cukierki z makiem?!?
ObrazekObrazekObrazek
jch-root
Płeć: nieokreślona

Re: Fountine v2

Postautor: jch-root » śr gru 16, 2015 12:36 pm

Od dziecka lubiłem Irysy :) Byś więcej wypił - byś głośniej gadał :beer: :P
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Fountine v2

Postautor: dorota » śr gru 16, 2015 10:31 am

irys pisze:Z góry przepraszam za jakość, moją osobę i słownictwo. Daję go Wam bardziej dla śmiechu niż rzetelnego opisu.

Irys, chlopie to jest fantastyczny film!!! szkoda ze tak cicho mowisz , bo ja przyglucha jestem, wiec czesci nie slysze. No ale chyba najwazniejsza info o tym *czajniczek* uslyszalam : " doopy nie urywa" :twisted: "no ale dziala! spoko" :lol:
dzieki ! dawno sie tak nie usmialam :lol:
Naprawde Irys wielkie dzieki!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fountine v2

Postautor: amsaw » wt gru 15, 2015 3:56 pm

Ups, u mnie film nie istnieje, jak to ładnie ujął jutub.

edit:
poprawiłem Ci linka i już hula :)
irys
Płeć: nieokreślona

Fountine v2

Postautor: irys » wt gru 15, 2015 11:32 am

Witam, postanowiłem sobie zanabyć ten wynalazek:
Obrazek
http://focalecig.com/Product/Fountain-V ... lver-29147

Jak ktoś zastanawiał się nad zakupem - polecam. Wymienić trzeba tylko oring i wszystko ładnie trzyma się "kupy". Przy dwóch grzałkach od Mirka :) chodzi idealnie. Bardzo dobrze oddaje smak, chmurka może nie ogromna ale przyzwoita.

Kolega prosił mnie o opinię, niestety nagrałem ten filmik. https://youtu.be/zlL3t3m691Q
Już po kilku piwkach więc ...... Z góry przepraszam za jakość, moją osobę i słownictwo. Daję go Wam bardziej dla śmiechu niż rzetelnego opisu.

Mati to o tym rozmawialiśmy w drodze ze zlotu :)

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: realg i 15 gości