Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: Wampir z Pniew » pt sty 24, 2020 11:43 am

@
Awatar użytkownika
Arok00
Nie wiem czy to coś pomoże, ale podczas sezonu grzewczego, gdy powietrze jest dodatkowo suche, efekt mam podobny. Nie dość, że kaloryfery próbują przeprowadzać symulację piekła to sam liquid nie jest bez winy. Dodatkowo proponuję zakolegować się z wodą, bo glikol (przynajmniej w moim przypadku) lubi dodatkowo wysuszać. Albo po prostu dorwałeś gdzieś zapalenie oskrzeli i musisz iść do lekarza. :-D
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: Krasnal45 » pt sty 24, 2020 11:40 am

Arok00 pisze: przez rok paliłem chmurzyłem 18 na 200.

No, chłopie, szacun na dzielni. Ale złe forum chyba wybrałeś, tu same mięczaki. Większość normalnych ludzi to by oczy zbierała z podłogi na takim konfigu. :-D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Arok00
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 22, 2020 8:55 am
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: Arok00 » pt sty 24, 2020 11:28 am

@
Awatar użytkownika
Maciejko


Niestety żart to nie jest, ale wydaje mi się że jest coraz gorzej niż lepiej. Zmniejszyłem moc, obecnie palę wapuję własnej roboty 9mg na 80 watt W ale tak jak napisałem, przez rok paliłem chmurzyłem 18 na 200. No między 150/200 wattW różnie. RX200 S i TFV8, a później TFV12.

Nie wiem po czym w wypowiedzi wywnioskowałeś 15 lat, ale obecnie mój wiek wynosi 20...

Do lekarza się zgłoszę spokojnie, kiedyś napewno na pewno...
Pytam poniekąd z ciekawości, obaw.

Ale dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Sebioslaw pisze:Pewnie jakiś małoletni, który przesadził ze szpanowaniem chmurami przed niewiastami jakimiś CDB lub grom wie czym jeszcze i teraz boi się iść do lekarza, wszak rodzice się od razu dowiedzą o jego ulubionym hobby pozalekcyjnym.


Może kiedyś, teraz to bardziej kwestia ciekawości niż strachu przed rodzicami - 20 lat.

Frankosio pisze:
Arok00 pisze:PS. Bo nie wiem czy to jakaś woda w płucach przez to palenie czy umieram czy coś innego,

Jeśli to "woda w płucach" to usiądź dupskiem na rozgrzanych węglach. Woda odparuje i wyzdrowiejesz.
Jeśli umierasz to pewnie się już więcej nie odezwiesz, a jeśli się jednak odezwiesz to będzie znaczyło, że to jednak "coś innego".

Nie mogłem się powstrzymać :-D


Haha.

 ! Wiadomość od: Maciejko
Edytuj posty, a nie pisz trzech po kolei!
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: Frankosio » śr sty 22, 2020 11:19 pm

Arok00 pisze:PS. Bo nie wiem czy to jakaś woda w płucach przez to palenie czy umieram czy coś innego,

Jeśli to "woda w płucach" to usiądź dupskiem na rozgrzanych węglach. Woda odparuje i wyzdrowiejesz.
Jeśli umierasz to pewnie się już więcej nie odezwiesz, a jeśli się jednak odezwiesz to będzie znaczyło, że to jednak "coś innego".

Nie mogłem się powstrzymać :-D
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
PucH2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pn cze 12, 2017 4:28 pm
Lokalizacja: 432675
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 340 razy
Płeć: Mężczyzna

Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: PucH2 » śr sty 22, 2020 8:08 pm

Z własnego doświadczenia:
1- zbyt duża dawka nikotyny - zmniejsz o połowę aż do skutku. Organizm działa z opóźnieniem, więc efekty widoczne dopiero po 24 godzinach.
2- niedopasowane aromaty (zbyt duża ilość w płynie.) - Dopasuj dawkę aromatu. Organizm działa z opóźnieniem, więc efekty widoczne dopiero po 24 godzinach.
3- bóbr. - Nie przypalaj watki a kaszel minie.
4- Ujowy setup. - Popraw bo płuca wyplujesz parząc sobie tchawicę. Organizm działa z opóźnieniem, więc efekty widoczne dopiero po 24 godzinach.

Każdy z tych objawów może występować mieszanie. Jak wykluczysz te czynniki a efektów brak to tylko jesionka ratuje, bo lekarze pomogą a leki dobiją, więc jeden uj.
Sebioslaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 14, 2019 11:58 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: Sebioslaw » śr sty 22, 2020 1:02 pm

Pewnie jakiś małoletni, który przesadził ze szpanowaniem chmurami przed niewiastami jakimiś CDB lub grom wie czym jeszcze i teraz boi się iść do lekarza, wszak rodzice się od razu dowiedzą o jego ulubionym hobby pozalekcyjnym.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: Maciejko » śr sty 22, 2020 10:48 am

Mam nadzieję, że to jest tylko jakiś głupi żart. Autor wapuje od 5 lat, styl wypowiedzi wskazuje natomiast, że lat ma nie więcej niż 15.
Arok00 pisze:(…) wysokich watach, tj. 200 W, duże moce tj. 18mg (…)

Nawet nie pytam jak to jest możliwe. Wydaję mi się to wysoce niemożliwe i absurdalne.

Arok00 pisze:Ktoś miał lub ma tak jak ja? Wiecie może co to może być?

Ja tak miałem, jak paliłem papierochy na potęgę. Zmiana pozycji z leżącej na siedzącą wiązała się z wysiłkiem fizycznym, a ten momentalnie powodował u mnie niemożność złapania oddechu. :-D

Arok00 pisze:Bo nie wiem czy to jakaś woda w płucach przez to palenie czy umieram czy coś innego (…)

@
Awatar użytkownika
kangaroo
trochę się myli w tej kwestii. Woda w płucach to określenie oznaczające płyn zalegający w opłucnej. Wcale nie jest to równoznaczne z utonięciem. Rzeczywiście zjawisku temu towarzyszą duszności oraz kaszel. Jednak jest to stan wymagający natychmiastowej konsultacji z lekarzem, diagnostyki i odnalezienia przyczyny, która może być różna - od chorób sercowych po nowotwór. Niezależnie od przyczyny jednak, stan taki wymaga natychmiastowego leczenia.
Czy umierasz to nie wiem. Jakbym miał podejrzenie, że umieram to bym się spytał kogoś, kto się na tym zna. A nie na forum internetowym o EIN.

Arok00 pisze:(…) tylko że się boję że przez to że zwykle tam pracują starsi ludzie (…)

Tego to już w ogóle nie rozumiem. Wiesz, że Ci starsi ludzie mają więcej praktyki i doświadczenia? I to zazwyczaj Ci starsi uczą wielu rzeczy tych młodszych? Wolałbyś, żeby diagnozował Cię człowiek, który tydzień temu skończył studia medyczne, czy człowiek, który skończył studia 30 lat temu, a w tym czasie zdiagnozował już tysiące chorób? Zastanów się co piszesz.

Podsumowując, mam nadzieję, że to jakiś ponury żart. Bo nie wyobrażam sobie, żeby to mogła być prawda i że to ktoś napisał na serio.
kangaroo
Płeć: nieokreślona

Re: Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: kangaroo » śr sty 22, 2020 10:00 am

Gdybyś miał wodę w płucach to byś leżał w kostnicy z karteczką o treści „powód śmierci- utopienie”.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zdrowie - od jakiegoś czasu strasznie się duszę

Postautor: Tommy Black » śr sty 22, 2020 9:32 am

Arok00 pisze:Bo nie wiem czy to jakaś woda w płucach przez to palenie czy umieram czy coś innego, tak wiem pójdę do lekarza...


Więc natychmiast idź do lekarza i zdaj nam relację z wizyty, bo do tego czasu nikt z nas, nawet gdyby był lekarzem, nie udzieli Ci żadnej bezpiecznej i odpowiedzialnej rady.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Zdrowie

Postautor: wertjacek » śr sty 22, 2020 9:21 am

Widzę, że Trawnik przenosi się na Salon na potęgę. Zaczyna się palenie, zaraz wyskoczą z soczkami, górami i dołami.

Ci pracujący starsi ludzie to jakaś masakra, masz rację! :)

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości