Dziewczyna z Wejherowa

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
ksx4system
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: ksx4system » sob sty 25, 2020 3:33 am

SzamanDM pisze:Nie znam się na Wejherowie, ale Bolszewo to jakaś wieś nieopodal. Czyli już pierwsze kłamstwo.

Ani kłamstwo ani prawda ;) Bolszewo to tylko teoretycznie niezależna wieś, faktycznie to sypialniana dobudówka z normalnymi "miejskimi" blokami (i normalną komunikacją miejską operatora MZK Wejherowo).

slaviop pisze:nagonka będzie trwać jeszcze bardzo długo.


Jest jakaś szansa, że nagonka się skończy (albo chociaż wyciszy) jak Kapitan Państwo zacznie nas skutecznie okradać (ergo zacznie obowiązywać niezerowa akcyza)

SzamanDM pisze:przyczyną śmierci i chorób jest coś zgoła innego niż produkty konopne i liquidy z nikotyną lub bez. Tylko co (lub kto)?


Odpowiedź jest bardzo prosta: albo płyny nieznanego pochodzenia o nieznanym składzie (włącznie z tymi zawierającymi rozmaite research chemicals, które nie powinny być wprowadzane do organizmu drogą wdychania) albo coś zupełnie niezwiązanego z wapowaniem (ale korzystając z "szerokości" nagonki łatwo jest przesunąć winę właśnie tutaj).
Wismec RX2 20700 x Vandy Vape Pyro v1.0 RDTA *** iJoy Shogun x DJVU RDTA
GeekVape Gbox x Gas Mods Nixon S RDA *** Lost Vape Mirage x Oumier Wasp Nano RDTA
Coil Master Jeans x Vandy Vape Paradox RDA *** VGOD Pro Mech x Cartel Obelisk RDA
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: lesstro » pt sty 24, 2020 8:45 am

Ludzie od zawsze kłamali i konfabulowali aby uzyskać korzyści dla siebie. Dziwne, że nikt jeszcze nie wymyślił, aby wprowadzić prawo zakazujące kłamstwa i propagandy w przestrzeni publicznej, tak jak to się ma do np. tak modnej ostatnio mowy nienawiści, nietolerancji itp. Za takie publiczne kłamstwa i szerzenie wrogiej propagandy gdzieś kiedyś rozstrzeliwano albo wieszano, czego... o nie nie, nie napiszę, bo to będzie mowa nienawiści. Za takie coś mogą mnie skazać, ale niekompetentnego i zakłamanego redaktorka to już nie. Quo vadis Homo Sapiens?
Obrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: SzamanDM » pt sty 24, 2020 6:23 am

Znaleźli i bohaterkę. Nie znam się na Wejherowie, ale Bolszewo to jakaś wieś nieopodal. Czyli już pierwsze kłamstwo.

https://www.facebook.com/oliwia.bujakiewicz

Z resztą zapytajcie sami ile panience zapłacili. :bry:
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: SzamanDM » pt sty 24, 2020 12:25 am



Kto to? :cycki:

Inne filmy z tego kanału też ciekawe. Polecam posłać dalej. Do ludzi, których rzetelne badania nudzą lub ich nie rozumieją.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
21Nicole
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 11, 2020 8:02 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: nieokreślona

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: 21Nicole » sob sty 11, 2020 8:06 am

lesstro pisze:Właśnie oglądałem wieści TVN. Mamy polski przypadek tajemniczej choroby od wapingu. Wiem, że jest rodo, ale może ktoś jest z Wejherowa i coś wie czego nawdychała są się ta dziewczynka? Bo media jak zwykle to przemilczały, że niby zwykła płynna nikotyna. Ktoś z branży próbował bronić, że to niemożliwe, a Pinkas swoje, że młodzież się uzależnia. A zbiegło się to z wprowadzeniem w Stanach limitu 21 lat na vaping, jak na piwo, o czym również wspomniano. Przypadek, nie sądzę. Coś się u nas kroi, mówię Wam, Jackowskiego by trza podpytać. Jeśli ktoś oglądał, to ciekaw jestem komentarzy.
TA DZIEWCZYNA PALIŁA ZIOŁO WYWALILI JA Z NASZEJ SZKOŁY ZA TO ZE NAWET NA TERENIE SZKOŁY PALIŁA PEWNIE KASY BRAKUJE I MUSIAŁA KŁAMAĆ W SZPITALU
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: Metall » pn sty 06, 2020 9:21 am

Gorzej jak pracodawcą jest czyjaś teściowa ;)
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: Wampir z Pniew » ndz sty 05, 2020 9:56 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
A coś czułem, że ktoś w końcu będzie śmieszkował o opcji per rectum :-D
Chociaż kolega opowiadał o tym co ostatnio na Woodstocku jednemu z pacjentów "wsysyło" w miejsce odosobnienia i to całkiem pokaźny przedmiot ;)
Zresztą sam wiesz, że na przykład przed pracodawcą nie powiesz, że masz kaca giganta, tylko tyle, że nażarłeś się obiadu teściowej :evil_dance:
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: Metall » ndz sty 05, 2020 10:06 am

VapeLab pisze:Będąc w jej wieku niejedną rzecz wdychałem bądź wprowadzałem do organizmu inną drogą :-D

Ekhm... jeżeli ta "inna droga" jest z tyłu ciała i poniżej pleców to może podzielisz się z nami wrażeniami w jakimś wątku erotycznym, który mogę założyć specjalnie na tę okazję? :ROTFL:
Awatar użytkownika
Grabski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: pn sie 05, 2019 4:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: Grabski » ndz sty 05, 2020 10:03 am

lesstro pisze:A jednak wariatów nie brakuje :lol:


Ja bym to nazwał przejawem głupoty, debilizmu lub idiotyzmu niż przejawem szaleństwa :capu:
Chmurze na -> Topside Dual SE + Dead Rabbit V2 RDA / Recurve Single

Obrazek
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziewczyna z Wejherowa

Postautor: lesstro » sob sty 04, 2020 10:12 pm

Grabski pisze:próbowali wódkę z aromatem

A jednak wariatów nie brakuje :lol:
Obrazek

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości