Nożyczki do bawełny

Awatar użytkownika
PucH2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pn cze 12, 2017 4:28 pm
Lokalizacja: 432675
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 340 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nożyczki do bawełny

Postautor: PucH2 » ndz lut 09, 2020 4:02 pm

Nożyczek ci u mnie multum ale tylko te spełniają wszystkie zadania. Tak do mokrej jak i suchej bawełny. No i mieszczą się w przyborniku podróżnym.
https://www.google.pl/search?q=Obcinacz ... 1PhHRxw_8M:
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: amnum » ndz lut 09, 2020 3:36 pm

Grabski pisze:Próbowałeś je naostrzyć ? Szkoda wywalać kasy w błoto skoro może wystarczy je naostrzyć . Jeżeli mimo to będziesz i tak chciał kupić to tak jak kolega wyżej napisał - sklep medyczny i nożyczki chirurgiczne :D ja mam takie od znajomej pielęgniarki :
https://www.matopat24.pl/matoset-instru ... 1-NAT1-007


Również polecam nożyczki Chirurgiczne. Są w miarę tanie i dostępne, w miarę ostre(można jeszcze naostrzyć).
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Metall » wt sty 14, 2020 8:47 pm

 ! Wiadomość od: Metall
Proszę o chwilę uwagi.


Od pewnego czasu odnoszę wrażenie, lecz wciąż mam nadzieję, że jest ono błędne, iż w coraz większej ilości tematów w Salonie kwestie merytoryczne i miła, koleżeńska wymiana poglądów na stosownym poziomie zaczyna ustępować miejsca różnym złośliwym docinkom, wycieczkom personalnym i prostackim pyskówkom, które zamieniają tematy w intelektualną breję.

Odnoszę również wrażenie, że powyższe wynika z tego, że chyba zbyt liczna grupa userów zapomniała już o kilku prostych prawdach i zasadach. Po pierwsze, Salon ma Regulamin (link w prawym górnym rogu - odsyłam do jego lektury, warto odświeżyć). Po drugie, kultura i poziom, które powinno się prezentować w publicznych wypowiedziach i kontaktach interpersonalnych (nikt wersalu nie wymaga, zwykła ludzka przyzwoitość wystarczy). Po trzecie przycisk pt. "Ban Hammer this user", który posiada pewna nieliczna grupa userów Salonu o innym kolorze nicków - odnoszę wrażenie, że jego zbyt rzadkie, wręcz okazjonalne używanie, niestety źle wpływa na atmosferę panującą na Forum.

Uzupełnienie
To, co wymieniłem jako trzecie, oczywiście może się zmienić. Ale to już zależy od Was, Drodzy Użytkownicy.
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: WE514 » wt sty 14, 2020 8:38 pm

To są głupie pytania , na które zna odpowiedź mój 6- letni syn więc jestem lekko zaskoczony , skoro Forum jest od 18 + , a takie pytania to na FB , może jakieś dziecko odpisze. :D :D :D :D :D :D
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Tomba » wt sty 14, 2020 8:25 pm

WE514 pisze:śmieszą mnie posty typu czym myć naczynia ,i ten o nożyczkach

To po jakiego uja to czytasz i jeszcze głupio komentujesz? Męcz się swoimi nożyczkami za 2,5.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Raz2trzy » wt sty 14, 2020 8:20 pm

WE514 pisze:Od 3 lat używam zwykłych nożyczek , albo noża , nóż i nożyczki muszą być ostre , śmieszą mnie posty typu czym myć naczynia ,i ten o nożyczkach , to w/g mnie jest oczywiste i nawet dzieci w przedszkolu to wiedzą co służy do cięcia , wiadomo , że do tych celów piła spalinowa czy elektryczna raczej się raczej nie nada



Człowiek chce sobie kupić pożądne nożyczki w zalewie produkowanego dziś dzień gówna więc pyta, dostaję odpowiedź i jest zadowolony. W czym masz problem?

'' Nawet dziecko w przedszkolu wie co służy do cięcia? ''

Czy moje pytanie brzmiało ''Co służy do cięcia, czym ciąć bawełnę?'' Masz jakieś zaburzenia dedukcji?

Czym myć naczynia? Serio to takie dziwne dla Ciebie?Niektórzy potrafią sobie wyobrazić że na przykład nasza woda z kranu ma w sobie dużo kamienia który osadza się na ''naczyniu'' chloru i innych gówien i nie każdy chce mieć to w płynie do wapowania? Dlatego rodzą się wątpliwości w ich głowach? Płyn do naczyń też jest nasyfiony chemikaliami których wolałbyś nie wdychać i nie tak łatwo go zmyć. Niektórym zależy żeby mieszać w jak najbardziej sterylnych warunkach, tak jak się prawidłowo powinno.
I co to za gówniane próby ''analogi'' na koniec? Ty tak na poważnie? Nie chcę się kłócić i wzbudzać burzy ale.... eh
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: WE514 » wt sty 14, 2020 7:54 pm

@ SuwMar Masz rację.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Nożyczki do bawełny

Postautor: SuwMar » wt sty 14, 2020 7:52 pm

@
Awatar użytkownika
WE514
jeden coś się dowie z pisanych tu postów, drugi się pośmieje i równowaga jest zachowana. Czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: WE514 » wt sty 14, 2020 7:36 pm

Od 3 lat używam zwykłych nożyczek , albo noża , nóż i nożyczki muszą być ostre , śmieszą mnie posty typu czym myć naczynia ,i ten o nożyczkach , to w/g mnie jest oczywiste i nawet dzieci w przedszkolu to wiedzą co służy do cięcia , wiadomo , że do tych celów piła spalinowa czy elektryczna raczej się raczej nie nada.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
mattoid1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: pn paź 14, 2019 2:51 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 117 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nożyczki do bawełny

Postautor: mattoid1973 » wt sty 14, 2020 7:12 pm

Jak tak, to chyba też kupię. Co prawda mam jedne przyzwoite, ale jak mogę mieć 10 zasilań i 20 parowników, to chyba i drugie nożyczki nie będą przeszkadzać [emoji3]

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości