CUBIS Atomizer by Joyetech

Awatar użytkownika
darek.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: czw lis 12, 2015 7:18 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: darek. » pt sty 15, 2016 3:53 pm

@
Awatar użytkownika
dorota
, "przelałaś" grzałkę przy pierwszym zakrapianiu suchej bawełny. Jeśli nadal Ci chlupie to wyjmij zespół grzewczy i przedmuchaj, będzie dobrze. Ja niestety smaku nie znalazłem w tym parowniku chociaż testowałem tylko grzałeczkę 0.5. Jedno jest pewne dopaszczowo lepiej się spisuje ten atomizerek aniżeli bezpośrednio do płuc - chociaż przeciągu mu nie brakuje, porównywalnie do subtanka mini przy maksymalnie otwartych otworach.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: dorota » pt sty 15, 2016 3:19 pm

no i mam to cudo w swych rekach! prezentuje sie wysmienicie, czarny cubis na cyjanowym boxie wyglada pieknie :mrgreen:
w pudeleczku mamy:
-1 atom Cubis
- zapasowy drip
- 3 grzalki : SS 316-0,5ohm - wieksze otwory na plyn; SS 316-1,0ohm mniejsze; clapton-1,5ohm
o te otwory mi chodzi:
Obrazek

zalozylam clapton, ustawilam na 9,5W............chlipie ! ja zaraz tez bede chlipac! 12 W on chlipie i ja pije :mrgreen: ; 16W chlipie
oczywiscie mam to w lapce od 5min ...
na pewno bedzie dobrze
grunt to optymizm
:facepalm:
ale juz cos hm nie bardzo sie lubimy...

Added in 7 minutes 29 seconds:
dobra zaczyna byc lepiej , pewnie za bardzo byla namoczona grzalka. 16W , powietrze na max, ale czegos wciaz brak...ah smaku! :mrgreen:
test w toku :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: dorota » pn gru 28, 2015 2:16 pm

shrack pisze: mała komora, która moim zdaniem znacznie poprawia smak liquidu.

jesli chmurzysz z nikotyna to rozumiem ze Ci sie wydaje :mrgreen: ze "oddaje" smak , sprobuj nalac liquid bez niko i delektowac sie tym no...smakiem ;)
zgadzam sie jesli chodzi o nie wyciekanie, i o dobra regulacje przeplywu powietrza, gotowe grzalki jak dla mnie to porazka i dziwie sie ze taka firma jak joyetech zrobila cos takiego. CLR trzeba tylko dobrze dokrecac gorny cap grzalki , u mnie zostal w kominie i chyba tam juz zostanie na wieki wiekow amen. nawet ten tron jest idento jak ego one rozni sie tylko regulacja przeplywu powietrza , ale oczywiscie to moje zdanie i ciesze sie , ze Ci sie podoba
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: pn lip 13, 2015 7:09 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 266 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: shrack » pn gru 28, 2015 11:02 am

Co wy chcecie od ego one to jest mój ulubiony parowniczek zawsze mam zrobiony zapas grzałek w bazach CLR wszystkie pod kontrolę temperatury?
Korzystam z kilku parowników tego typu i moim zdaniem są idealne do dopaszczowego chmurzenia żadnych problemów z wyciekami, proste napełnianie, prosta odbudowa grzałki (żadnych śrubek), mała komora, która moim zdaniem znacznie poprawia smak liquidu.

A swoją drogą także zastanawiam się nad zakupem nowego zestawu od joytecha parownik łącznie z zasilaniem.
Samo zasilanie zapewne większości nas już znane tym razem na pokładzie mamy dwa ogniwa, 18650 które na pewno będzie łatwiej naładować i zbalansować w zewnętrznej ładowarce, którą większość zapewne posiada nie tak jak w przypadku "Wieśka”, który pracuje na trzech ogniwach a do prawidłowego ładowania i balansowania potrzebna jest ładowarka modelarska.

Sam parownik może być strzałem w dziesiątkę lub totalnym nie wypałem, pomijam fakt, że grzałkę zanurzamy w liquidzie, co może skutkować pogorszeniem styku, ale sama konstrukcja grzałki z bardzo małymi otworkami na dostęp liquidu umieszczonymi dość nisko przy pinie plusowym oraz wentylacja z jednej strony nie na przestrzał może okazać się totalny bublem.

Pomijając być może fatalne błędy konstrukcyjne tego rozwiązania i tak jestem zdecydowany na zakup tego parownika w celach eksperymentalnych i ewentualnie lekkiej przeróbce, aby przywrócić mu pełną funkcjonalność.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: dorota » pn gru 28, 2015 8:54 am

po obejrzeniu opisu/zdjec tanku , az sie prosi zeby tam szkockiej nalac! :twisted: tylko malo miejsca na lod! :mrgreen:

Added in 1 minute 16 seconds:
Tommy Black pisze:Jeśli pojawi się moduł RBA na pewno go kupię, z Evicami wygląda bowiem...no fajnie wygląda.

przeciez ego one tez ma RBA!
okropnosc...obawiam sie ze tu moze byc podobnie!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: Tommy Black » pn gru 28, 2015 7:31 am

dorota pisze:Nowosc joyetech, mam nadzieje , ze o wiele lepszy od ego one mega ...


Nic nie wiem niestety o ego one mega,Cubis mi się nawet podoba,tyle że ja mam alergię na firmowe grzałki... ;)
Jeśli pojawi się moduł RBA na pewno go kupię, z Evicami wygląda bowiem...no fajnie wygląda. :)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: dorota » ndz gru 27, 2015 9:55 pm

Nowosc joyetech, mam nadzieje , ze o wiele lepszy od ego one mega ... :shock:
Obrazek

Opis:
http://www.joyetech.com/detail/?pid=75001
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości