Pani Swojego Czasu

Czyli Salonowy Klub Starszych Kobiet ;)
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 580
Otrzymał podzięk.: 535 razy

Pani Swojego Czasu

Postautor: adamsud » 23 paź 2017, 22:44

kruszyna pisze:...P.S. Sama sobie się dziwię, że tak się przed Wami otwieram, ale co zostało napisane, niech takim będzie. :) Salon jest faktycznie bardzo gościnnym miejscem *wino*

Magiczne to miejsce ... :).
Dobra. Spadam. W końcu to temat dla Pań.

Awatar użytkownika
Madzia
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 379
Podziękował: 5744 razy
Otrzymał podzięk.: 1693 razy

Pani Swojego Czasu

Postautor: Madzia » 23 paź 2017, 23:16

Słodko się zrobiło, to ja trochę doprawię solą i pieprzem :-P
@
Awatar użytkownika
kruszyna
Twoja stronka jest świetna, podoba mi się ;) polubiłam i teraz będę czytać te ciekawe posty..
..pokażę Ci stronkę, do której ja uwielbiam zaglądać w wolnych chwilach *mrgreen* dużo mnie nauczyła, szczególnie tych pyszności z kuchni... http://bezfartuszka.pl/ mają też swoje Fb :-P polecam!
Awatar użytkownika
kruszyna
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 105
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podzięk.: 77 razy

Pani Swojego Czasu

Postautor: kruszyna » 23 paź 2017, 23:23

Madzia pisze: dużo mnie nauczyła, szczególnie tych pyszności z kuchni...

Jesteś sadystką.. :lol: Jakie to szczęście, że mąż zjeżdża za tydzień :P będę się edukować :lol:
Awatar użytkownika
basika
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1889
Podziękował: 3973 razy
Otrzymał podzięk.: 4900 razy

Pani Swojego Czasu

Postautor: basika » 24 paź 2017, 20:05

kruszyna pisze: I właśnie dlatego poszukuję dobrej energii w tego typu rzeczach. :) (nie oznacza to, że zamierzam się katować jakimiś rygorystycznymi zasadami - próbuję stosować to, co wydaje mi się pomocne). Swoją drogą blog, który cytowałaś, jest też mega pozytywny w odbiorze :) Zamierzam się w niego bardziej zagłębić :)

P.S. Sama sobie się dziwię, że tak się przed Wami otwieram, ale co zostało napisane, niech takim będzie. :) Salon jest faktycznie bardzo gościnnym miejscem

Oczywiście @
Awatar użytkownika
kruszyna
poznaj kolejną fajną kobietę, nie bez powodu poleciłam Ci ten blog. Moim zdaniem najlepsze co może nas w życiu spotkać, to pozytywni ludzie. Takich szukaj i jak spotkasz, to nigdy nie pozwól im odejść. A Salon rzeczywiście jest dobrym miejscem, wszyscy się o to staramy, Ty również jak zauważyłam i to mnie ogromnie cieszy :P
*friends*

Wróć do „Salonowy Klub Drożdżówek”