Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 446
Podziękował: 2841 razy
Otrzymał podzięk.: 1928 razy

Postautor: robert » 14 cze 2018, 22:17

Dostałem dzisiaj i ja przesyłkę od Tommy Black ,za co bardzo dziękuję .Tak więc,moja podróż w nieznane krainy dopiero się zaczyna,w przeciwieństwie do Basiki. :)
Czytam i myślę,może źle myślę. :) Mam wrażenie że Tommy oczekuje od nas czegoś innego.Tak ,Tommy ma różne pomysły.Nie wierzę że porobił dobre płyny ,porozsyłał po Polsce oczekując recenzji. :) Tylko jeszcze nie mogę rozgryźć ,o co chodzi w tej zabawie.Zauważcie że płyny maja jakieś kosmiczne nazwy,chyba że są one z tego filmu Gra o tron,a nie znam go i raczej n ie poznam.Może płyny powinny dostać nazwy?Imiona kobiet ,a jedna z nich ma zasiąść na tronie?Może faktycznie chodzi o same recenzje ?
Mówię Wam to jest jakaś "gra" i ja chyba nie rozumiem jej reguł. :)
A może ja dopisuję ideologię całkiem niepotrzebnie? :lol:
Jedno jest pewne , dzięki za płyny Tommy.
Właśnie jeden smakuję .Jest super i jedyne co mi w nim nie pasuje to nazwa ,TQRB. Ale jeśli ma tak być ,bo tego chcesz, to niech tak będzie. :) Ale czy na pewno chcesz? :)
Pyszne to co mam w atomizerze. :D

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3236
Podziękował: 2423 razy
Otrzymał podzięk.: 7834 razy

Postautor: Tommy Black » 15 cze 2018, 08:19

No proszę...od razu widać efekty zmiany i to zaraz po dorwaniu się Roberta do nieco innej literatury niż do tej pory... ;)
Historyczna dociekliwość Simona Sebaga Montefiorego jest aż nadto widoczna w próbie analizy liquidów serii GoT.
Na wszelki wypadek nie polecę Robertowi na razie innego pisarza... :-P

Wróć do „Liquidy homemade”