Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Awatar użytkownika
Sathiel
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 127
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 61 razy

Sześć kobiet i Tommy Black.Spokojnie, to tylko gra.Gra o Tron!

Postautor: Sathiel » 25 lip 2018, 13:29

:bry:
Ostatnim testowanym przeze mnie płynem jest RB50. To delikatna tytoniówka z wyraźną nutą cytrusów. Pozostawia wrażenie świeżości w ustach, jednak nie takiej miętowej a bardziej wynikającej z cytrusów - może jakiś aromat naturalny? Całość po raz kolejny skomponowana jest po mistrzowsku, efekt odświeżenia pojawia się ostatni i pozostaje na podniebieniu dłuższą chwilę. Idealny liquid na takie parne, gorące dni jak dzisiaj :-)
Podsumowując moje krótkie testy tych trzech płynów - wszystkie trzy zdecydowanie utrzymane są w podobnej konwencji. Jednocześnie są unikalne, niepodobne do jakichkolwiek innych mieszanek, których próbowałem. Wyraźnie widać, że @Tommy Black miał tutaj konkretny zamysł i konsekwentnie do niego dążył (nawet nie chcę wiedzieć ile prób musiało się odbyć zanim się udało). Gdybym miał wskazać, który z nich jest dla mnie najlepszy wybrałbym XRD300. Długo nie zapomnę tego ciężkiego aromatu tła, przebijającego się przez tytoń. Efekt jest powalający i za to Tommy'emu należą się owacje na stojąco. Dziękuję, że miałem okazję spróbować tych płynów. Jest pod ogromnym wrażeniem.
*wino*

Wróć do „Liquidy homemade”