Vandy Vape Mesh Wire

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3236
Podziękował: 2423 razy
Otrzymał podzięk.: 7834 razy

Vandy Vape Mesh Wire

Postautor: Tommy Black » 13 cze 2018, 18:17

Obrazek

Nowe meshowe "druty" pojawiły się dziś w znanym sklepie e- *czajniczek* i to od razu w 3 rodzajach.Kanthal (KA1) ze stali nierdzewnej (SS316L) i Ni80.

SS316L Siatka druciana
SS316L: 0.9 ohm/ft 150 mesh
0,9ohm / ft - Około 0,12ohm dla długości 40 mm
Obrazek

Siatka Ni80
1,8 Ohm / ft - Około 0,24 Ohm dla długości 40mm
100 oczek - 100 otworów na cal

Obrazek

Siatka KA1
2,8ohm / ft - Około 0,36ohm dla długości 40 mm
80 oczek - 80 otworów na cal

Obrazek

Cena po 12,90 zł za szpulkę.

Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 18
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy

Vandy Vape Mesh Wire

Postautor: regis » 13 cze 2018, 19:59

Przyznam się, że posiadam ten zestaw ze zdjęcia (Vandy Vape Mesh RDA) od października zeszłego roku i jakoś nie mogę się do siatek przekonać. Testowałem w wersji KA1 i SS316 i mój entuzjazm szybko opadł. Smak jest zdecydowanie lepszy na KA1, ale kłopot jest z prawidłową pracą TC przy SS316. Mam wrażenie, że zasilanie "głupieje" przy siatce i zdarza się złapać futrzaka na "B" a nawet przypalić bawełnę. W ramach kolejnych prób zanabyłem w lutym Themis w wersji mesh i tu jest nieco lepiej, ale z kolei bawełna (CB v2) jakby nie nadążała z transportem sosu. Może winne temu są zbyt małe otwory? Efekt jest taki, że co kilka zaciągnięć należy zakropić sosu od góry na siatkę, bo jest zbyt sucha. Na dripperze oczywiście znacznie częściej, bo odparowywanie jest na siatce spore. Chyba, że popełniam jakiś błąd, ale to pewnie zostanę szybko wyprostowany ;). Finalnie zrezygnowałem z siatki na rzecz kręconych grzałek, bo można takowe również w te "szyny" zaimplementować. Ale amatorom wielkiej chmury pewnie podpasuje.

Wróć do „Zrób to sam”