E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 146
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 82 razy

E-liquid z CBD?

Postautor: fistaszek » 20 maja 2021, 12:28

A ja jestem ciekaw czy te kryształy zmieniają smak tych liquidów. Mnie trochę smak CBD odrzuca i nie wiem czy warto pakować to do zapachowych liquidów.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 22893
Podziękował: 7801 razy
Otrzymał podzięk.: 19781 razy

E-liquid z CBD?

Postautor: Tommy Black » 20 maja 2021, 12:46

fistaszek pisze:A ja jestem ciekaw czy te kryształy zmieniają smak tych liquidów.

Też jestem ciekaw. Pisałem kiedyś o gotowych liquidach CBD no i siłą rzeczy musiałem spróbować. Ale nawet gdybym nie pisał i tak bym spróbował. :P
Krótka to była przygoda, bo po pierwsze, to CBD miała posmak zgniłych liści, po drugie na mnie to jakoś kompletnie nie działało w żaden sposób. Ani pobudzająco ani nasennie. CBD to nie THC więc na pewno nie spodziewałem się jakichś spektakularnych zjawisk ale testowałem jako środek przeciwbólowy. Może za szybko zrezygnowałem ale nie potrafiłem niczym wyeliminować tego posmaku zgnilizny. Na dodatek obrzydziłem sobie do końca świata, ratujący czasem moje mieszanki, aromat eukaliptusa.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 146
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 82 razy

E-liquid z CBD?

Postautor: fistaszek » 20 maja 2021, 13:28

Same liquidy CBD mnie nie interesują, bo kiedyś, gdzieś tu czytałem, chyba to pisał @
Awatar użytkownika
SzamanDM
, że te CBD w liquidach to wielka ściema. Jeśli jednak te kryształki dają efekty, to tylko ten "zgniły" smak może mnie powstrzymać od eksperymentowania, w moim wypadku definitywnie wykluczy jakiekolwiek próby.
Awatar użytkownika
DamianGR
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 914
Podziękował: 714 razy
Otrzymał podzięk.: 1149 razy

E-liquid z CBD?

Postautor: DamianGR » 20 maja 2021, 14:00

Kryształki wąchałem i nie mają praktycznie jakiegokolwiek zapachu. Osobiście wyczuwam tylko woń aromatu kawy, którego dodałem.

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”