Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 1602 razy
Otrzymał podzięk.: 783 razy

Re: Czy jest coś lepszego od Nautilusa ?

Postautor: matatiti » 10 gru 2015, 10:29

Shake - najlepszy Kajtek moim zdaniem, to wersja Lite. Udało mi się zdobyć ostatnio go w dobrej cenie i to w oryginalnej wersji. Oczywiście bije on na głowę Nautiliusa pod każdym względem i z powodzeniem zastąpił go u mojej Mamy, która jest nim zachwycona. Jego podstawową zaletą jest wygodne napełnianie od dołu, po wykręceniu śrubeczki. No i wspaniałe oddawanie smaku :)

Obrazek

Polecam, a jeśli byłabyś na niego zdecydowana, to jest szansa, że uda mi się dla Ciebie go wyrwać w cenie klona ;)
:budda:

Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 651
Podziękował: 2297 razy
Otrzymał podzięk.: 2083 razy

Postautor: dorota » 10 gru 2015, 10:31

matatiti pisze: Jego podstawową zaletą jest wygodne napełnianie od dołu, po wykręceniu śrubeczki.

zaleta??? :shock:
ObrazekObrazekObrazek
Riccardo

Postautor: Riccardo » 10 gru 2015, 10:31

Nieśmiało wspomnę o Expromizerze, który jest bardzo podobny.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: matatiti » 10 gru 2015, 10:46

dorota pisze:[quote="matatiti"] Jego podstawową zaletą jest wygodne napełnianie od dołu, po wykręceniu śrubeczki.

zaleta??? :shock:[/quote]

Dla mnie zaleta. Jeśli mówimy o Kajtkach i miałbym go porównywać z 3.1 i jego upierdliwym systemem tankowania, to wybieram Lite z śrubeczką. Dla mnie, to wygodniejsza opcja i zawsze kilka milimetrów mniej w wysokości parownika.
Awatar użytkownika
Shake_me
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 39
Podziękował: 90 razy
Otrzymał podzięk.: 120 razy

Postautor: Shake_me » 10 gru 2015, 12:19

Na Kajtka jestem już zdecydowana, żadna śrubka do napełniania mi nie straszna przy tak świetnych recenzjach ;) O kręceniu grzałek czytam od kilku tygodni, mam zebrane linki do Waszych poradników, więc myślę, że z tym sobie poradzę :) @matatiti - dziękuję, za wyjaśnienie, bo już miałam taki mętlik z różnymi wersjami i klonami, że zwyczajnie pogubiłam się co jest czym. Powiesz mi jeszcze ile kosztuje taki, jaki udało Ci się zdobyć (i być może uda jeszcze raz), czyli nie klon? :) Natomiast jeśli chodzi o klon, to w razie czego mam przytulać Kaj-Tek Lite Plus Tobeco?

@Riccardo - cena boooli, ale zdecydowanie będę go miała na uwadze, bo zapewne dwa czajniki do kręcenia własnych grzałek (Kajtek i Subtank) to będzie za mało dla kogoś, kto lubi zmieniać smaki 3 razy dziennie.
Awatar użytkownika
gosiaby
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 37
Podziękował: 628 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy

Postautor: gosiaby » 10 gru 2015, 13:44

Ja widzę jeszcze jedną zaletę tej śrubeczki - zmusza mnie do gimnastyki pod stołem w celu jej znalezienia ;)
Ten https://e-dym.pl/promocje/1500-bf-kaj-t ... igar-.html jest też fajny. Niestety, tylko wczoraj i dzisiaj przez chwilę był w najlepszej cenie.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: matatiti » 10 gru 2015, 14:43

Shake_me pisze:@matatiti - dziękuję, za wyjaśnienie, bo już miałam taki mętlik z różnymi wersjami i klonami, że zwyczajnie pogubiłam się co jest czym. Powiesz mi jeszcze ile kosztuje taki, jaki udało Ci się zdobyć (i być może uda jeszcze raz), czyli nie klon? :) Natomiast jeśli chodzi o klon, to w razie czego mam przytulać Kaj-Tek Lite Plus ?

Do wieczora dam znać, a jego cena będzie podobna do tego linkowanego przez Gosię. Jak się nie uda i nie zależy Ci na oryginalnym, to weźmiesz tego z edyma i też będziesz zadowolona ;)
Awatar użytkownika
Shake_me
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 39
Podziękował: 90 razy
Otrzymał podzięk.: 120 razy

Postautor: Shake_me » 10 gru 2015, 14:57

Wspaniale, bardzo Wam dziękuję!!
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 520
Podziękował: 3278 razy
Otrzymał podzięk.: 1992 razy

Postautor: robert » 05 mar 2016, 17:16

Pozwoliłem sobie odkopać stary wątek który założyła Toska. Aspire Triton 2 jest godnym ,jak nie lepszym następca nautiliusa. Dziś wszyscy używamy atomizerów na bazie rba.Sam też tak czynię.Jeśli jednak ktoś szuka czegoś na gotowe grzałki ,to niech się zastanowi nad Tritonem 2.To taki pewniak ,nie kaprysi ,nie leje.Wszystko super spasowane.W komplecie z parownikiem dostajemy zapasowe szkiełko i dwie grzałki.Jedna 1,8 oma i druga 0,5 oma.U poster 82 widziałem gotowe grzałki Ni i grzałkę rta,czyli do samodzielnego zrobienia.Tych jeszcze nie mam ,na razie.Pykam sobie na 1,8 na 12 w i jak dla mnie wystarczy.Oczywiście też wole Huragana czy Crowna,ale jako gotowiec Triton2 jest naprawdę dobry .Nigdy nie pokona większości tanków z rba,ale jako następca Nautiliusa sprawdza się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 520
Podziękował: 3278 razy
Otrzymał podzięk.: 1992 razy

Postautor: robert » 06 mar 2016, 08:34

Pozwolę sobie jeszcze coś dopisać.To coś jest bardzo ważne moim zdaniem.Regulacja przepływu powietrza ,dobrze działająca.No i druga ,też bardzo ważna i ułatwiająca życie waperowi.Regulacja ilości płynu dostarczanego na grzałkę.Myślę że to się bardzo przyda podczas robienia swojej grzałki.
Przeniesione z Atomizery do Atomizery on 14 maja 2016, 18:06 przez tinOFbeer

Wróć do „Atomizery”