Szybkie pytanie Aegis Legend

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
k1a2m3i4l56
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy

Postautor: k1a2m3i4l56 » 16 wrz 2018, 14:37

Witam. Tak jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem owego boxa. Czy ktoś z posiadaczy mógłby wyrazić jakąś opinie? Czy opłaca się go brać?
Chce coś trwałego i dobrego :). Rozważałem jeszcze nad wersja 100W . Czekam na jakieś wskazówki :) :ok:

Awatar użytkownika
Azgar
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1196
Podziękował: 315 razy
Otrzymał podzięk.: 306 razy

Postautor: Azgar » 16 wrz 2018, 14:59

Aegisa nie miałem i nie mam, mam jednak kilkoro znajomych którzy mają. Jak najbardziej i Aegis i Aegis legend sprawdzą się w ciężkich warunkach ze względu na swą szczelność. Ludzie generalnie bardzo je chwalą.
Wybór pomiędzy nimi moim zdaniem ogranicza się do wyboru baterii. Pytanie powinno brzmieć czy wolisz 2 akusy 18650 czy jednego grubasa i czy faktycznie potrzebujesz więcej niż 100 W. ,
W praktyce mało kto z nas używa więcej niż 50-60W więc to raczej nie problem.

Podsumowując szukasz wytrzymałego moda ? Aegis jak najbardziej tak. Jedyny wybór jaki pozostaje to grubas albo 2x18650. Najlepiej podpytaj po sklepach czy mają na stanie żeby móc pomacać moda na żywo. Ostrzegam że małe nie są.
Awatar użytkownika
Sathiel
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 127
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 56 razy

Postautor: Sathiel » 16 wrz 2018, 15:26

Ja mogę się wypowiedzieć o wersji 100W. Posiadam ją około 3 miesięcy i sprawuje się bardzo dobrze. Jedyny minus co do wykonania to rysujący się ekran, podobnie jak w Evicach. Poza tym wykonany jest bardzo dobrze. Świetnie leży w dłoni, a uczucie ciężkości z akusem 26650 jeszcze dodaje mu powagi. Zaznaczam jednak, że przy moim stylu wapowania (30-40W, ale wapuję dość dużo) energii nie starcza na cały dzień, gdyby to był mój jedyny mod to koniecznością byłyby co najmniej dwie baterie. Nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć, bo w sumie ciężkie toto i wielkie (porównanie wymiarów i wagi do Wismeca gen3 dual jest dla Aegisa miażdżące), ale naprawdę ciężko Aegisa nie lubić.
k1a2m3i4l56
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: k1a2m3i4l56 » 16 wrz 2018, 15:37

Sathiel pisze:Ja mogę się wypowiedzieć o wersji 100W. Posiadam ją około 3 miesięcy i sprawuje się bardzo dobrze. Jedyny minus co do wykonania to rysujący się ekran, podobnie jak w Evicach. Poza tym wykonany jest bardzo dobrze. Świetnie leży w dłoni, a uczucie ciężkości z akusem 26650 jeszcze dodaje mu powagi. Zaznaczam jednak, że przy moim stylu wapowania (30-40W, ale wapuję dość dużo) energii nie starcza na cały dzień, gdyby to był mój jedyny mod to koniecznością byłyby co najmniej dwie baterie. Nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć, bo w sumie ciężkie toto i wielkie (porównanie wymiarów i wagi do Wismeca gen3 dual jest dla Aegisa miażdżące), ale naprawdę ciężko Aegisa nie lubić.

Czyli zostaje mi legend, tez wapuje na okolo 30-40 W i szukam sprzetu ktory wytrzyma mi minimum dzien. Duzo chmurze, taka praca :) Dzieki za szybka odpowiedz ! *friends*
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 21
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy

Re: Szybkie pytanie Aegis Legend

Postautor: BarthezzVTi » 16 wrz 2018, 20:57

Tylko uważaj na rozładowanie baterii. Podobno Legend nie ma zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
k1a2m3i4l56
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: k1a2m3i4l56 » 16 wrz 2018, 21:48

BarthezzVTi pisze:Tylko uważaj na rozładowanie baterii. Podobno Legend nie ma zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem.

Po przeszukaniu salonu i pomocy użytkowników stwierdziłem ze Aegis 100W będzie najbardziej odpowiedni. Dzięki wielkie za odpowiedź ! Każda się liczy :) *friends*
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 21
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy

Re: Szybkie pytanie Aegis Legend

Postautor: BarthezzVTi » 17 wrz 2018, 02:10

Miałem pierwszego Aegisa i jest to sprzęt nie do zdarcia :-) Do niego dokup 2x Golisis 26650 (są w edymie) i będziesz miał porządny sprzęt :-)

lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 1
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Postautor: lukiboss » 17 wrz 2018, 11:18

Pierwszy Aegis dosyc kiepsko zarządza baterią, jeden 26650 dosyć krótko trzyma, a wymiary i tak ma pokaźne. Lepiej brać Legenda

Wróć do „Szybkie pytanie”