Salon przedstawia: SMOK, co powinieneś wiedzieć o marce?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11576
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23
Punkty reputacji: 7545
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 3639 razy
Otrzymał podzięk.: 11133 razy
Płeć: nieokreślona

Salon przedstawia: SMOK, co powinieneś wiedzieć o marce?

Postautor: Tommy Black » 04 sty 2019, 10:31

Obrazek

SMOK jest jednym z producentów, który zdobył swoją reputację i nadal przesuwa i rozwija granice vapingu dnia dzisiejszego. Zapoznajmy się z historią marki i spójrzmy na kluczowe produkty, które wciąż tworzą przyszłość. SMOK, znany również jako Smoktech , jest flagową marką Shenzhen IVPS Technology Corporation Ltd. Większość wie, że firma jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm. Współcześni waperzy dobrze znają popularny TFV4 , który przyniósł Smokom olbrzymią sławę, ale działalność firmy rozpoczęła się na długo przed tym produktem. Firma była jedną z pierwszych, która wypróbowała technologię Bluetooth w elektronicznych papierosach, a teraz koncentruje się na tworzeniu sub-omowych atomizerów.Obrazek
Firma została założona w 2010 roku jako wiodąca marka IVPS. Główne biuro i produkcja znajdują się w dzielnicy Nanshan w Shenzhen, dziś jest uważane za globalne centrum produkcyjne dla branży vaperskiej w kraju. Firma zajmuje się również pracami badawczo-rozwojowymi i bezpośrednio przez samą produkcję. Firma pojawiła się na rynku produktów vaping po raz pierwszy w 2011 roku , kiedy to pokazała pierwsze atomizery na dwie grzałki. Ruch uznano za niebezpieczny, odważny i niezwykły, ale wszystko działało i dzięki takim kartomizerom użytkownicy papierosów elektronicznych mogli doświadczyć zupełnie nowego poziomu smaku i chmury .Rok 2012 uznawany jest za rok "stagnacji" firmy pod względem prezentacji nowych produktów. Firma koncentruje się na badaniach rynkowych, projektuje mody dla różnych baterii i uzyskuje patenty. Takie mody jak VMAX i Zmax , które były jednymi z pierwszych z trybami napięcia przemiennego. W 2013 roku firma oferuje waperom swoją nową technologię w atomizerach "bez bawełny". Zastosowano nietypowy projekt, który pomógł uniknąć "suchych ciosów". Wreszcie teleskop magnetyczny Magneto, który w tym czasie "wysadził" rynek mechaników.
Obrazek
Po suksesie technologii varivolts / varivavatts SMOK również nie zasypia i oferuje swoim fanom wyjątkową "Rurkę" BEC Pro , która wykorzystuje technologię Bluetooth, jest funkcją przyszłości, która będzie rozważana i stosowana w przyszłych urządzeniach firmy. Lata 2015 i 2016 są bardzo udane dla firmy, pojawia się TFV4, który ujawnia znaczenie gwałtownie wzrastających subomów. Pojawiawiają sie X Cube, H-Priv, TFV8...
Obrazek
Obrazek
SMOK to firma, która jest uważana za pioniera waperskiego biznesu. Dzięki kilku innowacyjnym urządzeniom w swoim katalogu udało jej się zdobyć reputację jednego z prawdziwych liderów przemysłu waperskiego. Rozsądne ceny i ciekawe urządzenia otrzymały wiele pozytywnych opinii od waperów z całego świata.


PS
Planuję taką krótka serię poświęconą najważniejszym faktom dotyczącym najpopularniejszych firm waperskich. Takie małe kompendium wiedzy podstawowej tylko.
Następny będzie Kangertech...

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość