TYTONIÓWKI od Go Bears

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Punkty reputacji: 7603
Podziękował: 2534 razy
Otrzymał podzięk.: 3651 razy

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Haze » 06 cze 2019, 20:48

Go Bearsi wydali trio premixów tytoniowych. Klasyczny to:

gobears_tobac.jpg

Piszą, że niby "net blend" i może nawet faktycznie mają coś wspólnego z NETami bo efekt jest całkiem zjadliwy - coś pomiędzy klasyczną Virginią a Tribekopodobnymi, praktycznie bez śladu pyrazyny. Wapuje się bardzo przyjemnie (w MTLu). W ofercie jest jeszcze mix klasyki z jabłkiem i tytoń+custard *shock*, na początku z definicji odpuściłem (tytoń to tytoń i koniec) ale po spróbowaniu Classica chyba dam im szansę...

PS. W KOŃCU, gdy ktoś zapyta o premix tytoniowy dostępny w naszych sklepach można mu z czystym sumieniem (w miarę :mrgreen: ) coś polecić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

bizon203
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 21
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: bizon203 » 06 cze 2019, 20:56

Mam Apple Tobacco, oraz Classic. Ten z jabłkiem mega sztos ! Polecam każdemu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tomba
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 2561
Podziękował: 1063 razy
Otrzymał podzięk.: 1532 razy

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Tomba » 07 cze 2019, 21:42

Obrazek
Właśnie się zastanawiałem co mi to przypomina, bo doawno nie używałem tytoniówek i faktycznie:
Haze pisze: coś pomiędzy klasyczną Virginią a Tribekopodobnymi

Haze ma rację, że to tribekopodobne, a ten z dodatkiem jabłka.
Całkiem przyjemny jak ktoś toleruje tribekę. Dzięki jabłku jest taki bardziej odświeżający.
Jak ktoś chce spróbować, to jeszcze jutro (08.06) jest promocja i te 3 tytonówki, które mają w ofercie są po 29 zeta. Potem po 45.
Tylko trzeba wyrobić sobie w sklepie kartę ;)
Obrazek
Tomba
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 2561
Podziękował: 1063 razy
Otrzymał podzięk.: 1532 razy

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Tomba » 26 cze 2019, 13:03

Jakoż, że samej tribeci nie toleruję na dłuższą metę, a miałem Premix Halo- Tribeca 50ml (https://e-dym.pl/halo/3783-premix-halo- ... -50ml.html), to postanowiłem podrobić w/w Tobacco Apple.
Dodałem 100 ml bazy VPG i 5 ml Green Apple z TPA (https://e-dym.pl/aromaty-tpa/861-aromat ... ablko.html) i powiem Wam, że wyszło całkiem, całkiem.
Kolor się nie zgadza (w podróbce bardziej żółtawy, a w oryginale słomkowy) ale smak jak najbardziej tak.
Jak mi się skończy ten zapasik, to w następnej kolejności spróbuję zrobić podróbkę na bazie aromatu tribeca halo z Vapelabu (https://vapelab.pl/index.php?id_product ... er=product).
Też powinno wyjść.
DooshPastesh
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1312
Podziękował: 304 razy
Otrzymał podzięk.: 699 razy

Re: TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: DooshPastesh » 20 paź 2019, 07:48

Ostatnio zapragnąłem posmakować czegoś innego. Lata temu odszedłem od smaków tytoniowych na rzecz coraz bardziej rozpychających się na rynku owocowych. Czasami zdarzały mi się skoki w bok, nieudolne próby zmieszania czegoś tytoniowego. Bez sukcesów niestety.
Obecnie jestem na dość długotrwałym wyjeździe, nie mam swojego laboratorium ze sobą i raczę się gotowcami z lokalnego vapeshopu. W tymże vapeshopie sprzedawca zasugerował mi, żeby nie rzucać się na głęboką wodę i spróbować tytoniu z owocami, w postaci Tobacco Apple.
To właśnie był strzał w dziesiątkę. Przypomniały mi się smaki orzechowo karmelowe z dawnych czasów. Do tego delikatnie wyczuwalna nutka suszonych jabłek.
Stanowczo polecam chcącym delikatnie wejść w świat (pseudo)tytoniu.
Niestety jak każdy premix, ciągnie za sobą pewne wady. Z góry ustalony stosunek VPG 70/30 (do ciumkania preferuję 50/50) i straszliwie brudzi grzałkę. Straszliwie. Ale to pewnie wina samego aromatu tytoniowego...
WYE 86W + Hastur Mini
Rx GEN3 Dual + Martwy Królik
Checkmate + Hastur
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 67
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podzięk.: 34 razy

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: pawel999 » 20 paź 2019, 08:43

Dodam, że w sklepach VPC jest na nie (i inne Go Bears Tobacco) niezła promocja - 40% taniej.
Warto też spróbować tytoniówki od Art Liquids (tobacco-choco-vanilia). Jest całkiem OK (moim zdaniem) i także w promocji.
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 34
Otrzymał podzięk.: 51 razy

Re: TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Marcinczajka » 28 lis 2019, 11:14

Próbował tego ktoś na meshu (DTL)?
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
Tunkx
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Tunkx » 27 gru 2019, 21:31

Marcinczajka pisze:Próbował tego ktoś na meshu (DTL)?

Wersję z jabłkiem na Kylin M.
Bardzo fajnie smakuje, bardziej tak tytoniowo plus lekko słodko orzechowo z lekka nuta suszonych jabłek

Ogólnie bardzo fajny premix, tylko jak kolega pisał wyżej bardzo brudzi grzałkę.
Fajnie by było to na poda zarzucić, ale sądze, że grzałka pójdzie w jeden dzień.

Wróć do „Liquidy firmowe”