DOVPO Blotto RTA

Dunar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Punkty reputacji: 0

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Dunar » 18 paź 2019, 02:33

*help* Wie ktoś może czy dostanę go gdzieś w Krakowie ?

Awatar użytkownika
Superlux
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 351
Podziękował: 450 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Superlux » 25 paź 2019, 03:52

Blotto w promocji -

https://www.vaporl.com/dovpo-blotto-rta ... metal.html

Po wpisaniu kodu - BLOT

Wychodzi nam - 21-22 usd, nie widziałem taniej ale być może komuś się to uda. Tutaj ( wbrew zdrowemu rozsądkowi ) lepiej łączyć zamówienia, dwa mody = jedna paczka. Wtedy większe niż na ft koszty wysyłki jakoś się zamortyzują.

:beer:
Błogosławiony Raidy który stworzył Gienka. Amen. :vampire:
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 808
Podziękował: 265 razy
Otrzymał podzięk.: 517 razy

DOVPO Blotto RTA

Postautor: DooshPastesh » 31 paź 2019, 06:51

Mam i ja. Zakupiłem żeby w końcu odłożyć wysłużonego Kylina V2 na emeryturę. Na szybko, po pierwszym setupie mogę podzielić się kilkoma spostrzeżeniami. Po pierwsze, jest ogromny. Jest większy niż K2 i to sporo, do tego bubble glass i Już nie mam sprzętu na którym wyglądał by proporcjonalnie. Szkoda że oddałem Teslę. Zakładanie setupu jest banalnie proste jak w Kylinie. Na razie sprawdzam w dualu, na dwóch fusedach od Fat Cloud. Na duży plus zaliczam zakręcamy top cap. Mój egzemplarz nie ma problemu ze szkiełkiem, siedzi bardzo ciasno na uszczelce z kołnierzem. Airflow jest bardzo cichy i przyjemny ale ciaśniejszy niż Kylin v2. Blotto ma dość luźny pierścień przepływu powietrza, mógłbym się pokusić o stwierdzenie, że za luźny. Na szczęście jest bardzo mały i raczej nie powinien się sam przekręcać. Nie zauważyłem tego niestety podczas macania sklepowego. Dodam jeszcze, że jest suchutki, nic nie cieknie i nie poci się.
Najwazniejsze, smak. Jeden setup nie upoważnia mnie niestety do obiektywnej opinii, o tym wypowiem się jeszcze, później. Powiem jedynie, że chmurę generuje potężną, gęstą i wilgotną. Można dwiema chmurami zabielić spore pomieszczenie. W mojej ocenie efekt jest spektakularny!
Czy jest lepszy od K2? Jeszcze nie. Mam nadzieję, że kilka setupów później będzie lepszy. W kolejce już czekają braidy oraz jakiś single coil (K2 świetnie smakuje nawet na gołym drucie :mrgreen: ).

P.S: Jestem zakochany w Kylinach, stanowią one mój Graal smaku i ciężko będzie je pobić choćby ze względu na przekonania i uprzedzenia :D
WYE 85W + KFLite'19
Luxe + Blotto
GeciKowy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 23
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy

Re: DOVPO Blotto RTA

Postautor: GeciKowy » 31 paź 2019, 07:33

Również mam i ja.
Pierwsze odczucia:
- Bardzo przyjemny airflow. Dokładnie taki jakie lubię. Przy maksymalnie otwartym dopływie powietrza czuję delikatny opór.
- Premix który uwielbiałem na innych parownikach pokazał swoją kolejną twarz, jeszcze ładniejszą niż dotychczas.
- Banalne wręcz układanie grzałek i bawełny.
- Pojemność standardowego szkiełka jak dla mnie wystarczająca. Ogromny plus, ponieważ nie znoszę powiększonych szkiełek.
Drugie, trzecie i kolejne odczucia:
- Miłość. Tak określam więź która pojawiła się pomiędzy mną a tym parownikiem.
- W moich odczuciach zdecydowanie lepszy od M25 ze względu na lekko restrykcyjny airflow, brak jakichkolwiek wycieków czy potliwości. Brak bezsensownych, dodatkowych regulacji, oraz lepiej oddawany smak niż w przypadku M25.
- Ekspresowy w zalewaniu
- Nie jest przedziwniony z wyglądu i doskonale pasuje do mojej wersji SL class
- Pracuje bardzo dobrze w singlu oraz doskonale w dualu

Minus znalazłem jeden.
Mianowicie w kominach airflow w bazie wygięły się, lekko odchyliły izolatory. Teoretycznie powinno to popsuć smak, ponieważ powietrze ma przez to dodatkowe miejsce którym ucieka zamiast iść na grzałkę, ale w praktyce nie czuję różnicy. Tak samo przez ten problem nie martwię się zwarciem bo jest to miejsce bezpieczne. Nie mniej jednak uważam, że mogli tam nie dawać izolatora a zwyczajnie zamknąć kolumnę airflow metalem.

W podsumowaniu szczerze polecam omawiany parownik. :)
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 808
Podziękował: 265 razy
Otrzymał podzięk.: 517 razy

DOVPO Blotto RTA

Postautor: DooshPastesh » 02 lis 2019, 09:54

Dobra, po kilkudziesięciu setupach w singlu i dualu mogę wydać werdykt smakowy.
Wnioski podzielę na dwie kategorie, single i dual coil, ponieważ ten parownik zachowuje się zupełnie inaczej w tych konfiguracjach.
Dual. Używałem różnych grzałek o różnych grubościach i efekt zawsze był ten sam. Chmura jest o dziwo mniejsza niż na singlu, za to jakby bardziej mięsista. Chain vaping w moim przypadku odpada ponieważ po kilku chmurach staje się nieprzyjemnie gorący. Przepływ powietrza jest dość ciasny jak na moje potrzeby, choć nadal można "oddychać przez parownik". Ani razu nie złapałem bobra, i to się chwali, bo setup jest naprawdę prosty, niby taki sam jak w Kylinie v2, jednak nie do skopania. Kylin w tym przypadku wypada biednie. Smak jest bardziej intensywny niż w K2, choć to pewnie zasługa wyższej temperatury.
Single. Mój faworyt. Po prostu rewelacja. 2x28/38GA czyni cuda. Chmura jest o wiele chłodniejsza, przeciąg porównywalny z Kylinem v2 w dualu, więc jest dużo luźniej. Chmura jest ogromna, jak już wcześniej pisalem. Wcale nie mniejsza niż w dualu, nawet bym rzekł, że większa. Właściwie można przytknąć parownik do ust jak butlę tlenową i oddychać cały dzień. Żaden bóbr się nie pojawia, smak jest przepiękny. Ponadto włożenie bawełny z 3mm średnicy grzałki do otworów nie stanowi problemu, pasuje idealnie. Na początku zastanawiałem się czy nie kręcić 3,5mm albo nawet 4mm średnicy, ale 3mm wystarcza w zupełności, jest idealnie jeśli chodzi o bawełnę i przeciąg.
Jestem oczarowany tym parownikiem i jego możliwościami. Do tego dochodzi jego relatywnie mniejsze niż K2 zapotrzebowanie na liquid. Nie muszę zakładać bubble glass którego nie lubię w żadnym parowniku. Gdyby nie to, że w dualu chmura szybko robi się zbyt ciepła, miałby 100% przewagę na Kylinem. W tym wypadku Kylin wypada lepiej.
WYE 85W + KFLite'19
Luxe + Blotto
Magpieman
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 32
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Magpieman » 11 lis 2019, 00:47

Obserwacje kolegi na temat jednej grzałki potwierdza mój ulubiony tester z USA Anthony Vapes, ktory w konkluzji testu Blotto RTA stwierdza m.in It’s not a bad RTA by any means but really is better off being used as a single coiler.
Pełne jego review pod tym linkiem:
https://www.e-cigarette-forum.com/threa ... ew.921265/
okube
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 20
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy

DOVPO Blotto RTA

Postautor: okube » 15 lis 2019, 10:26

Szanowni,

Czy ktoś z posiadaczy Blotto RTA miał podobny do mojego problem ze zbieraniem się liquidu pod pierścieniem airflow'a? Poniżej zdjęcia obrazujące przypadłość mojego egzemplarza:
Obrazek
Obrazek

A tutaj zdjęcie tego, co się dzieje pod spodem:
Obrazek
trusiu
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 32
Otrzymał podzięk.: 18 razy

Re: DOVPO Blotto RTA

Postautor: trusiu » 15 lis 2019, 15:52

Daj ciut więcej bawełny w kanały i po problemie. Zbieranie się liquidu może tez być powodowane delikatnym poceniem się podczas vapowania.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 26
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 17 razy

DOVPO Blotto RTA

Postautor: pawel999 » 15 lis 2019, 16:41

A płyn nalewasz przy otwartym czy zamkniętym AH?
U mnie znacznie rzadziej "wylewa", gdy nie zapomnę zamknąć AH, choć nie do końca rozwiązuje to problem.

Ponadto, nie zauważyłem, żeby wylewał gdy są dwie grzałki zamiast jednej. Czyli więcej bawełny robi robotę.
Awatar użytkownika
snerta
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 173
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy

DOVPO Blotto RTA

Postautor: snerta » 15 lis 2019, 16:51

Przy dobrym wickowaniu nie trzeba żadnej magii z zamykaniem AH, ale to tak na marginesie.

Czy ktoś z Was orientuje się, gdzie w Polsce - to istotne - kupię proste szkło do Blotto. Nie mogę patrzeć na bubble glassa, jakieś fasttechy mają je w sprzedaży, ale za skrajnie absurdalne pieniądze, poza tym potrzebuję szkła na teraz.
"Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać."

Wróć do „Atomizery”