Jakaś plaga w tych Stanach?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
cukinia
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 16
Otrzymał podzięk.: 28 razy

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: cukinia » 05 gru 2019, 23:02

Chodzi tylko o to co widzę i czytam tu w Salonie. Staram się patrzeć globalnie. Myśleć od góry, a nie od dołu. Poza tym...w moim wieku to już wnioski się wyciąga

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 515
Podziękował: 389 razy
Otrzymał podzięk.: 353 razy

Postautor: iron64 » 06 gru 2019, 03:57

DamianGR pisze:Szkoda @
Awatar użytkownika
iron64
, że na spokojnie nie wytłumaczyłeś co i jak. Może spowodowałbyś zmianę zdania...
A dlaczego to ważne? Bo nie chodzi o tego jednego lekarza. Chodzi o tych co do później go odwiedzą.

To raczej nie do mnie, bo od mojej pani doktor, to ja raczej się wiele dowiedziałem.
Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 609
Podziękował: 591 razy
Otrzymał podzięk.: 969 razy

Re: Jakaś plaga w tych Stanach?

Postautor: DamianGR » 06 gru 2019, 07:44

@
Awatar użytkownika
iron64
tak masz rację.Przepraszam , pomyliłem się. To było skierowane do @
Awatar użytkownika
Baryua
Awatar użytkownika
Baryua
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 122
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podzięk.: 68 razy

Postautor: Baryua » 07 gru 2019, 10:47

DamianGR pisze:Szkoda (...) że na spokojnie nie wytłumaczyłeś co i jak. Może spowodowałbyś zmianę zdania...
A dlaczego to ważne? Bo nie chodzi o tego jednego lekarza. Chodzi o tych co do później go odwiedzą.
Niestety nie mogłem pozwolić sobie nawet na najmniejsze komplikacje wizyty, gdyż czekałem na nią tylko 2 tygodnie (sprawa była bardzo pilna - nieoficjalnie interweniowała moja doktor prowadząca, z innej poradni), a normalne terminy są na kwiecień :szok1: W dodatku miałem do czynienia z ewidentym przypadkiem osoby, która pozjadała wszystkie rozumy, a swój trzymała pod grubą warstwą żelbetonu, w dodatku cała wizyta z jej strony była jednym wielkim rozgoryczeniem i pretensją za to, że ktoś śmie jej zawracać głowę. Mało tego - poczekalnia wyglądała jakby zawartość dwóch puszek sardynek wcisnąć do jednej, więc wszyscy byli obsługiwani wręcz taśmowo, co również nie było bez znaczenia. Zatem były to ekstremalnie trudne warunki do uświadamiania, nawet spokojnego :(
Gdybym miał kasę na prywatne leczenie, to na każde negatywne słowo, a nawet wątpliwość lekarza dot. EIN, zareagowałbym uświadamiającym wykładem o faktach. :wino:
ObrazekKuchenki: iStick Pico 75W, Smok G80 Czajniczki: Dvarw MTL v2, Kayfun [lite] 2019, Speed Up RDA

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”