Rząd przyjął w trybie obiegowym i wysłał do Sejmu projekt przewidujący wzrost akcyzy na alkohole i wyroby tytoniowe

Wszystko, co dotyczy problemów związanych z przepisami stworzonymi przeciwko nam i e-papierosom...
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 539
Podziękował: 572 razy
Otrzymał podzięk.: 955 razy

Rząd przyjął w trybie obiegowym i wysłał do Sejmu projekt przewidujący wzrost akcyzy na alkohole i wyroby tytoniowe

Postautor: DamianGR » 22 lis 2019, 18:27

Krasnal45 pisze:@VapeLab
Powiem tak: Nie zazdroszczę Wam...

No i chyba też wszystkim innym. Jak aromaty polecą to i my nie za bardzo będziemy mieli dostępu do ulubionych smaków.

Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 429
Podziękował: 107 razy
Otrzymał podzięk.: 314 razy

Postautor: VapeLab » 22 lis 2019, 23:05

@
Awatar użytkownika
pioter994
Kiedyś, to już lata temu, przychodził do mnie pewien ktoś, który prosił zawsze o przeterminowane liquidy do utylizacji ale nie żeby je przekopcić, ale żeby dolewać do wytwornicy dymy, co by "ładnie pachniało" :) Niestety przez te lata co zdarzyło mi się grać na scenie, nie spotkałem go, więc siedziałem po prostu w czystej glicerynie :cry:

No i faktycznie, właściwie w moim przypadku będzie to oznaczało zaczynanie od zera. Niestety są aromaty, które formalnie są spożywką i te, które są spożywką, ale ciągnie się za nimi chmura z e-papierosa i jest to w dokumentach (vide Halo, eCig Hellas etc.) Jak to będzie funkcjonować w przyszłości u mnie, wie o tym właściwie kilka osób, ja na razie nie zdradzam szczegółów, gdyż jest to cholernie męczące przedsięwzięcie i musi być wykonane perfekcyjnie, bez pominięcia żadnego aspektu, jak w serialu "Dom z papieru" :bomb:
I nie ma co tutaj ukrywać, przygotowania rozpocząłem już ponad miesiąc temu, gdy w końcu uzyskałem niezbędne interpretacje dotyczące aromatów. I to tyle :)
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 539
Podziękował: 572 razy
Otrzymał podzięk.: 955 razy

Postautor: DamianGR » 22 lis 2019, 23:27

@
Awatar użytkownika
VapeLab
od dziś mówię Ci professore :bomb: :konik: :horse2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 1908
Podziękował: 708 razy
Otrzymał podzięk.: 1016 razy

Postautor: Tomba » 22 lis 2019, 23:43

VapeLab pisze:Jak to będzie funkcjonować w przyszłości u mnie, wie o tym właściwie kilka osób, ja na razie nie zdradzam szczegółów, gdyż jest to cholernie męczące przedsięwzięcie i musi być wykonane perfekcyjnie, bez pominięcia żadnego aspektu

Chyba mogę się zaliczyć do tego grona. Lepiej nie pisać co i jak, bo licho nie śpi. Nie poddawaj się tylko i walcz, bo to nasz wspólny interes. :konik:
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy

Postautor: pioter994 » 23 lis 2019, 06:53

@
Awatar użytkownika
VapeLab
jak to jak ? Będziesz jeździł zagramanice, przelewał w inne buteleczki, a w kraju otworzysz sklep ze sprzętem dla dj'ów:)
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 312
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 253 razy

Re: Rząd przyjął w trybie obiegowym i wysłał do Sejmu projekt przewidujący wzrost akcyzy na alkohole i wyroby tytoniowe

Postautor: iron64 » 23 lis 2019, 09:30

A dlaczego nie? Co za różnica dla kogo sklep, ważne co można tam kupić :) Sam myślę nad wycieczkami na południe do sklepów tamtejszych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Isia
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 14
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy

Postautor: Isia » 23 lis 2019, 09:47

pioter994 pisze:@vapelab jak to jak ? Będziesz jeździł zagramanice, przelewał w inne buteleczki, a w kraju otworzysz sklep ze sprzętem dla dj'ów:)

@
Awatar użytkownika
pioter994
A czy to ważne jak,na pewno zrobi to zgodnie z prawem.
Nadmierna ciekawość nie zawsze jest wskazana.
------------------------
*yes* Obrazek
------------------------
HCigar Warwolf 80W + Ammit MTL+ moje Lq :smile:
pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy

Re: Rząd przyjął w trybie obiegowym i wysłał do Sejmu projekt przewidujący wzrost akcyzy na alkohole i wyroby tytoniowe

Postautor: pioter994 » 23 lis 2019, 10:02

@
Awatar użytkownika
Isia
to nie jest ciekawość. To było nawiązanie do tego o czym wspomniał.
Awatar użytkownika
SuwMar
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 312
Otrzymał podzięk.: 144 razy

Postautor: SuwMar » 23 lis 2019, 10:29

Czytam tak sobie nie tylko ten wątek i dochodzę do wniosku, że może zrobić najlepiej listę i wysłać gotowe rozwiązania do UC, US, KAS i innych instytucji. Przecież możemy im pomóc jeszcze bardziej, żeby mogli powoli acz sukcesywnie niszczyć EIN w naszym pięknym kraju.
Zasilanie: Innokin Disrupter, Sigelei 90W, 4x Pico 75W, 3x Lucid 80W, Pico 25
Parowniki: Kayfun v5 , Kayfun Prime, Taifun GT III mini, Hussar Project X, 2x Dvarw v2 , 2x VXV Soulmate, Gata RTA
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 9592
Podziękował: 4744 razy
Otrzymał podzięk.: 12870 razy

Postautor: Tommy Black » 23 lis 2019, 10:31

SuwMar pisze:Czytam tak sobie nie tylko ten wątek i dochodzę do wniosku, że może zrobić najlepiej listę i wysłać gotowe rozwiązania do UC, US, KAS i innych instytucji. Przecież możemy im pomóc jeszcze bardziej, żeby mogli powoli acz sukcesywnie niszczyć EIN w naszym pięknym kraju.

I to jest świetny pomysł, bo amatorszczyzna tych ludzi już człowieka, wapera, zabija wprost.

Wróć do „Dyrektywa - Wydarzenia, informacje”