Liquid vs reszta świata - opinie o firmowych liquidach

Awatar użytkownika
VapeLab
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1466
Podziękował: 340 razy
Otrzymał podzięk.: 706 razy

Postautor: VapeLab » 23 kwie 2020, 00:23

@
Awatar użytkownika
MaiArt
Może zaproponujemy komuś, żeby znalazł promotora na temat: "Panie, co wy tu macie i czemu tak drogo" - studium nad zachowaniami polskiego konsumenta w gospodarce kapitalistycznej.

W sumie rzucam wyzwanie drodzy studenci, jeśli ktoś zaaprobuje taki temat licencjatu czy magisterki (w pełnym brzmieniu, ewentualnie drobnymi korektami w drugim członie),
pokaże dowód, że to przeszło, otrzyma ode mnie spory wołczer na zakupy. :lol:

pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 67
Podziękował: 72 razy
Otrzymał podzięk.: 38 razy

Re: Liquid vs reszta świata - opinie o firmowych liquidach

Postautor: pawel999 » 23 kwie 2020, 01:35

No, to trzeba byłoby zrobić badania porównawcze. Niezbyt prosta sprawa. I na magisterkę raczej się nie nadaje.
Sensownie byłoby uwzględnić nie tylko klientów z Zachodu, lecz także np. naszych południowych sąsiadów. Może to jednak w znacznej części jednak spuścizna komunizmu (i powiązanej z nim biedy, ograniczonych możliwości finansowych, etc.)?
Awatar użytkownika
zmstr
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 60
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 32 razy

Postautor: zmstr » 26 maja 2020, 22:20

Pamiętam sprzed 8 lat to spacerowanie po wysepkach i salonikach, gdzie byly liquidy i testowanie co chwila nowych smaków. Obecnie byłem zaskoczony, że liquidy zeszły na dalszy plan. Kiedyś Mild, Hangsen (turkish tobacoo wymiatał), Liqueen kupowałem. Jako, że lubię tytoniówki obecnie spróbowałem Desert Tobacco od Vilta i jakąś tytoniówkę USA też Vilt - nie było najgorzej. Potem kupiłem Szmuglera od Pinky Vape i prawie zwymiotowałem - coś podobnego kupiłem dawno temu jeszcze o mocy 18 czy 24 mg w jakimś saloniku prasowym i miałem ten sam odruch. Ostatnio jednak trafiłem na Columbusa od TakeIt i to był strzał w 10 - ten sam smak, co ta pierwsza w życiu tytoniówka od Milda.
Tesla Wye85W + Ehpro True/AugVape Intake RTA/Joyetech Cubis Pro
Pod Smok Nord

Wróć do „Liquidy firmowe”